Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(dkny_777 @ 2012 03 20, 09:59)
tiesiog, manau, reiktu pagalvoti apie fotosesijos organizavima ne vestuviu diena

Na, kažkaip man tai jau taip nebetikra atrodo.. kazkokia be prasmes fotosesija.. vien tik del to, kad paziuretumet, "kaip as atrodziau dvi dienos po/pries vestuves?"..

Tikrai yra imanoma rast tu fotografu, tik paieskot reik. Siuo metu fotografuojanciu yra be galo daug. Net ir per elementariausius skelbimu portalus imanoma susirast. Galima per wed.lt idet uzklausa, kad tokia ir tokia diena ten ir ten, tokiom ir tokiom val reikia fotografo. Ir patys Jus susiras. Tik reik nepatinget. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 20 kovo 2012 - 11:10
pabandykite cia SM fotografijos pradziamokslyje pasiteirauti. Ten tikrai daug talentingu zmoniu lankosi 4u.gif
Atsakyti
Kad nieko čia "netikro", kiek sklando gandai, tai tokie fotografai, kaip scinskas, morozovas dažniausiai tik atskirą dieną ir fotofrafuoja, kai nėra jokios rizikos praleist ką nors, todėl jų tokios ir fotkės gaunasi biggrin.gif bet aš to nevadinu profesionalumu arba vestuvių fotografija, man čia jau išsidirbinėjimas ir išėjimas "iš krašto" dėl vestuvių nuotraukėlių blush2.gif
Atsakyti
[quote=aridax,2012 03 20, 11:09]
Na, kažkaip man tai jau taip nebetikra atrodo.. kazkokia be prasmes fotosesija.. vien tik del to, kad paziuretumet, "kaip as atrodziau dvi dienos po/pries vestuves?"..

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
as suprantu pasidaryti grazia priesvestuvine fotosesija (love story) kuria gali parodyti vestuviu metu
draugu vestuvese buvo parodytas toks grazus mini filmukas apie juos
man labai apatiko thumbup.gif
o cia daryti tikru vestuviu imitacija pries/ po vestuviu
tai nesamone blink.gif
Atsakyti
Mano kuklia nuomone, čia kiekvieno reikalas: kaip kaip nori, taip daro.
Atsakyti
Niekas neimituoja vestuvių sekančią dieną. Tiesiog būna jaunųjų fotosesija, jei dėl kažkokių priežaščių, vestuvių dieną neišėjo to padaryti. Arba jauniejį pageidauja savo fotosesijos kažkur pvz prie jūros o vestuvės vyksta kažkur Vilniuj ir per dieną paprasčiausiai nėra kaip spėt.
Čia kaip kažkas rašė kiekvienam savo.
Vieniems normalu sekančią diena daryt "pratesimą" drinks_cheers.gif , kitiems važiuot fotografuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myrus @ 2012 03 21, 16:36)
Niekas neimituoja vestuvių sekančią dieną. Tiesiog būna jaunųjų fotosesija, jei dėl kažkokių priežaščių, vestuvių dieną neišėjo to padaryti. Arba jauniejį pageidauja savo fotosesijos kažkur pvz prie jūros o vestuvės vyksta kažkur Vilniuj ir per dieną paprasčiausiai nėra kaip spėt.
Čia kaip kažkas rašė kiekvienam savo.
Vieniems normalu sekančią diena daryt "pratesimą"  drinks_cheers.gif , kitiems važiuot fotografuotis  smile.gif

Tai gal ir normalu. Tik aš kažkaip vis įsivaizdavau, kad pagaliau "atėję į madą", ar kaip tai pavadint, tos dienos emocijų, jausmų, džiaugsmo ašarų ir kitų dvasinių dalykų fiksavimas, o ne vien atvaizdo "aš su suknele, aš prie jūros, vyras su batais, vyras ant akmens, man šiandien 23-eji ir 8 mėnesiai, vyras šiandien nesiskutęs ir etc." sukūrimas... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 21 kovo 2012 - 15:42
Tokios fotosesijos dažniausiai daromos tam, kad turėti įdomesnių ir porfesionalesnių nuotraukų (gal net užsienyje), kada gali pasirinkti orą ir apšvietimą, o ne jie renkasi tave prieš pusę metų nustatytą konkrečią vestuvių dieną konkrečiose vieotse biggrin.gif
Aš labai norėčiau pasidaryti "trash the dress" fotosesiją, kai su suknele galėčiau lįsti ir į vandenį, ir į purvą ar dar kur nors ir nebūtų gaila sutepti ir nereikėtų po tokios fotosesijos dar svečiams rodytis smile.gif
Atsakyti
sveikos norejau paklausti apie fotosesijas fotoatelje? kokios kainos ten dominuoja?ar tarkim galima kad nufotkintu o nuotraukas tik irasytu i diskely,o fotografui butu sumoketa tik uz darba(kad paveikslavo ir paredagavo nuotraukas? bet pats nuorauku nepadarytu..aciu uz ats.
Atsakyti
QUOTE(Echmėja @ 2012 03 23, 15:26)
sveikos norejau paklausti apie fotosesijas fotoatelje? kokios kainos ten dominuoja?ar tarkim galima kad nufotkintu o nuotraukas tik irasytu i diskely,o fotografui butu sumoketa tik uz darba(kad paveikslavo ir paredagavo nuotraukas? bet pats nuorauku nepadarytu..aciu uz ats.


Jei supratau jūs norite, kad retušuotas nuotraukas įrašytų į kompaktą o ne atspausdintų? Daugelis dabar taip ir daro, įrašo į skaitmeninę laikmeną. O kainos priklauso nuo miesto, nuo fotografo. Didesniuose miestuose gali siekti ir 500-600lt Priklauso dar ar pageidaujamas makiažas, šukuosena. Man asmeniškai fotostudijose nuotraukos atrodo sterilios tokios, daugiau patinka gamtoje, mieste daromos fotosesijos. Bet kiekvienam pagal skonį.
Atsakyti
QUOTE(Širše @ 2012 03 19, 17:46)
Sveikos, visos cia kalbat apie vestuviu fotografus, bet ka daryti jai mums reikia uz prieinama kaina (ne uz 1000 Lt) fotografo vestuvems 2-3 val. Gal galit ka pasiulyti? ceremonija Telsiu raj.

Paziurekit gal jums tiks g.gif
https://grupinis.lt/...mpaign=Inspired
Atsakyti