Įkraunama...
Įkraunama...

Tutis Zippy in1

Sveikutes, gal kas zino, kur galima butu isigyti aksesuaru siam vezimui, pvz., laikiklis gertuvei?
Atsakyti
mane taip pat labai domina zypukai smile.gif kazkaip sirdis linksta prie jo, nesigaudau as tuose vezimuose, bet drauge, kuri ji turi, yra patenkinta iki negaliu smile.gif bet vat vis ieskau kokiu minusiuku biggrin.gif lietuviska natura, bet matau kad nelabai yra tu blogu atsiliepimu biggrin.gif ai, vienos pazystamos atseit labai nepatenkintos, kad yra dvi rankenos, o ne viena istisine, atseit labai sunku ant bortelio "uzlipti", ar tiesa?
Atsakyti
Vezimo lengvas lipimas ant bortelio is esmes priklauso nuo konstrukcijos - kaip paskirstytas svorio centras. Aisku rankenu patogumas duoda irgi savo - patogiausiai ta daryti su istisine rankena, kuri lankstosi ir ja galima nusistatyti lygiagreciai zemei.
Bet juk zippio ir yra istisine reguliuojama rankena , o ne ragiukai kaip pas sketukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2012 01 19, 10:36)
Vezimo lengvas lipimas ant bortelio is esmes priklauso nuo konstrukcijos - kaip paskirstytas svorio centras. Aisku rankenu patogumas duoda irgi savo - patogiausiai ta daryti su istisine rankena, kuri lankstosi ir ja galima nusistatyti lygiagreciai zemei.
Bet juk zippio ir yra istisine reguliuojama rankena , o ne ragiukai kaip pas sketukus  g.gif

niu bet rimtai istisine doh.gif jauciu kazka nusnekejau ir sumaisiau, atsiprasau doh.gif

niu tai dar labiau noriu zypuko biggrin.gif
Atsakyti
Naudojuos juo nelabai dar ilgai,5 mėn,bet minusų kolkas nerandu. Tuo tarpu su jaunesniąja dukra tokio amžiaus mes jau buvom pakeitę tris vežimus lotuliukas.gif
Atsakyti
na as irgi noriu pasidziaugti sitais vezimukais.
tiesa, sportines dalies dar nenaudojom, bet lopsys super, ir ratai dideli puikiai sia ziemuze pravaziuoja. na gal tase nelabai funkcionali, bet mazai mes ja naudojam blush2.gif
o siaip man labai patinka kad lopsys padetas ant zemes supasi, ir mazei kazkodel labai patinka jame miegot namie biggrin.gif o kai uzeina neramus vakarai, tai vienintelis uzmigdymo budas yra guldyt i lopsi, apkamsyt ir uzsupt smile.gif
automobiline kedute irgi nebloga.

tai kai cia perskaiciau neigiamu pasisakymu, manau brokuotas vezimas pakliuvo, arba labai jau "gremiozdiskai" naudojamas buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Infliuzorija @ 2012 02 04, 11:05)
na as irgi noriu pasidziaugti sitais vezimukais.
tiesa, sportines dalies dar nenaudojom

kuo toliau tuo labiau man kyla dar didesnis susizavejimas siuo vezimu smile.gif

beje, siaip idomu, ar visos pirkot naujus vezimus?
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2012 02 04, 11:19)
kuo toliau tuo labiau man kyla dar didesnis susizavejimas siuo vezimu smile.gif

beje, siaip idomu, ar visos pirkot naujus vezimus?

Nauja 4u.gif
Atsakyti
as taip pat jau dziaugiuosi nauju zipuku. smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2012 02 04, 10:19)
kuo toliau tuo labiau man kyla dar didesnis susizavejimas siuo vezimu smile.gif

beje, siaip idomu, ar visos pirkot naujus vezimus?


na mes irgi nauja pirkom, kad ne taip jau daug tas naujas kainuoja (kai geriau paieskai), turint omeni kiek visokiu daliu turi ir visus dangalus, nieko pirkt papildomai nebereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Infliuzorija @ 2012 02 05, 16:58)
na mes irgi nauja pirkom, kad ne taip jau daug tas naujas kainuoja (kai geriau paieskai), turint omeni kiek visokiu daliu turi ir visus dangalus, nieko pirkt papildomai nebereikia smile.gif

Ir devetas gali turet visus priedus, dangalus....
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2012 02 04, 12:19)
kuo toliau tuo labiau man kyla dar didesnis susizavejimas siuo vezimu smile.gif

beje, siaip idomu, ar visos pirkot naujus vezimus?


Pirkome padeweta ir super viskas buwo, dziaugiuosi kad pirkome padeweta, ness kai pardawem y minusa tik 100Lt nuejome thumbup.gif o seip jei pirkti nauja ir po to pardawineti tai nemazai pinigeliu prarandama, o kiek gi tas wienas vaikutis suwazineja. Padeweta pirkome puikios bukles, o ir atwazineje beweik metus laiko pardaweme taip pat puikios bukles. kompektacija visa buwo-su mamos tase, kojyciu uzklotais , apsaugom nuo uodu ir nuo lietaus ir t.t...P.S. dar seip nei karto nemaciau kad pardawinetu padeweta zippy ir be kojyciu uzklotu ar dar be kazkokiu daliu...visi visada pilnas komplektacijas pardawineja mamos jau padewetus.
Atsakyti