Įkraunama...
Įkraunama...

Tęsiam prisistatymus...

Sveikos!! 4u.gif Mes pries pora menesiu atsikraustem i Rayleigh miesteli.. Gal yra mamyciu, gyvenanciu salia? Butu visai smagu kavos atsigerti ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
mes jau beveik metai Dubline. Kažkaip tik dabar pamačiau, kad SM yra "Mamos užsienyje" forumai, kaip smagu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!!

Esu naujoke cia, bet ne Londone. Nors cia gyvenu jau beveik 15 metu, jauciuosi siek tiek vienisa :-( Turiu 12 metu dukra, gyvenu Elthame. Noretume abi susirasti draugiu is aplinkiniu rajonu. Gal atsirastu merginu, kurioms taip pat reikia bendravimo ir pramogu.

Sekmes jums ir labai lauksiu atsakymu :-)
Atsakyti
Labas visoms. esu naujoke forume ir ieskau mamyciu gyvenanciu Prancuzijoje smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Su vyru persikraustem gyventi I Nashville, TN (USA). Labai smagu butu susirasti savo tautieciu ir bendrauti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Gal yra mamyciu is Orpingtono ar salia jo?
Atsakyti
QUOTE(Feta! @ 2015 06 26, 11:24)
Labas smile.gif
Gal yra mamyciu is Orpingtono ar salia jo?


Mes is Orpingtono! Nors as dar labai svieziai iskepta mamyte - musu dukrytei dar tik 2 savaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AgneCasper @ 2015 05 19, 13:57)
Sveikutes smile.gif Su vyru persikraustem gyventi I Nashville, TN (USA). Labai smagu butu susirasti savo tautieciu ir bendrauti smile.gif 4u.gif

apsilankykit "Kavinuke" ten mamos ish USA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkaa @ 2014 06 08, 21:54)
sveikutes. gal yra Kanados mamyciu cia, Hamiltonas, Torontas. Dabar laikinai gyvename UK tarp Southamton ir Portsmouth, bet po metu atgal i kanada trauksime. Tad mamytes ar is ten ar is ten atsiliepkite smile.gif auginu dvi dukrytes 4.5 metu ir pusantru metuku.


Sveikute,
Zinau laiko prabego jau daug po Jusu zinutes bet ad gyvenu Portsmouth mieste auginu 3 vaikucius jeigu dar jus cia parasykit.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Esu naujoke forume 4u.gif Turiu 9 metu dukryte, mes gyvenam Coventry (UK) gal butu gyvenanciu cia ar aplinkui ir noretu pabendraut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(miau miau miau @ 2012 04 11, 12:42)
Labas mergaites!

rolleyes.gif  Lietuviu tikrai nemazai gyvena uk, tas visai fainai! As gyvenu Canning Town, netoli ir Bermondsey ir Canary Wharf. Butu malonu pabendrauti! Man 28 m.,istekejus,  vaiku neturim po kolkas, bet artimiausiu metu planuojam  smile.gif

Kiek laiko gyvenat LONDONE?

sveikute,senos sms bet pabandysiu...mes is Canning Town...auginu 9 metu dukryte ir 5men suneli....butu malonu susipazinti.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adrijaaa: 25 lapkričio 2015 - 15:40
QUOTE(adrijaaa @ 2015 11 25, 15:39)
sveikute,senos sms bet pabandysiu...mes is Canning Town...auginu 9 metu dukryte ir 5men suneli....butu malonu susipazinti.... 4u.gif

Labas, mes gyvenam netoliese - Stepney Green, Mile End . Turiu 7 metu mergaite ir 4 metu berniuka
Atsakyti