Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

QUOTE(Ašura @ 2011 11 20, 17:41)
Ką skaito ketvirtokai?


Maniskiai tai skaito" National Geographic KIDS" ir "muse puse" kazkas panasaus. Aisku yra kas kaito ir mergaites, bet tokiu tevai neuzsakines
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 20, 17:37)
Nuskenavau kelias pasakas iš savo nusipirktos knygos ir įmečiau į paštą. Pažiūrėk, gal patiks... mirksiukas.gif

Aciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 11 20, 16:00)
Maniskiai tai skaito" National Geographic KIDS" ir "muse puse" kazkas panasaus. Aisku yra kas kaito ir mergaites, bet tokiu tevai neuzsakines

Čia paklausiau savais tikslais biggrin.gif , sūnus mano ketvirtokas, tai nuo trejų skaitė Nykštuką (dabar mažąjam jį prenumeruojam). Bandė Flintą skaityti, tai nepatiko, sako, nieko ten skaitomo nėra. O dėl kortos juk nepirksi žurnalo biggrin.gif . Apie Musę pusę pamiršusi buvau, tas tiko, dėkui, kad priminėt 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 11 20, 13:23)
Aš tai nusipirkau pasakų knygelę, tai kasdien deginsim žvakutę ir skaitysim po 1 pasaką. Tiksliau- aš skaitysiu, o vaikai klausysis.
Vaikams labai patinka šis adventinis ritualas. Uždegame žvakę, užgesiname šviesas, įjungiame eglutės lemputes. Vaikai susėda ant grindų, kiti įsitaiso patogiai suoluose ir klausosi mano skaitomos pasakos. Galiu pasakyti iš patirties, net ir ketvirtokus pasaka užburia ir labai laukia kiekvieno ryto skaitymo  wub.gif

Skaitysiu šią knygelę
Knygelė



Labai ačiū už puikią mintį ir knygutės nuorodą . Jau užsisakiau ir lauksiu siuntinuko clap.gif
Atsakyti
Labukas, ačiū už naujus namučius, jau buvau įšokus, labai gražūs, nuotaikingi.
Zuzanėle, labai reikėtų tų kalėdinių pasakaičiū ax.gif
INEX, gal Kalėdinį projektą įmesi į paštą? mirksiukas.gif
vaiduuse, kuo dideliausios sėkmės, laikysiu kumščius, viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašura @ 2011 11 20, 16:41)
Gal turite žodžius dainelės?  blush2.gif


Dievui reikia manęs
labai jam reikia manęs (2k.)

Jam reikia manęs labiau nei dangaus
Jam reikia manęs labiau nei jūros
Jam reikia manęs labiau nei žemės
Jam reikia manęs...

Dievui reikia tavęs
labai jam reikia tavęs (2k.)

Jam reikia tavęs labiau nei dangaus
Jam reikia tavęs labiau nei jūros
Jam reikia tavęs labiau nei žemės
Jam reikia tavęs...

Dievui reikia visų
labai jam reikia visų(2k.)

Jam reikia visų labiau nei dangaus
Jam reikia visų labiau nei jūros
Jam reikia visų labiau nei žemės
Jam reikia visų...

O melodijos užrašyt nemoku schmoll.gif pirmosios eilutės ramios. C-g-f-c
O jam reikia tavęs...-primena pašėlusią juodukų bažnyčių melodiją(kaip rodo filmuose) lotuliukas.gif
Atsakyti
Ot rašau - pasakaičių
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2011 11 20, 17:56)
vaiduuse, kuo dideliausios sėkmės, laikysiu kumščius, viskas bus gerai thumbup.gif

ir nuo manęs dideliausios sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viga @ 2011 11 20, 18:56)
Zuzanėle, labai reikėtų tų kalėdinių pasakaičiū ax.gif

Kai tik prieisiu prie kito kompiuterio, tai po truputį neskenuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl skaitymo: mano ketvirtokai skaito Laumiuką ir National Geographic kids. Man abu šie žurnalai prie širdies.
Dar rimtai nepagalvojau apie Kaledas ir jau po truputį daros neramu, bet kažkas su įkvėpimu nutiko g.gif g.gif .
Atsakyti
Sveikos, draugiškos ir darbščiosios pradinukės. 4u.gif Jau senokai skaitinėju jūsų pokalbius. Ir labai prašau priimti mane, "seną" pradinukę, į savo būrį. blush2.gif Manau, kad ir aš galėsiu pasidalinti savo idėjomis, o ir siuntinukais biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti