Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 73 tema .

QUOTE(Olesta @ 2011 10 25, 20:01)
mergaitės, Jums kailiukus reikia praskalbti rolleyes.gif
šokoladinė glazūra

šokoladinė tvora

ir atsakymą aš pateikiau Jums senoje temoje prieš Jums pakartojant klausimą 4u.gif



Auksinė kantrybė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, tortu karalienes ateinu prisiziuriu tokiu graziu darbu ir igaunu galios kalnus nuversti bet kad ne taip lengvai jie griuna laugh.gif laugh.gif laugh.gif

@drij@ nuostabus vaikiski tortukai is kur jus perkat tas plasmasines figureles nulekciau ir as prisipirkti laugh.gif laugh.gif tobulai grazu, nelabai man dasunta kaip sitaip imanoma doh.gif

atnesu ir as kazka parodyt
user posted image
user posted image

klausimas vienas del juosteliu nezinau ar jau buvo sneketa, bet ka as darau ne taip ka jos man lygiai neuzsideda, toks gaunas pasibangavimas, jauciu tortas turi buti idealiai lygus nors kaip dengiau toks ir atrode, bet matyt nevisai, ir kokia juostele yra geriausiai ir su kuo tvirtinat sujungima jai nesiseda joks kaspinelis tiesiog susijungia ir tiek
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 10 25, 22:01)
mergaitės, Jums kailiukus reikia praskalbti rolleyes.gif
šokoladinė glazūra

šokoladinė tvora

ir atsakymą aš pateikiau Jums senoje temoje prieš Jums pakartojant klausimą 4u.gif



QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 25, 22:17)
Auksinė kantrybė  4u.gif


ja ja, zolotaya biggrin.gif

einam parūkyt? man ilga ir audringa cukraus naktis nusimato..

user posted image
Atsakyti
labai grazus tortai visu 4u.gif

naitai is ko pelenai padaryti? atrodo super tortas thumbup.gif
planuoju po poros savaiciu kept buteli jack daniels doh.gif tai salia pelenine nepamaisytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 10 26, 00:34)
naitai is ko pelenai padaryti? atrodo super tortas thumbup.gif



ačiū.. pelenai - tai juoda džiovinta cukraus masė, padrožta aštriu peiliuku.
Žiūriu į šitą tortą ir galvoju - ko gero, rūkaliaus neatpratintų rūkyt.. bet tortus valgyt - taip, gali atpratint laugh.gif
Atsakyti

QUOTE(MergickaN @ 2011 10 25, 10:32)
Aciu  4u.gif  Taip angeliukai mano pacios daryti ax.gif


mega_shok.gif nieko sau angeliukai....
copy jums leidus tuos angeliukus.....

QUOTE(Griaustinė @ 2011 10 25, 12:40)
šokoladinę simfoniją, turtingą kavos, ambasadorių medutį (nepatiko  schmoll.gif ar tai nesigavo), patį skaniausią pasaulyje (nu ką dabar...), sukūriau pati labai braškinį tortą, vakar pina colada pyragą kepiau iš one platybių (superinis), bet čia aš ne toje temoje varau sau žiūriu  cool.gif
O jei į temą - vistiek prispirkau visokio š... - ir perlų purškiamą blizgesį, ir aviečių bei braškių kvapus iš cake-deco, kurie žiauriai brangūs ir pastilaže jų nesijaučia visiškai, tik nudažo rausvai  doh.gif


nesvarbu kad ne temoje,as irgi renku nauju receptuku,kas ten per pinacolada pyragas? bigsmile.gif

QUOTE(Angel1203 @ 2011 10 25, 20:16)
Sveikos, tortu karalienes ateinu prisiziuriu tokiu graziu darbu ir igaunu galios kalnus nuversti bet kad ne taip lengvai jie griuna  laugh.gif


Panasiai ir as zinok laugh.gif su raudona gele labai grazus wub.gif tik va nesuprantu kaip tokias geles darot,atskirus lapukus ir paskui suklijuoti kartu ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2011 10 26, 00:18)
mega_shok.gif nieko sau angeliukai....
copy jums leidus tuos angeliukus.....

prasom i sveikata as juos irgi nuo kazkieno torto nukopinau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2011 10 25, 21:16)

@drij@ nuostabus vaikiski tortukai is kur jus perkat tas plasmasines figureles nulekciau ir as prisipirkti  laugh.gif  laugh.gif tobulai grazu, nelabai man dasunta kaip sitaip imanoma  doh.gif




Na jos ne plastmasinės , o perku pas naitas , argi nežinot bigsmile.gif , ji moldais pavaro , va ir turiu nail.gif , tik kai reik mikrobangėje pašildau , palankstau kojas , rankas , taip kaip pagal tortą turėtų būti .... no problem irnesakyk.gif.

Einam naitai užtrauksim dūmą brunette.gif ... peleninėj beveik sveikos cigaretės , ot netaupūs žmonės umn.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 26 spalio 2011 - 00:07
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 25, 23:04)
Na jos ne plastmasinės , o perku pas naitas , argi nežinot  bigsmile.gif  , ji moldais pavaro , va ir turiu  nail.gif , tik kai reik mikrobangėje pašildau , palankstau kojas , rankas , taip kaip pagal tortą turėtų būti ....  no problem  irnesakyk.gif.

Einam naitai užtrauksim dūmą  brunette.gif ... peleninėj beveik sveikos cigaretės , ot netaupūs žmonės  umn.gif .



laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 25, 18:13)
Ir puiku  thumbup.gif , aš irgi vieną atnešiau , tokį dariau ant balto fono , ir dar kelios narės paskui darė copy , o va šito prašė ant mėlyno fono , skonio reikalas  smile.gif

Labai grazi spalva sio tortuko wub.gif wub.gif wub.gif
o copy dare man Dianocka wub.gif nes labai patiko jusu tortukas wub.gif


QUOTE(aura. @ 2011 10 25, 18:46)
pirmam kartui tvorele superine  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

[attachmentid=217299]
, bet man nesisekė jos lygiai priglaust tai vienur atšokus buvo.
Aš šokoladą tirpdžiau mikrobangei

ir kaip man išmokt išlygint tortą  verysad.gif  nemoku, kad ir su špaklium, o kokio tirštumas turi būt špaklius, aš darau pertišta dabar sugalvojau, perdaug džiuvėsiu pridedu  g.gif
o kai matau buna tortai jūsų paruošti dengimui tai špaklius baltas iš ko jis?



QUOTE(Angel1203 @ 2011 10 25, 21:16)

su kempiniuku fantastiskas wub.gif wub.gif wub.gif

[quote=naitas,2011 10 25, 21:32]
laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 26 spalio 2011 - 04:25
o fūūūūū ka ka, koks neapetytnas šitas, bet atliktas gražiai, nėr ką prikišti, labai jau tikroviškai... 4u.gif

Angel, mano sūnelis liko sužavėtas 30 mečio tortu blink.gif , kokia gėlyyyyyytėėėėėėė, sako blink.gif blink.gif blink.gif nustebino, trimetis, ale kokį skonį turi thumbup.gif labai gražus tortas iš tiesų. Dėl kaspinų nieko negaliu patarti, nes esu juosusi tik kartą 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 26, 01:04)
Na jos ne plastmasinės , o perku pas naitas , argi nežinot  bigsmile.gif  , ji moldais pavaro , va ir turiu  nail.gif , tik kai reik mikrobangėje pašildau , palankstau kojas , rankas , taip kaip pagal tortą turėtų būti ....  no problem  irnesakyk.gif.

Einam naitai užtrauksim dūmą  brunette.gif ... peleninėj beveik sveikos cigaretės , ot netaupūs žmonės  umn.gif .


Brangioji, Jums idiotizmo atmaina niekda negresia ir negrės matau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 26 spalio 2011 - 06:14
QUOTE(@adrij@ @ 2011 10 26, 02:04)
Na jos ne plastmasinės , o perku pas naitas , argi nežinot  bigsmile.gif  , ji moldais pavaro , va ir turiu  nail.gif , tik kai reik mikrobangėje pašildau , palankstau kojas , rankas , taip kaip pagal tortą turėtų būti ....  no problem  irnesakyk.gif.

Einam naitai užtrauksim dūmą  brunette.gif ... peleninėj beveik sveikos cigaretės , ot netaupūs žmonės  umn.gif .

padėk mano cyzas į vietą cool.gif, persirūkei... į mikrobangę ji matai mane kiš, kojas palankstys, kai jai ko nors reikia cool.gif
Kaip tik labai taupiai parūkyta - vakar truputį, šiand kas liko. dirol.gif

aha, Olesta, labai fūū kaka.. dvejopi jausmai žiūrint...

labas rytas 4u.gif
Atsakyti