Įkraunama...
Įkraunama...

IVF ...čia pildosi svajonės!

RositaK
zodziu neturiu....
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 11 02, 13:16)
Sveikos, mergaitės 4u.gif

Pirmiausia tai noriu Rositą pasveikinti happybday.gif tikiuosi tavo svajonė išsipildys

Mergaitės, o mano atsakymai iš Graikijos teigiami. Citai, Keberiokst ką dabar man daryti? Kaip gydytis reiks? Dar kaip tik ryt važiuoju pas Treijsą. Jam sakyti?
Laimo ligos tai net nesupratau g.gif Kažkoki ten du rodikliai, tai vienas neigiamas, o vienas sakė ribinis. Liepė pasiimti lapelį ir eiti pas gydytoją. No joooo....


EGK
, o gal cia LT ta Karpenko gali pasiulyti gydyma? gal tada ir recepta duotu?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 02, 15:52)
Tikrai, kad eina sau, kaip sunku.... Citas, o tavo vyrukas irgi tures sita antibu kursa suvalgyti???Nes jei tipo pas tave yra, tai ir pas ji??

Keberiokst
, o kokia pertrauka po antibu reikalinga einant prie sekancio IVF?


Jo antibijotiku kursas abiems, tik nezinau ryt suzinoisu ar vienodas ar vyrui maziau. na mums tai dar liks geri 2 menesiai atsigauti po antibu, tai manau kad gal uzteks, va jeigu tas kursas (kaip taitiek) neisvarys tu bjaurybiu tada jau bus nekas g.gif

Rosituk - nu pikta taip kad net fiziskai pykina verysad.gif ***** as noriu tiketi kad tu per anksti darei unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 11 02, 11:00)
as nevilty-vel <1  sad.gif


verysad.gif console.gif
Atsakyti
RositaK verysad.gif ,be zodziu.....


dangutex ,kelinta tau dpi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taja78: 02 lapkričio 2011 - 15:25
Rosituk - as ir bandziau eit atgal ir ieskot kad atau isodino ir niekaip nerandu datos. Kelinta tau siandien DPI???
Atsakyti
QUOTE(taja78 @ 2011 11 02, 16:22)
RositaK  verysad.gif ,be zodziu.....
dangutex ,kelinta tau dpi?



Man siandien 8 dpi


Papildyta:
RositaK, kaip gaila ir liudna. Bet gal dar yra vilciu, tokiu uzsleptu, nors kiek
Papildyta:
[quote=Citas,2011 11 02, 14:50]
Tai sakai bandai musu kantrybe biggrin.gif as maniau kad bykova tau liepe kuo anksciau darytis unsure.gif ?

Skambinau vakar Bykovai pasakyti, kad NT neigiamas, tai pati pasake, kad neskubinkime tuomet ir laukime penktadienio. Pati nustebau. Kazko ji metosi, tai labai svarbu, tai jau gali palaukti.
Atsakyti
Nauji NAMAI, kad pasibaigus temai nepasiklystume. 4u.gif


RositaK, tikrai, kuri siandien dpi? 4u.gif
Atsakyti
dangutex ,tau dar toli nuosprendzio diena mirksiukas.gif
Tau dar anksti tryzniot,pavydziu smile.gif
Jei neklystu,jus su RositaK kaip ir kartu?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 02, 14:38)
Man Gorgis israse.

Nzn del Treijso,cia jau jo reikia klausti.Bandyk!Kazin ar jis ar dar kas taip lengvai pasirasys ant tokiu vaistu.Juk cia ne jo gydymas,juolab nelabai apie juos zino,ir dozes tai visai nevaikiskos.Ka pasakysi,internete paskaiciau ir pasidariau,po to internete paskaiciau koks gydymas?Nustebciau jei ir vidaus israsytu.As jau geriau ieskociau pazistamo daktariuko,paaiskinciau situacija ir prasyciau paslaugos.Arba vaistininko.  mirksiukas.gif

Dar galima per graiku klinika Serum eiti,ten emailu galima susisiekti.Berods imtu uz konsultacija 100 euru ir atsiustu tau recepta pastu.Jei labai reiks ir kitaip neiseis,sakykit,bandysiu atkapstyt kaip kas ir kur.

Gal pabandyti LT pas Karpenko? O Bykova išvis neišrašo receptų, kažkada kalbėjot?

QUOTE(Citas @ 2011 11 02, 14:50)
Nu ka "sveikinu" likimo drauge, tai ka gydysimes  ax.gif  ir keliausim i  nestuke.gif  skyreli  mirksiukas.gif


Aš už drinks_cheers.gif
QUOTE(RositaK @ 2011 11 02, 15:00)
as nevilty-vel <1  sad.gif

Aš nežinau net ką pasakyti, nes žinau, kad nėra tokių žodžių kurie galėtų paguosti. Laukiau tavo HCG kaip savo. Po tokių žinių nusvyra rankos betką daryti...

QUOTE(Terze @ 2011 11 02, 15:54)

EGK
, o gal cia LT ta Karpenko gali pasiulyti gydyma? gal tada ir recepta duotu?

Va aš irgi taip pagalvojau, tuo labiau kad pas ją esu jau buvusi mastau.gif
Atsakyti
Kur visos plepsės?

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 02, 13:49)
Egk,standartinis gydymas ABIEMS yra toks:

Day 1: 4 x Flagyl (metronidazole) 500mg = 2g
Day 2: 4 x zithromax (azithromycin) 250mg = 1g
Day 3-24: Vibramycin 100mg am and pm (Doxycycline)
Day 25: 4 x zithromax 250mg = 1g



Keberiokst, gal gali man žialiai nuosekliai paaiškinti? Bijau, kad taip turėsiu aiškinti pati kažkam kas rašys receptus mastau.gif
Pav. Day 1:4 x Flagyl - tai šitą vaistą tik vieną dieną gerti? Ar ir toliau tęsti ir tuos kitus dajungti? ir t.t. O skliaustuose tai čia kito gamintojo pavadinimas, ar ne?

Man atrodo, kad tą Doxycycline gėriau prie Laimo ligos mastau.gif Jeigu nepainioju...
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 02, 16:26)
Rosituk - as ir bandziau eit atgal ir ieskot kad atau isodino ir niekaip nerandu datos. Kelinta tau siandien DPI???


Tikiuosi RositaK nesupyks, jei pasakysiu, jei pamenu gerai, jai siandien 11 dpi sad.gif
Atsakyti