Įkraunama...
Įkraunama...

Daktaras Klimas

Pas Klimą teko lankytis valdiškai nemokamai, visus tyrimus dariausi tik mokamus.
Atsakyti
QUOTE(Ania1981 @ 2015 03 20, 12:05)
Klimas kaip isnemokamu. o andrologūs as radau tik mokamūs. Tai norim surinkti kuo daugiau valstybiniose įstaigose tyrimų ir analizių (pvz, šiom dienom eina pas endokrinologę), nes kaip matau andrologai tik privačiai.
Papildyta:
Ačiū už patarimą  smile.gif taip ir reikėtų padaryti, bet buvo geda ten skambinti, kad kaip į durnę nepažiūrėtų



Dar suprataukad moterų nevaisingumas dar rupi valstybei o vyrų visai ne/ išeina kad taip yra
Atsakyti
Sakyčiau, valstybei visai nerūpi, nei vyrų nei moterų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 22 kovo 2015 - 22:11
Merginos, kurios lankotes pas Klimą Santariškėse, kaip užsirašote, kai reikia stebėt folikulų augimą? Pačios savo nuožiūra kelis laikus (kas kelias dienas) iškart rezervuojat, ar jis pasako kada ateit ir priima be rezervacijos? 4u.gif Nes aš užsirašius tik vienai dienai, o vietos sparčiai tirpsta, ir jeigu lieptų ateit po poros dienų, jau nebūtų laisvo laiko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aviniuke_m: 01 balandžio 2015 - 09:08
QUOTE(aviniuke_m @ 2015 04 01, 10:05)
Merginos, kurios lankotes pas Klimą Santariškėse, kaip užsirašote, kai reikia stebėt folikulų augimą? Pačios savo nuožiūra kelis laikus (kas kelias dienas) iškart rezervuojat, ar jis pasako kada ateit ir priima be rezervacijos?  4u.gif  Nes aš užsirašius tik vienai dienai, o vietos sparčiai tirpsta, ir jeigu lieptų ateit po poros dienų, jau nebūtų laisvo laiko g.gif

Sveika 4u.gif Užsiregistruoji pirmam vizitui, o jau paskui kada paskirs, tada jis pats ir rezervuos laiką (bent jau man taip buvo) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2015 04 01, 10:34)
Sveika  4u.gif  Užsiregistruoji pirmam vizitui, o jau paskui kada paskirs, tada jis pats ir rezervuos laiką (bent jau man taip buvo)  mirksiukas.gif

Supratau, ačiū 4u.gif žiūrėsim kaip ten bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2015 03 20, 15:34)
Pas Klimą teko lankytis valdiškai nemokamai, visus tyrimus dariausi tik mokamus.

Kur registravotes pas Klima? Pandziau rasti kontaktus Tilto g.11, bet neradau. Noriu prisiregistruoti valdiskai su siuntimu
Atsakyti
QUOTE(rassa2005 @ 2016 01 06, 14:00)
Kur registravotes pas Klima? Pandziau rasti kontaktus Tilto g.11, bet neradau. Noriu prisiregistruoti valdiskai su siuntimu


Tilto gatveje jau senokai nieko nevyksta, uzdaryta ligonine, gyd. Klimas yra dabar santariskese, ten jo ieskokit, per sergu.lt galima uzsiregistruoti smile.gif
Atsakyti
Taip, Santariškėse jis jau seniai perkeltas. Tiksliau ne jis, bet visas skyrius.

Nors šiaip nelabai rekomenduočiau pas jį eiti rolleyes.gif ypač jeigu yra neaiškios kilmės nevaisingumas (t.y., kai pas abu viskas gerai), nes gyd. nesiūlo visiškai nieko. Nes apibart už tai, kad daraisi kokius nors tyrimus, sugeba.
Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2016 01 06, 15:49)
Taip, Santariškėse jis jau seniai perkeltas. Tiksliau ne jis, bet visas skyrius.

Nors šiaip nelabai rekomenduočiau pas jį eiti  rolleyes.gif ypač jeigu yra neaiškios kilmės nevaisingumas (t.y., kai pas abu viskas gerai), nes gyd. nesiūlo visiškai nieko. Nes apibart už tai, kad daraisi kokius nors tyrimus, sugeba.



Man irgi jis nepatiko schmoll.gif per stimuliacijas echo jet nedarydavo doh.gif aisku apart stimuliacijos nko daugiau ir nepasiule! Isejau...
Atsakyti
Man jis taip pat nepatiko, o dar pravažinėjau pas ji beveik metus. Tekišo tik papildą Inofolic ir daugiau nieko, stimuliuojant clostu net echo nedare... nebekalbu net apie kraujo tyrimus..
Atsakyti
QUOTE(__777__ @ 2016 01 06, 15:22)
Man jis taip pat nepatiko, o dar pravažinėjau pas ji beveik metus. Tekišo tik papildą Inofolic ir daugiau nieko, stimuliuojant clostu net echo nedare... nebekalbu net apie kraujo tyrimus..

Man irgi nepatiko šis gydytojas. Labai siauras požiūris. Mes pas jį ėjome, žinodami konkrečią problemą, norėjome pasikonsultuoti dėl tolimesnio gydymo, išgirsti jo nuomonę, ką daryti toliau, bet jis mūsų visai nesiklausė.
Atsakyti