Įkraunama...
Įkraunama...

Tutis Zippy in1

Tesiam diskusijas toliau
Atsakyti
Naudojuosi Zippiu jau beveik metus ir neatsidžiaugiu bigsmile.gif
Neturiu jokių priekaištų schmoll.gif
Atsakyti
As tai dar galvoju, kai bus ziema su pravaziavimu per sniega?
gal kas patars?
Atsakyti
QUOTE(iewwasta @ 2011 10 25, 14:09)
As tai dar galvoju, kai bus ziema su pravaziavimu per sniega?
gal kas patars?

Gerai bus thumbup.gif pernai ziema tikrai sniegelio gamta nepagailejo - vaziavo zipiukas kaip tankas per visus sniegus thumbup.gif
Atsakyti
sweikos mamos, kurios jau naudoja sportine dali. Kaip jums sekasi su kailiniais vokeliais vazinetis?? nes as kai idejau kailini vokeli, ir sawo leliu vos italpinau doh.gif doh.gif tai galvoju ka reiks daryti kai dar leliui uzdesiu vilnoni kombinzona ...isvis neitilpsim su kombiu ir vokeliu vezime blink.gif nejau del to teks keist vezima schmoll.gif ir leliukas mano normalaus sudejimo, ne stambi... idomu kaip kitoms mamoms sekasi siuo saltuoju metu y zippy sukisti vilnoni vokeli ir dar leliu isodinti??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabytesaulyte @ 2011 10 31, 02:01)
sweikos mamos, kurios jau naudoja sportine dali. Kaip jums sekasi su kailiniais vokeliais vazinetis??  nes as kai idejau kailini vokeli, ir sawo leliu vos italpinau  doh.gif  doh.gif tai galvoju ka reiks daryti kai dar leliui uzdesiu vilnoni kombinzona ...isvis neitilpsim su kombiu ir vokeliu vezime blink.gif  nejau del to teks keist vezima schmoll.gif  ir leliukas mano normalaus sudejimo, ne stambi... idomu kaip kitoms mamoms sekasi siuo saltuoju metu y zippy sukisti vilnoni vokeli ir dar leliu isodinti??? g.gif


Tai jus, įdėję vilnonį storą voką dar į jį kišate kailiniu kombinezonu apvilktą vaikelį? g.gif Mes važinėjame su sportine dalimi. Neturime kailinio kombinezono, turime pūkinį. Tačiau aš apie vokelį jokį net negalvoju. Nuo vėjo apsaugo tas zipio antdėklas, na blogiausiu atveju kad nugarytei šilčiau būtų galima kokį dekelį patiesti. Bet galiausiai, juk nevažinėjama lauke su vaikais valandomis kai lauke -20. O kai šiek tiek žemiau nulio tai ar reikia vokelio?
Atsakyti
QUOTE(marlene @ 2011 11 01, 19:58)
Tai jus, įdėję vilnonį storą voką dar į jį kišate kailiniu kombinezonu apvilktą vaikelį?  g.gif Mes važinėjame su sportine dalimi. Neturime kailinio kombinezono, turime pūkinį. Tačiau aš apie vokelį jokį net negalvoju. Nuo vėjo apsaugo tas zipio antdėklas, na blogiausiu atveju kad nugarytei šilčiau būtų galima kokį dekelį patiesti. Bet galiausiai, juk nevažinėjama lauke su vaikais valandomis kai lauke -20. O kai šiek tiek žemiau nulio tai ar reikia vokelio?

na aš nuo penkto mėnesio vaiką guldžiau į sportinę dalį,o kadangi buvo žiema tai visą žiemą naudojom vilnonį vokelį. Kadangi vaikas vežime miegodavo, o į kiemą eidavom ne tik prie vos vos žemiau nulio biggrin.gif bet ir šaltesniu oru, tai be abejo vokelis buvo reikalingas. net pavasarį eidavom miegoti su vokeliu,tik aprengdavau nešiltą kombineziną, taip vaikas geriau miegodavo. Bet maniškis puikiai tilpo. Gal metinuką supakuoti su vokeliu ir kombiu būtų sunku, bet pusmetinukas puikiai tilpo
Atsakyti
Man taip pat atrodo, kad vaika pakauoti kailini kombi+kailini voka yra smarkus persudymas. kazka reikia rinktis plonesnio, arba kombi plonesni, arba vokeli ne toki stora. g.gif As savo vaikina kisdavau i rudenini kombi + Jane vokeli su flisu viduje (ne kailinis), tai ir vaiksciodavom po valanda ar dvi, ir miegodavo lauke, tikrai nesusalo. O va perkaitinti vaika tikrai blogai, o plius tokio plocio vezima, kad viskas tilptu tikrai sunku rast biggrin.gif
Atsakyti


Naudoju zippy jau 7 mėn, priekaištų neturiu... Laukiu žiemos, bet kiek suprantu su sniegu problemų neturėtų būti.. O kad nesušaltų vaikiuką vežoju su kombinzenu, reikalui esant turime vilnonį dekutį, kurį įsupu. Dedu ir po nugaryte ir užkloju. Man viskas telpa. blush2.gif
Atsakyti
O Zippy veimėliai telpa į senus liftus (iki 60cm)? Gal kas žino, kur Vilniuje galima įsigyti Zippy Sport modelį?



QUOTE(Bobauža @ 2011 11 04, 00:21)
Naudoju zippy jau 7 mėn, priekaištų neturiu... Laukiu žiemos, bet kiek suprantu su sniegu problemų neturėtų būti.. O kad nesušaltų vaikiuką vežoju su kombinzenu, reikalui esant turime vilnonį dekutį, kurį įsupu. Dedu ir po nugaryte ir užkloju. Man viskas telpa.  blush2.gif

Atsakyti
Užmačiau Zippy facebook profilyje, kad lapkričio mėnesį Zippy skelbią akciją: "Atsispausdinkite DOVANŲ KUPONĄ ir pirkdami bet kurį TUTIS vežimėlį firminėse prekybos vietose gaukite ŠIMTO LITŲ NUOLAIDĄ!"
Plačiau: http://www.facebook....isZIPPY?sk=wall

Pasižiūrėkite, kas žada pirkti vežimėli šiuo metu manau pravers smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skrobliukė @ 2011 11 12, 00:27)
O Zippy veimėliai telpa į senus liftus (iki 60cm)? Gal kas žino, kur Vilniuje galima įsigyti Zippy Sport modelį?


Kiek žinau ir esu bandžiusi Zippukai į liftus telpa smile.gif

Nu ką reiks jau Zippuką ruošti žiemai pradėti smile.gif
Atsakyti