Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

QUOTE(vida777 @ 2012 01 11, 18:17)
o tai tu aplinka ne LT planuoji?

LT, bet nesuprantu kodel negalesiu sau leist turet tu augalu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2012 01 11, 18:43)
LT, bet nesuprantu kodel negalesiu sau leist turet tu augalu? blush2.gif

ne tu augalu, o to vaizdo. Sausio men. LT ciklamenai nezydes smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 01 11, 20:02)
ne tu augalu, o to vaizdo. Sausio men. LT ciklamenai nezydes  smile.gif ?

ai del sito biggrin.gif tai nemanau kad pergyvensiu labai, svarbiausia, kad namie busiu, o jau kada tos geles zydes, tai jokio skirtumo smile.gif
Atsakyti
www.sodomenas.lt

http://www.facebook....0468298?sk=wall
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 20 sausio 2012 - 11:35
QUOTE(Spurga577 @ 2012 01 10, 14:53)
Užtikau Vogue žurnale Stella McCartney sodą ... Labai į temą smile.gif

user posted image

Visa galerija čia: http://www.vogue.com...llas-hideaway/1

Grazios nuotraukos,visada zavi anglu mokejimas,tiek ispuoseleti soda tiek palikti ji tartum savaime sulaukejusi. Mes savo sode tai pat dali buvome palike savaime augancios pievos,tai mano drauge juokdavosi tu tikriausiai papiktinimas savo kaimynams. biggrin.gif Man wisterijos apsipinusios namo fasada wub.gif ,labai.
Atsakyti
Šiek tiek pasvajoju apie savo sodelį ... Tema šiek tiek "apsnigusi" smile.gif keliu į viršų smile.gif

user posted image
Atsakyti
Kol pas mus dar neapsnigo (o jau gasdina, kad apsnigs blink.gif ) dairausi ir galvoju - visgi reikia kuo daugiau viszaliu arba, kad ir lapus metanciu, bet spalvotas sakeles turinciu arba vaisius per ziema islaikanciu augaleliu. Tada ir velu rudeni, ir plika ziema gyvasties netruksta, o pliki medeliai ar krumeliai vis ne taip liudnai atrodo ir i akis krenta ax.gif .
Vienintelis sio meto privalumas - idealiai tinkamas laikas aplinkos planavimui thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 01 24, 15:14)
Kol pas mus dar neapsnigo (o jau gasdina, kad apsnigs  blink.gif ) dairausi ir galvoju - visgi reikia kuo daugiau viszaliu arba, kad ir lapus metanciu, bet spalvotas sakeles turinciu arba vaisius per ziema islaikanciu augaleliu. Tada ir velu rudeni, ir plika ziema gyvasties netruksta, o pliki medeliai ar krumeliai vis ne taip liudnai atrodo ir i akis krenta  ax.gif .
Vienintelis sio meto privalumas - idealiai tinkamas laikas aplinkos planavimui  thumbup.gif .

Kaip tk su tokiom mintim vaikščiojau po rudeniškai žalią kiemuką žiemop ir džiaugiausi rododendro privalumais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2012 01 24, 16:14)
Kol pas mus dar neapsnigo (o jau gasdina, kad apsnigs  blink.gif ) dairausi ir galvoju - visgi reikia kuo daugiau viszaliu arba, kad ir lapus metanciu, bet spalvotas sakeles turinciu arba vaisius per ziema islaikanciu augaleliu. Tada ir velu rudeni, ir plika ziema gyvasties netruksta, o pliki medeliai ar krumeliai vis ne taip liudnai atrodo ir i akis krenta  ax.gif .
Vienintelis sio meto privalumas - idealiai tinkamas laikas aplinkos planavimui  thumbup.gif .

Dabar taip graziai musu apsigtos tujos atrodo wub.gif Ir rododendrai mazyliai, bet tikrai zavus wub.gif

As irgi kazkuria diena pamasciau, kad laime, jog yra tujos, kiemas neatrodo nykiai (bent jau man). Siaip tujos man be galo graziai atrodo butent apsnige, apserksnije ir tada, kai rudeni aplimpa rasotais voratinkliais - kaip is paslaptingos pasakos jos tada. Gal pas ka atstumai iki gyvatvoriu didesni, tai ir nepastebi viso to. O man kai po langais, tai ir stebiu as jas smile.gif

As kol kas neplanuoju. Likau ties jau paplanuotais reikalais, tai belieka laukti, kol galesiu igyvendinti.
Atsakyti
visiskai tam pritariu,kad reikia kieme sodinti viszaliu augalu.vasara apie tai nepagalvotum,o dabar kai aplink vien medziai be lapu ,tokia ideja staigiai prilimpa,reikia daugiau viszaliu augalu.pas mane tik rododendras su lapais ir kelios mazos tujytes.mes dar tvarkomes tad reiks ikomponuot daugiau tuju,kukmedziu g.gif .
Atsakyti
na čia matyt kaip kam smile.gif , man visai netrūksta spygliuočių, ir žiemos sodas man be jų gražus, man laaaabai patinka plikų šakų ažūras, hortenzijų sužiūvę žiedynai, miskantų šluotos ir t.t. turiu ir pušį, be abejo irgi labai gražu, bet kol kas didesnės meilės visžaliams neatsirado smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2012 01 24, 20:42)
na čia matyt kaip kam smile.gif , man visai netrūksta spygliuočių, ir žiemos sodas man be jų gražus, man laaaabai patinka  plikų šakų ažūras, hortenzijų sužiūvę žiedynai, miskantų šluotos ir t.t. turiu ir pušį, be abejo irgi labai gražu, bet kol kas didesnės meilės visžaliams neatsirado smile.gif.

spygliuociu man irgi nelabai truksta (isimtis dekoratyviniu veisliu kukmedziai), bet viszaliu lapuociu (nuo tuju iki eriku), tai labai smile.gif .
Spygliuociai nesuteikia sodui tiek jaukumo, kiek lapuociai.
Atsakyti