Įkraunama...
Įkraunama...

„Makleodo dukterys“

Bijosiu sian ziuret verysad.gif Jauciu, kad ne visi is tos masinos issikapanos cray.gif

O tai Filas bankrutavo, kad masinu aikstelej gyvena?
Atsakyti
Railis ir Keite labai grazus buvo sioje serijoje......smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aime @ 2011 10 25, 12:21)
Ir čia  drinks_cheers.gif  alia gerai pastebėta  biggrin.gif  lyg koks pranešimas, kad žmonės negyvenkit kaime, o nelaimingi būsit  biggrin.gif

drinks_cheers.gif nebus laimingos meiles ir dar gyvybe lengva prarast unsure.gif

QUOTE(agnika @ 2011 10 25, 13:42)
Railis ir Keite labai grazus buvo sioje serijoje......smile.gif

beprotiskai grazus, labai gera buvo i juos ziuret, tokie silti jausmai nuo ju sklido wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikolete @ 2011 10 25, 12:47)
O tai Filas bankrutavo, kad masinu aikstelej gyvena?

Jis su Ešle buvo supirkęs nemažai ūkių, ir viskas buvo pirkta jo vardu. Kai Filas nesutiko toliau užsiimti nešvariais dalykais, Ešlė pareiškė, kad Filas liks kaltas. O jis pasakė, kad geriau visko neteks, negu toliau tą darys. Tai ir pardavė visus ūkius smile.gif manau, kad net savo nuosavą ūkį pardavė.

Gražus paskutinio sezono pristatomasis filmukas.

Nesupratau, kaip visi išsikapstė iš tos mašinos. Ir kaip Filas ten atsirado. Kažkaip nenormaliai viskas pritempta..
Atsakyti
neteisinga sitaip del Railio... taip verkiau siandien, ypac prisimindama vakarykste serija verysad.gif tokia pora butu galejus buti...
Atsakyti
Kažkokia keista serija g.gif ir tikrai lb neaiškiai ten kai kurie žmonės atsirado prie tos pelkės, kad išgelbėti g.gif
Tai kur Railis??? Čia jau tipo viskas, jis ir bus miręs, ar dar visgi ras kas nors kur nors nuplukdytą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 10 25, 16:21)


Nesupratau, kaip visi išsikapstė iš tos mašinos. Ir kaip Filas ten atsirado. Kažkaip nenormaliai viskas pritempta..

Kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 10 25, 10:49)
Aš dabar žiūriu „Be namų negerai“ dviem frontais. Naujas serijas per BTV ir pačias pirmąsias (parsisiunčiau iš interneto) smile.gif

1-4 Forsaitų serijos lietuviškai yra čia.. Žemės stulpų lietuviškų neradau. Jei tiktų rusų ar anglų kalbos, būtų lengviau smile.gif

Oi, dekui 4u.gif Jau pirmas tris serijas siunciuosi is linkomanijos thumbup.gif Tik gaila daugiau ju neideta. Siaip man tinka ir rusu, ir anglu kalba, tik nelabai moku tose torrentuose susirasti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2011 10 25, 20:34)
Oi, dekui  4u.gif Jau pirmas tris serijas siunciuosi is linkomanijos  thumbup.gif Tik gaila daugiau ju neideta. Siaip man tinka ir rusu, ir anglu kalba, tik nelabai moku tose torrentuose susirasti  blush2.gif


gal galit kas atsiusti kvietima i linkomanija ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2011 10 25, 20:38)
gal galit kas atsiusti kvietima i linkomanija ? ax.gif

Galim smile.gif
Atsakyti
Man irgi reiketu pakvietimo 4u.gif nes paskutiniu metu neiseina paziureti filmo, o taip nerwas ima...
Atsakyti
Tai pasakykit, mire Railis ar netycia is kzkur atsiras? Vargse Keite, nu kaip jai nesiseka... :/
Atsakyti