Įkraunama...
Įkraunama...

IVF ...čia pildosi svajonės!

QUOTE(Beta1 @ 2011 10 25, 15:15)
Nu as isivaizduoju jausma, po vienos tokios vizitacijos, gydytoja irgi nesuprato kas cia per dariniai pas mane.Taigi vietoj Gonalio, didziam mano nusivylimui ir paskui dar didesniam asaru kalnui, ejau ne vaistu leistis, o tirtis del kiausidziu vezio.Bet savaime suprantama, jo nebuvo, o tie neisaiskinti siaubiakai pranyko isgerus viena, bet pilna KT kursa.Taigi skaiciuok po viena ta 21 tablete ir galvok ka veiksi per didziasias sventes, nes turesi jau savo stebuklus po sirdim  4u.gif

Tai zinai, vaziuojant namo verkiau ir masciau, betruktu, kad paaisketu dar kokia nesamonelyg man gyvenime mazai ju butu, o gimineje tokiu atveju yra, polinkis i moteriskas ligas ir vezi, tai prisigalvoji... Bet fu fu, siunciu mintis tokias toli toli, as zinau, as tikiu, issipildys ko geidziu! wub.gif Viskas, nebetersiu eterio, isaus ir mano diena. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 10 25, 16:21)
Aš irgi ax.gif Kai bus kas nauja, garsiai sakyk 4u.gif



Sveiki smile.gif
klausei apie imunnini nevaisinguma
mes dareme VK tyrimus, visiskas nesuderinimas su vyru...a siaip viskas su tyrimais gerai , o kas tau?irgi imuninis...as vat ir galvoju kaip taip, nes niekur neradau kas dare IVF su tokiu diagnozu.gal mum ir sita nepades verysad.gif
nes 3 iui nesekmingi cray.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif aciu namuciu kurejai 4u.gif
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 10 25, 16:08)

O as irgi pabuvau truputi slapuke, siandien turejau vizita, ir turejau pradeti badytis, bet stai staigmena per echo, abejose pusese po dovanacistos. Negalejau sulaikyti asaru kabinete, cia pakyli, cia vel krenti...


4u.gif neliudek, tu tikrai busi mama, tik viskas tau atsideda dar vienai savaitelei 4u.gif
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 10 25, 17:22)
Nauji namuciai...Matau dar virusuojanciu nebuvo  ax.gif

Siunciu pati stipriausia ir uzsispyrusi virusiuka 2.gif  2.gif  ..linkiu visoms kuo greiciau apsikresti!

aciu Reginiuk 4u.gif griebiu virusiuka 4u.gif tegul kimba ir prilimpa 4u.gif

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 10 25, 17:41)
Su MB pasnekam koki uzsispyrusi kurini padarem is avino ir liuto  g.gif
Oi man net baisu kartais  lotuliukas.gif Itarima turiu kad veikt tikrai turesiu ka ir liudna nebus  lotuliukas.gif

ir pas mus irgi liuto ir avino leliukai doh.gif tai va kodel, jie taip spyriojasi ateidami biggrin.gif

QUOTE(Mai-ja @ 2011 10 25, 18:07)

kaip tavo rezultatai?
Papildyta:
Citas, su valkatom 4u.gif Warwara, su vizitu, kaip suprantu, siandien paaiskes stimuliacijos pradzia 4u.gif Mycas, sveikinu su II 4u.gif Dangutex, as tave siandien maciau: mes kartu laukem prie echo kabineto blush2.gif Kaip tau siendien sekesi?
Atsakyti
Mergaites, tai kaip sekesi siandien? wub.gif 4u.gif

Nu as dar apie tas pacias cistas truputi, tai turbut del ju man cia kelios dienos lb maudena strenas ir pilvo apacia. g.gif Toks jausmas, kad tuoj mm pramus. unsure.gif
Atsakyti
As grizau su dvynukais (berniuku - 8 lasteles ir mergaite - 7 lasteliu), dabar glostau pilveli, ziuriu i seimynine nuotrauka (taip pavadino zirniuku nuotraukele daktaras biggrin.gif) ir kalbinu mazylius pasilikti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 10 25, 20:35)

Nu as dar apie tas pacias cistas truputi, tai turbut del ju man cia kelios dienos lb maudena strenas ir pilvo apacia.  g.gif Toks jausmas, kad tuoj mm pramus.  unsure.gif

nelabai turejusi as cistu, bet pilnai gali buti kad tavo skausmeliai su jom susije 4u.gif
Atsakyti
Atiloja, kaip miela.... 2.gif 2.gif: wub.gif wub.gif Ciur as imsiu virusiukus du. biggrin.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Atiloja,2011 10 25, 20:39]
As grizau su dvynukais (berniuku - 8 lasteles ir mergaite - 7 lasteliu), dabar glostau pilveli, ziuriu i seimynine nuotrauka (taip pavadino zirniuku nuotraukele daktaras biggrin.gif) ir kalbinu mazylius pasilikti ax.gif
Papildyta:

Sveikutes,
As taip pat jau namukuose su dviem saulytem wub.gif wub.gif maniskes truputi prastesnes: 6 lasteliu grazi ir 7 lasteliu truputi fragmentuota (apie 10 %), bet patalelis grazus. Tai dabar kalbinu gerai isitaisyti, tvirtai isikabinti ir stipreti.

Itariau, kad abi mindzikuojame su pilnomis puslemis. Atijola 4u.gif sios dienos bendrazyge. Ne veltui saulute Rygoje islindo, kai vaikuciai pas mus apsigyveno.

Mergaites nestuke.gif turiu prasyma, pavirusuokite. Mano vyras ciaudo-virusuoja, bet mums su Atijola labai reikia Jusu apci.... apci..... musu abieju dvynukams.


Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 10 25, 18:39)
As grizau su dvynukais (berniuku - 8 lasteles ir mergaite - 7 lasteliu), dabar glostau pilveli, ziuriu i seimynine nuotrauka (taip pavadino zirniuku nuotraukele daktaras biggrin.gif) ir kalbinu mazylius pasilikti  ax.gif
Papildyta:

nelabai turejusi as cistu, bet pilnai gali buti kad tavo skausmeliai su jom susije  4u.gif


Kaip smagu,kad ne viena glostau.As irgi nuotraukyte pasidejus turiu...Jau ir dviratukus prizadejau..... blush2.gif blush2.gif
Gulekim ramiai! 4u.gif Kad tik pasiliktu.

As turejau maksties cista,bet man neskaudejo.Tik mmm velavo.Bet man Santariskese dare operacija.Su narkoze. g.gif apie vaistus man net nesake...Na,cia buvo 2004,gal dar vaistu nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 10 25, 21:09)

Sveikutes,
As taip pat jau namukuose su dviem saulytem wub.gif  wub.gif maniskes truputi prastesnes: 6 lasteliu grazi ir 7 lasteliu truputi fragmentuota (apie 10 %), bet patalelis grazus. Tai dabar kalbinu gerai isitaisyti, tvirtai isikabinti ir stipreti.

Itariau, kad abi mindzikuojame su pilnomis puslemis. Atijola  4u.gif sios dienos bendrazyge. Ne veltui saulute Rygoje islindo, kai vaikuciai pas mus apsigyveno.

Mergaites  nestuke.gif turiu prasyma, pavirusuokite. Mano vyras ciaudo-virusuoja, bet mums su Atijola labai reikia Jusu apci.... apci..... musu abieju dvynukams.

laikau kumstukus, kad pasiliktu jusu leliukai su jumis 4u.gif ir saulyte, kuri sviete, tegul buna mums geru zenklu 4u.gif
Atsakyti
Aciu EGK uz atsakyma 4u.gif
Gal kuri VK su ilga schema daretes? Kiek sumoj islaidos gavosi?
Atsakyti
[quote=dangutex,2011 10 25, 19:09]

Ah,kiek daug geru naujienu siandien!!!Sveika,prisijungus prie glostanciu pilvukus! wub.gif

Sarase jau sesios saulytes!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 10 25, 17:45)
Ne tai kad panasi, o sakyciau identiska  ax.gif  Man Treijsas mate apie 15 foliu, padare ta Estradiolio tyrima, kuris buvo 824.Tai cia ne hyperstimuliacija gresia, o rodo, kad duok dieve is visos kruvos tinkamos apvaisinimui kiausialastes yra 3, prie geriausiu noru gal 4.Liudna grizau tada namo, ziauriai daug blioviau, o po punkcijos pasirode, kad yra net 13 tinkamu kiausialasciu.Matyt tiek ir tereikejo, kad jos subrestu.

Citai, pagaliau tavo valkatos parsitempe namo  thumbup.gif  Laukiam dabar atsakymo.Koks jis bebutu, jis bus geras, vien del to,kad bus jau aisku ka cia su tavim daryt  tongue.gif

tai jums viskas gerai pasibaige? tai reiske ka jokos hiperstimulacijos ne bus, nes mazas estradiolis?penktadieni bus punkcija, pamatisu kiek tu kiausialasciu bus pas man, tik dabar labai nervai ima, net ne zinou kas cia gausis.... bet aciu, kad papasakojat sava situacija 4u.gif
Papildyta:
dar man labai idomu del ka tas estrodiolis buna mazas jegu paskuj gaunas daugou tu folikulu, ne tas estradiolis rodo? vienu zodziu, kazkokus nesamones viksta, siendien estradiolas parode dar mazesnis negu vakar Treisas sako kad ne supranta...
Atsakyti