Įkraunama...
Įkraunama...

***Žuvytė gaidelis*** (6 akvariumas)

user posted image

Čia jau šeštą kartą susirenka visi gražiųjų žuvyčių mylėtojai wub.gif wub.gif wub.gif

Pargrindinė informacija apie mūsų žuviukus


Dar šiek tiek

Nariai su žuvyčių vardais. 4u.gif
user posted image
Nariai neparašę žuviukų vardų smile.gif
user posted image
Šiek tiek mūsų žuviukų nuotraukėlių. photo.gif
user posted image
user posted image

Sena, bet nepamiršta 5 tema

Linkime malonaus ir šilto bendravimo apie mūsų žuviukus. gathering.gif group.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimondziukiuke: 27 spalio 2011 - 19:51
thumbup.gif temute wub.gif
O as ir turiu gaideli... ax.gif gal kada ir mane idesit I sarasa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija27 @ 2011 10 27, 22:03)
thumbup.gif temute  wub.gif
O as ir turiu gaideli...  ax.gif gal kada ir mane idesit I sarasa  blush2.gif

Aciu butinai imesim. 4u.gif Matyt nepamaciau taves. blush2.gif
Atsakyti
thumbup.gif jėgutė kokia gerulė temukė thumbup.gif nesigailiu kad užleidau savo vietą biggrin.gif
Tikrai gera smile.gif ne be reikalo taip nekantravau ją išvysti lotuliukas.gif
Be to. Tiek aš tiek raimondziukiuke kiek galėjo tiek surado kas kam kas. Nes nevisos atsiuntė savo duomenis ir foto 4u.gif taip kad nepykit jei ko neįtraukėm į sąrašą ar į foto albumą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nikita123 @ 2011 10 27, 22:29)
thumbup.gif  jėgutė kokia gerulė temukė thumbup.gif  nesigailiu kad užleidau savo vietą biggrin.gif 
Tikrai gera smile.gif  ne be reikalo taip nekantravau ją išvysti lotuliukas.gif 
Be to. Tiek aš tiek raimondziukiuke kiek galėjo tiek surado kas kam kas. Nes nevisos atsiuntė savo duomenis ir foto 4u.gif  taip kad nepykit jei ko neįtraukėm į sąrašą ar į foto albumą blush2.gif

drinks_cheers.gif Visikai pritariu. Nes as perziurinejau puslapius ir kai kurias aktyvesnes parasiau. smile.gif Man paciai patinka. thumbup.gif Be to cia ne i tema, bet pasakysiu. Nezinau ar as jauniausia cia, bet man 13 metu. ax.gif 4u.gif Tai eigu kokiu klaidu pridarysiu nepykit. rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Fantastiska tema!!!!!!! TOBULYBE thumbup.gif
O amzius cia nieko nereiskia, svarbiausia tureti gaideliuka 4u.gif
O stai mes pasveikome nuo manu kruopu ligos thumbup.gif tik netekom 2 zuveliu unsure.gif bet mates, tokios dveslenos buvo doh.gif
Kaip gera sugryst i dar jaukesnius namucius vacation1.gif
Atsakyti
raimondziukiuke- nu va biggrin.gif dar viena nepilnametė thumbup.gif jėgutė. Ne tu viena tokia thumbup.gif aš ir panašaus amžiaus. Tik aš 4metais vyresnė už tave. Smagu kaip ne viena aš tokia jauna thumbup.gif jėgutė thumbup.gif Ir labai smagu kad nepasirinkai ''facebook'' ar ''one.lt'' Nes šiuolaikinis jaunimas mato tik tai. O čia mamos visur. Na yra ir vyrų biggrin.gif Bet jie nepikti. Ir visi geri. Tikrai smagu. Ir šaunuolė mirksiukas.gif Be to, nesakyčiau kad tau tiek iš bendravimo blink.gif
laisha-sveikinu su pasveikimu gaidžiuko thumbup.gif na ir užuojauta dėl kitų žuvelių mirčių.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nikita123 @ 2011 10 27, 21:00)
raimondziukiuke- nu va biggrin.gif dar viena nepilnametė thumbup.gif  jėgutė. Ne tu viena tokia thumbup.gif  aš ir panašaus amžiaus. Tik aš 4metais vyresnė už tave. Smagu kaip ne viena aš tokia jauna thumbup.gif  jėgutė thumbup.gif  Ir labai smagu kad nepasirinkai ''facebook'' ar ''one.lt'' Nes šiuolaikinis jaunimas mato tik tai. O čia mamos visur. Na yra ir vyrų biggrin.gif  Bet jie nepikti. Ir visi geri. Tikrai smagu. Ir šaunuolė mirksiukas.gif  Be to, nesakyčiau kad tau tiek iš bendravimo blink.gif 
laisha-sveikinu su pasveikimu gaidžiuko thumbup.gif  na ir užuojauta dėl kitų žuvelių mirčių.... unsure.gif


Na as tikiuosi nebusiu vyriausia, man 25 metai 4u.gif

Ai niekis del tu zuvelioku, puske paguodai pazadejo pora gupiuku mirksiukas.gif
Atsakyti
laisha- irgi gerai thumbup.gif smagu kaip ne jūs viena šeimoj na ir draugų rate turit akvą. Pas mane niekas nė šeimoj dabar neturi akvo na o tuo labiau draugų rate doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nikita123 @ 2011 10 27, 21:06)
laisha- irgi gerai thumbup.gif  smagu kaip ne jūs viena šeimoj na ir draugų rate turit akvą. Pas mane niekas nė šeimoj dabar neturi akvo na o tuo labiau draugų rate doh.gif


Yep, pas mane nemazai akvariumuku turinciu zmogeliuku aplink 4u.gif visada galim keistis augaliukais zuvytem ir pan smile.gif
Atsakyti
eina sau kaip jums smagu thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif sorriukas, dar syki, kad paskubėjau kopint ir pridaryt nemalonumų, tokia jau impulsyvi esu (ne veltui avinukas pagal zodiaką doh.gif )
Dėkui ir moderatoriams, kad visgis dirba kuo puikiausiai smile.gif

Labai jau jaunos, merginos, ęsat mirksiukas.gif

Savo gaidelį pavadinau Žydriuku biggrin.gif kitą sykį galėsit įtraukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovil14: 27 spalio 2011 - 21:22