Įkraunama...
Įkraunama...

Kazino ir jos lošimo sistema.

yra sistema black jack tai tirkai, teko filma matyt bbc dokumentikos making the milllions, ten rodo kaip buvo sugalvota skaiciavimo sistema ir kaip pagauti zmones ir pan, jei kam idomu parsisiuskit pamatysit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visiskai_rami: 28 balandžio 2006 - 19:04
QUOTE(Adult @ 2006 03 21, 18:13)
del 5 val tai ten reik lost dideliom sumom,sakykim maziausias statymas 150 lt o as kol kas neturiu tiek litu,losiu po 20 lt sakykim issikeites 400 lt po 20 lt zetonais,is 400 visada pasidarau 1400 lt.bet prasedi po 5-11 val,cia ne gyvenymas.

cia darbas lotuliukas.gif
Atsakyti
As losdavau ant zaidimu automatu, ir esu tikriausiai vienintele "loseja" kuri yra +'e
T.y. per laika beziuredama i kitus pati ismokau, ir darziausiai islosdavau, nes eidavau tik pabandyti, o kai sekdavosi tada svarbu laiku sustoti, tarkim kai is 4Lt islosi 720Lt. tada sakyciau, kad man labai pasisekdavo, o pamacius tokia suma iskart sudirbdavo protas(aciu Dievui) labai dziaugiuosi, kad isbandziau losti, ir ...neprasilosiau o tik islosiau.
Atsakyti
Ar čia jūs tikrai visi tokie naivuoliai? Apgauti kazino, tai tas pats, kas apgauti banką. O kadangi kazino reikia klientų, tai pradžioje jūs tikrai išlošinėsit, laimėsit, vaišins jus kava, gėrimais ir pan. kad tik daugiau tokio mąstymo ir įgautumėte, kad galima čia kažką užsidirbti.
Atsakyti
yra tik vienas budas islosti kazino, tai isigyti kazino thumbup.gif
o visos formules ir skaiciavimai, tai kaip cia pasakius... kazino turi labai daug apsisaugojimo budu pries tokius. blackjack losiama ne is vienos ar dvieju kaladziu, taip kad pabandykit suskaiciuoti kortas losdami su min 5 kalademis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorkas @ 2007 01 04, 14:20)
yra tik vienas budas islosti kazino, tai isigyti kazino  thumbup.gif

thumbup.gif Čia gerai pasakyta lotuliukas.gif
Atsakyti
o as is losiau nuejus su 100 lt, 280 pelno...is tu paciu zetonu geriau kokteilius...pasilinksminau mprie ruletes ir namo
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2006 04 28, 19:03)
yra sistema black jack tai tirkai, teko filma matyt bbc dokumentikos making the milllions, ten rodo kaip buvo sugalvota skaiciavimo sistema ir kaip pagauti zmones ir pan, jei kam idomu parsisiuskit pamatysit smile.gif

o iskur parsisiusti?


Galiu pasakyti, kad ir as budavau daznas klientas kazino, pirma karta nusivede mane mano tete, mazdaug parodyti.
Tai nuo to karto ir tapom seimynine kompanija as tete ir mano vyras.

Eidama turedavau pinigu, kuriuos galejau rinktis kaip isleisti, arba eiti i bara kluba, arba pasedeti kazino, visviena tuos pacius pinigus isleisciau, tai aisku budavo kazino.

Zinoma budavo, kad ir tusciom iseidavau, bet dazniausiai tai su daug daugiau, pvz, pradedi nuo kokiu 200lt, iseini su 500 lt.

Ir nei kiek neperfdedu, tuo metu ir net nedirbau, nes pagalvodavau, o kam dirbti uz 1000 lt, jei as i kazino eidavau gal 4 ar 5 k per savaite ir per men tikrai turejau daugiau, uzteko ir pragyvent ir apsipirkt, o aisku pramogos dazniausios kazino.

Taip buvo kol neisvykau is LT, dabar turiu seima ( kita vyra ) vaika ir jau nebedomina sitie dalykai.

Na gal truputi, kartais nueinu, pvz. 3 k. i metus, kai Lietuvoje bunu.
Atsakyti
QUOTE(Tonydi @ 2007 03 30, 17:39)
o iskur parsisiusti?
Galiu pasakyti, kad ir as budavau daznas klientas kazino, pirma karta nusivede mane mano tete, mazdaug parodyti.
Tai nuo to karto ir tapom seimynine kompanija as tete ir mano vyras.

Eidama turedavau pinigu, kuriuos galejau rinktis kaip isleisti, arba eiti i bara kluba, arba pasedeti kazino, visviena tuos pacius pinigus isleisciau, tai aisku budavo kazino.

Zinoma budavo, kad ir tusciom iseidavau, bet dazniausiai tai su daug daugiau, pvz, pradedi nuo kokiu 200lt, iseini su 500 lt.

Ir nei kiek neperfdedu, tuo metu ir net nedirbau, nes pagalvodavau, o kam dirbti uz 1000 lt, jei as i kazino eidavau gal 4 ar 5 k per savaite ir per men tikrai turejau daugiau, uzteko ir pragyvent ir apsipirkt, o aisku pramogos dazniausios kazino.

Taip buvo kol neisvykau is LT, dabar turiu seima ( kita vyra ) vaika ir jau nebedomina sitie dalykai.

Na gal truputi, kartais nueinu, pvz. 3 k. i metus, kai Lietuvoje bunu.

O tai gal turi kokia sistema pagal kokia galima laimeti? g.gif
Atsakyti
kazino tai tikrai ligoniu buveine. As niekaip negaliu suprasti, kaip negaila isleisti savo pinigu,na nebent ju turi tiek, kad skaiciuoti nereikia ir gali sau leisti atiduoti kitiems i kisene. Bet yra tokiu zmoniu, kurie nueina ir palieka paskutinius ir palieka seima be kapeikos, tai va man cia galvoj nesutelpa. Jie tikri ligoniai. Jiems tokias istaigas reikia apieiti per kilometra. Aptemes protas ju yra ir nebezino ka daro ir turbut vis tikisi, o gal islosiu, o gal...O tas gal tave gali taip suzlugdyti, kad gali prarasti viska visus pinigus, ir masina, ir namus ir t.t. Linkiu ligoniams pasveikti.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 01 04, 09:20)
Ar čia jūs tikrai visi tokie naivuoliai? Apgauti kazino, tai tas pats, kas apgauti banką. O kadangi kazino reikia klientų, tai pradžioje jūs tikrai išlošinėsit, laimėsit, vaišins jus kava, gėrimais ir pan. kad tik daugiau tokio mąstymo ir įgautumėte, kad galima čia kažką užsidirbti.

drinks_cheers.gif niekas dar pries kazino nelimejo doh.gif pati dirbu krupje tai dar nemaciau zmogaus kuris uzdirbtu is kazino,aisku jis laimet gali nemazai bet paskui labai greitai pinigeliai sugrysta i kazino rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 03 30, 14:28)
nebūtinai  schmoll.gif kai kurie žmonės turi proto ir valios atsispirti kerams  mirksiukas.gif



Dirbau kazino todel tikrai žinau, jog turinčių valios - ant rankų pirštų galima suskaičiuoti.
Atsakyti