Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

gal zinot kokiu vietu kad butu prie ezero ir netoli nuo Klaipedos?
Atsakyti
QUOTE(rimulka @ 2004 06 26, 23:11)
musu vestuves klaipedoje, tai mes issinuomavom kavine-restorana, uz klaipedos sernuose, vadinasi 'saulys', labai faina vieta, gamtoje ir tt... turi sauna, prudeli, na turesim antra diena ka veikt jaunimelis  thumbup.gif



jei nepaslaptis, kiek kainavo blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2005 12 19, 20:37)
gal zinot kokiu vietu kad butu prie ezero ir netoli nuo Klaipedos?


tai čia nebent Dituvoje ką gali rasti
Atsakyti
Besiruošiančioms tekėti vasarą, siūlau paskubėti. Paskambinau aš savaitgalį į Majorų sodybą pasidomėti, kas ir kaip, man sako, jūs pradžioj sakykit, kada jums reikia. Sakau, dar negreitai - tik vasarą, o ji man atrėžia - birželio ir liepos mėnesiams laisvų savaitgalių neturim. Man ir žandikaulis atvipo iš nuostabos. Mūsų vestuvės rugpjūčio 12, tai tą dieną dar buvo laisva. Pasiskambinau į "Gaspadą", o ten sako irgi kad vasarą tik vienas kitas savaitgalis bėra laisvas. Tai mes nieko nebelaukėm, ir vakar užsisakėm Majorų sodybą lotuliukas.gif Ir ta moteriškė iš majorų sodybos sakė, kad šiais metais visi labai jau anksti pradėjo užsisakinėti, taip kad merginos, jei žinot jau tikslią datą, nelaukit.
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2005 12 22, 15:45)
Besiruošiančioms tekėti vasarą, siūlau paskubėti. Paskambinau aš savaitgalį į Majorų sodybą pasidomėti, kas ir kaip, man sako, jūs pradžioj sakykit, kada jums reikia. Sakau, dar negreitai - tik vasarą, o ji man atrėžia - birželio ir liepos mėnesiams laisvų savaitgalių neturim. Man ir žandikaulis atvipo iš nuostabos. Mūsų vestuvės rugpjūčio 12, tai tą dieną dar buvo laisva. Pasiskambinau į "Gaspadą", o ten sako irgi kad vasarą tik vienas kitas savaitgalis bėra laisvas. Tai mes nieko nebelaukėm, ir vakar užsisakėm Majorų sodybą  lotuliukas.gif Ir ta moteriškė iš majorų sodybos sakė, kad šiais metais visi labai jau anksti pradėjo užsisakinėti, taip kad merginos, jei žinot jau tikslią datą, nelaukit.



ohoho g.gif gal galėtum man kontaktinius telefoniukus duot, nes reikia sukrust blink.gif ?
Atsakyti
mes sventem "pajury" Klaipedoje.tikrai smagiai buvo,ir maistas skanus ir daug jo,uzteko dviem dienom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pacific: 27 gruodžio 2005 - 16:47
As taip pat jauciu pareiga pagiriamaji zodi "Gaspadai" pasakyti. Vasara ten sventem savo vestuves
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2005 12 23, 20:13)
ohoho  g.gif  gal galėtum man kontaktinius telefoniukus duot, nes reikia sukrust  blink.gif ?


"Gaspada" tel. 8-620-47979
Majorų sodyba tel. 8-688-48771
Be to daug vietų Klaipėdos rajone yra internetiniame puslapyje www.klaipedos-r.lt turizmas, apgyvendinimas
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2005 12 28, 12:22)
"Gaspada" tel. 8-620-47979
Majorų sodyba tel. 8-688-48771
Be to daug vietų Klaipėdos rajone yra internetiniame puslapyje www.klaipedos-r.lt turizmas, apgyvendinimas



ačiuks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2005 12 19, 22:10)
jei nepaslaptis, kiek kainavo  blush2.gif ?

zmogui 100Lt
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 12 28, 22:12)
zmogui 100Lt



čia su maistu, lovom ir pirtim blink.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 12 21, 12:44)
tai čia nebent Dituvoje ką gali rasti

g.gif gal galima placiau apie Dituva? ax.gif
Atsakyti