Įkraunama...
Įkraunama...

Brolis ir sesuo vienodais vardais

tikrai susipyke su fantazija lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saldii: 19 birželio 2012 - 22:45
Musu kaime viena moteriske susilauke dvyniu-mergaites ir berniuko ir pavadino Viktoras ir Viktorija, jie buvo identiski, labai panasus vienas i kita. Labai didziavosi savo vaikais ir del to vardus dave vienodus smile.gif
Atsakyti
Emilis ir Ema g.gif neskamba kažkaip... o jeigu gimsta trečia/trečias tai reikėtų pavadinti Emilija/Emantas lotuliukas.gif
Atsakyti
aš už skirtingus
Atsakyti
Man kazkaip nelabai schmoll.gif pazistu dvynukus - Danielius ir Daniele, tai kaip tarkim reiktu juos kartu greiciau pakviesti g.gif Danieliai g.gif jau gal geriau skirtingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2012 10 16, 21:13)
Man kazkaip nelabai  schmoll.gif  pazistu dvynukus - Danielius ir Daniele, tai kaip tarkim reiktu juos kartu greiciau pakviesti  g.gif Danieliai  g.gif  jau gal geriau skirtingi  smile.gif

O kaip reikėtų kartu pakviesti dvynukus, kurių vardai Matas ir Rasa (čia kaip pavyzdį šiuos vardu parinkau)? Pirmą kartą girdžiu, kad kažkas vaikus šaukia kartu, sudėdamas vardus į vieną mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2012 10 16, 20:13)
Man kazkaip nelabai  schmoll.gif  pazistu dvynukus - Danielius ir Daniele, tai kaip tarkim reiktu juos kartu greiciau pakviesti  g.gif Danieliai  g.gif

galima šaukti:
- vaikai, ateikit į čia.
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 10 17, 09:19)
O kaip reikėtų kartu pakviesti dvynukus, kurių vardai Matas ir Rasa (čia kaip pavyzdį šiuos vardu parinkau)? Pirmą kartą girdžiu, kad kažkas vaikus šaukia kartu, sudėdamas vardus į vieną mastau.gif

O gal reiketu pirmiausia perskaityti temos pavadinima, pries pradedant komentuoti?Tema vadinasi "Brolis ir sesuo vienodais vardais", tai prie ko cia Matas ir Rasa? g.gif

QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 10 20, 09:43)
galima šaukti:
- vaikai, ateikit į čia.
bigsmile.gif

O tarkim, mazybiniais vardais kartais nesinori ju pakviesti?Omenyje turiu ne tik siuos, bet ir kitus vienodus broliu ir seseru vardus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselija: 21 spalio 2012 - 10:15
QUOTE(Raselija @ 2012 10 21, 10:51)
O gal reiketu pirmiausia perskaityti temos pavadinima, pries pradedant komentuoti?Tema vadinasi "Brolis ir sesuo vienodais vardais", tai prie ko cia Matas ir Rasa? g.gif

Temos pavadinimas mano klausimo esmės nekeičia: prie ko čia vaikų šaukimas vienu kartu? Ar čia kažkokia išskirtinė brolių/seserų vienodais vardais savybė - būti šaukiamiems kartu? Pažįstu dvynius (brolį ir seserį) Žaną ir Žaną, na bet niekad neteko girdėti, kad kas nors juos vienu metu šauktų "Žanai (dgs.), ateikit čia!" Visada šaukdavo tiesiog "Žana, Žanai, ateikit!".
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 10 22, 15:11)
Temos pavadinimas mano klausimo esmės nekeičia: prie ko čia vaikų šaukimas vienu kartu? Ar čia kažkokia išskirtinė brolių/seserų vienodais vardais savybė - būti šaukiamiems kartu? Pažįstu dvynius (brolį ir seserį) Žaną ir Žaną, na bet niekad neteko girdėti, kad kas nors juos vienu metu šauktų "Žanai (dgs.), ateikit čia!" Visada šaukdavo tiesiog "Žana, Žanai, ateikit!".

na Jonas, Janina dar suprantama bet Žanas ir Žana jau kažkaip "neskaniai" atrodo schmoll.gif
Atsakyti
Teko susidurti su Deimantu ir Deimante, ne dvyniai, bet kažkaip man nelabai... Kas išgirsta ties smilkiniu pasukioja, sako kad tėveliams, matyt, nelabai gerai su galva... Mano nuomone, tai nėra labai gražus sprendimas, gal kiek pretenzingas... smile.gif
Atsakyti
nelabai schmoll.gif geriau rinkčiaus skirtinguss vardus, vis dėltp vaikai asmenybės, nereikėtų jų sutapatint.
Atsakyti