Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikiniai sodai, kiemeliai

QUOTE(smth1 @ 2012 02 09, 11:15)
As tik technini patarima MamaiSandrai noriu duoti - nepabijok jazminu kaip reikiant isgeneti ir po keliu metu bus apvalus grazus krumai, nieko nereikes slepti. Tik daryk tai PO zydejimo, ne pavasari (jei nori ziedu sulaukti). Genek ne tik virsutines sakas, seniausias ispjauk zemai, tad ims sakotis nuo apacios.


dekui uz patarima, senai ta norejau padaryt, bet bijojau per daug "isoperuoti".
Anksciau genedavau vasario gale, ar negerai g.gif
Kazkaip gaila man zalia genet.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 02 08, 22:17)
Aispra, va tau dar zoliu radau  4u.gif  biggrin.gif

user posted image

merginos, kokiu atstumu nuo sienos ta hortenzija pasodinta, kad sakos taip staciai? labai grazu wub.gif As rododendra noriu prie sienos sodnti koki iki 1,5 m. uzauganti, ir galvoju kokiu atstumu galiu ji glausti prie sienos, kad nebutu per arti? Ir neskurstu, kaip manote?
Bandau ikelti pvz. bet jis isaugotas is sito psl. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2012 02 08, 21:34)
matyt reiks fotografuot arba plana paisyt  g.gif

Labai patiko mamaGabi ideja islaikyti balta-zalia spalvas, tai gal ir man pavyktu?


Man labai gražus baltos ir žalios derinys yra baltoji sedula, pavyzdžiui, Elegantissima. Tiesiog švytintis krūmas. Labai gražiai atrodo santūrių visžalių kompanijoje. Netoli mano namų vieno namo tvoros kame auga tokia sedula ir didelis senas kukmedis. Man labai gražu wub.gif Čia kažkas panašaus
user posted image

O planas tikrai nepakenktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 02 09, 09:19)
Ledum greičiausiai teisi, sakydama, kad tai nėra tikra klasika cool.gif .

Tikriausiai. Tik jei norisi ir graziai dera, nesipjauna, tada kodel ne smile.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Ledum @ 2012 02 09, 12:02)

Cobre, kažko neskanuoja mano skaneris, nežinau kaip tau atsiūsti tą špargalką.
O jei labiau patinka išrikiuoti augalai, tai klombukes gali apvedžioti buksmedukais, jei gerai atsimenu ten prie tvoros būtų pavėsis. 4u.gif

Neatsistebiu kaip jūs tokių gražių paveikslėlių randat.  wub.gif 
O Aispros nuoroda  išvis nerealiai fantastiška.  thumbup.gif

Buvau ir aš radus iliustracijų, bet tampo puslapį, o mažint neturiu laiko  cool.gif

Faina pamokele mirksiukas.gif

Atvaziuosiu pasiimti biggrin.gif

Buksmedziu bordiuru tikrai noreciau ir net labai daug. Tik kai jau juos darysiu, tai pradzioje nedaug gal pabandyti, o ka jei nemokesiu graziai ju karpyti doh.gif

Man kai tampo puslapi, tai daug nevargstu, dedu nuoroda paveiksliuku, na tiesiog i ta IMG koda neispraudziu ir tiek, paprastai cia ikeliu.

QUOTE(smth1 @ 2012 02 09, 12:15)
As tik technini patarima MamaiSandrai noriu duoti - nepabijok jazminu kaip reikiant isgeneti ir po keliu metu bus apvalus grazus krumai, nieko nereikes slepti. Tik daryk tai PO zydejimo, ne pavasari (jei nori ziedu sulaukti). Genek ne tik virsutines sakas, seniausias ispjauk zemai, tad ims sakotis nuo apacios.

As dabar visai jau durnai noriu klausti apie tuos pilnavidurius jazminus blush2.gif Paprastas mano mociutes jazminas toks gana platus krumas (na ten atzalu daug). Pilnaviduris, pas mano uosvius ir kaimynus, toks aukstas, bet kudas biggrin.gif Tai jei ji geneti, tai jis tankes ir i ploti, ar tik sakos jo tankes. Na durnai gal paklausiau, tikiuosi suprasit blush2.gif Galvoju, gal vistik reiktu man to pilnaviduriu irgi g.gif Neisivaizduoju, kaip jie auga, kai tik tuos du pavyzdzius turiu. Pas mamaSAndra man jie tokie nekudi atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2012 02 09, 11:29)
dekui uz patarima, senai ta norejau padaryt, bet bijojau per daug "isoperuoti".
Anksciau genedavau vasario gale, ar negerai  g.gif
Kazkaip gaila man zalia genet.


Gerai vasarį. Jei turi du krūmus, tai vieną gerokai apkarpyk anksti pavasarį, o kito žiedais pasidžiauk. Kitais metais antrą apkarpysi. mirksiukas.gif

Ir aš radau gražių sodelių nuorodą. Ten palandžiot reik.
didis.gif
http://www.shootgard...ourtyard-garden
Atsakyti
Nekelia pav., tad nezinau kaip parodyti...as word'ini dokumenta bandau prikabinti blush2.gif
Ir kaip galvojate, musu kraste (Vilnius) rododendras ar azalija geriau augtu? Gal kuri auginate as sitame reikale nieko nenusimanau blush2.gif Siemet pirmi metai kai rododendra namo partysiau, tai ziuresiu, ar zydes jis man ar ne, dovanu gavau ir jis ziemai yra nesamas kur silciau, bet pora metu atgal to nedariau(atrode nesamone toki kruma namo tempti) ir ziedu namaciau...
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 02 09, 11:46)
Tikriausiai. Tik jei norisi ir graziai dera, nesipjauna, tada kodel ne  smile.gif  mirksiukas.gif
Faina pamokele  mirksiukas.gif

*Atvaziuosiu pasiimti  biggrin.gif

Buksmedziu bordiuru tikrai noreciau ir net labai daug. Tik kai jau juos darysiu, tai pradzioje nedaug gal pabandyti, o ka jei nemokesiu graziai ju karpyti  doh.gif

Man kai tampo puslapi, tai daug nevargstu, dedu nuoroda paveiksliuku, na tiesiog i ta IMG koda neispraudziu ir tiek, paprastai cia ikeliu.
As dabar visai jau durnai noriu klausti apie tuos pilnavidurius jazminus  blush2.gif  Paprastas mano mociutes jazminas toks gana platus krumas (na ten atzalu daug). Pilnaviduris, pas mano uosvius ir kaimynus, toks aukstas, bet kudas  biggrin.gif  Tai jei ji geneti, tai jis tankes ir i ploti, ar tik sakos jo tankes. Na durnai gal paklausiau, tikiuosi suprasit  blush2.gif  Galvoju, gal vistik reiktu man to pilnaviduriu irgi  g.gif Neisivaizduoju, kaip jie auga, kai tik tuos du pavyzdzius turiu. Pas mamaSAndra man jie tokie nekudi atrodo  g.gif


* thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Man tie šiuolaikiniai jazminai labai patinka. Jau rašiau, kai jie žydi važiuodama pro šoną net pristabdau. Jie nėra siauri, bet pas tave tilptų.
Atsakyti
Ledum, pagal tavo teorine lentele - mano svajonių sodas Romantinis (laisvalaikio) angliškas ir vokiškas.

Cobre, aš įsivaizduoju, kad jei jau formuot tvorele tai is kokiu buksmedziu ar tuju, nes jei bus is medeliu tai apacia vel reiks mastyt kuom dengt. g.gif
pabandysiu verciau foto patinkanciu variantu idet, bus lengviau isivaizduot ko noriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2012 02 09, 11:49)
Nekelia pav., tad nezinau kaip parodyti...as word'ini dokumenta bandau prikabinti blush2.gif
Ir kaip galvojate, musu kraste (Vilnius) rododendras ar azalija geriau augtu? Gal kuri auginate as sitame reikale nieko nenusimanau blush2.gif Siemet pirmi metai kai rododendra namo partysiau, tai ziuresiu, ar zydes jis man ar ne, dovanu gavau ir jis ziemai yra nesamas kur silciau, bet pora metu atgal to nedariau(atrode nesamone toki kruma namo tempti) ir ziedu namaciau...


Galima ir rododendrus ir azalijas Vilniuj sėkmingai auginti, tik reikia labai atsakingai pasodinti. Nežydėt gali todėl, kad vasarą žiedinių pumpurų nesukrovė arba sukrauti pumpurai nušąla, bet sodinant pavėsy to neturėtų būti.
http://virziumedelyn...11,p.0,e.6,l.lt
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2012 02 09, 12:00)
Ledum, pagal tavo teorine lentele - mano svajonių sodas Romantinis (laisvalaikio) angliškas ir vokiškas.


mamaSandra, lentelė Bitulės. Iki tos lentelės pamatymo aš pati visai kitaip galvojau.
laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2012 02 09, 12:01)
Galima ir rododendrus ir azalijas Vilniuj sėkmingai auginti, tik reikia labai atsakingai pasodinti. Nežydėt gali todėl, kad vasarą žiedinių pumpurų nesukrovė arba sukrauti pumpurai nušąla, bet sodinant pavėsy to neturėtų būti.
http://virziumedelyn...11,p.0,e.6,l.lt

Aciu labai! taip, nusaldavo, nes tokia rusis, bet man zaisti nelabai patinka, nes salygu nelabai turiu, kur laikyti...O tam madelyne tokios jau patikrintos veisles, kad augtu ir pas mus? Pvz. pas mociute, tokie stagarai stovi, ir tik ziedai virsuje, man taip negrazu...norisi vesliu krumu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2012 02 09, 13:00)

Cobre, aš įsivaizduoju, kad jei jau formuot tvorele tai is kokiu buksmedziu ar tuju, nes jei bus is medeliu tai apacia vel reiks mastyt kuom dengt. g.gif
pabandysiu verciau foto patinkanciu variantu idet, bus lengviau isivaizduot ko noriu  4u.gif

Aha, idek, o tai as is pirmu tavo postu supratu, kad jus tvoros nedenget ir nelabai planuojat dengti mirksiukas.gif Buksmedziu gyvatvore kazin ar gera ideja smile.gif
O jei romantinis sodas ir nera poreikio ziema aklinai uzsidengti ar tiesiog zalumos daugiau tureti, tada vistiek man erketrozes atrodo labai tinkamos smile.gif Bet jei tu uz tujas, tada as visom keturiom irgi biggrin.gif Tik man tada ju ir ten kur jazminai yra, noretusi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2012 02 09, 12:05)
Aciu labai! taip, nusaldavo, nes tokia rusis, bet man zaisti nelabai patinka, nes salygu nelabai turiu, kur laikyti...O tam madelyne tokios jau patikrintos veisles, kad augtu ir pas mus? Pvz. pas mociute, tokie stagarai stovi, ir tik ziedai virsuje, man taip negrazu...norisi vesliu krumu wub.gif


Taip flirt.gif

Reikia apkarpyt, kad gražūs nuo mažiukų augtų. mirksiukas.gif , bet apkarpyt galima ir didelius krūmus jie nebijo. Kažkada pasakojau.
Atsakyti