QUOTE(Lineikė @ 2012 02 12, 09:13)
klaara, o kiek maždaug vienam žmogui ant maisto išėjo eurų per dieną, nesuprantu kaip susiplanuoti biudžetą

gal dar atsimuntumėte to restoraniuko už koliziejaus pavadinimą tikslų?
Neprisimenu tos užeigėlės pavadinimo,deja.Bet visai nebūtina jos ieškoti-tik pavargtumėt,o smagiausia eiti ir kur akys užklius-užsukti į vidų ir pasidairyti-patinka ar ne restoranėlis.Šiaip požymis tų vietinių restoranchikų kad ten sėdi vietiniai ir tūsavojas-geria vyną,lošia kortom

Ir tikrai verta paėjėti kelis metrus nuo pagrindinių objektų ieškant kur pavalgyti.Kainos..daug kur užmačiau kad lazanija,spageti patiekalai kainuoja maždaug 5 eurus,gėrimas(sultys ar kapučino)-apie 3 eurus.Pica-Margarita-nuo 5-6 eur.,kitos-šiek tiek brangiau
O per dieną kiek išleidom maistui tikrai nepasakysiu..Galų gale nuo poreikių priklauso ir valgančiųjų apetito

Šiap labai smagu ir supermarkete užsipirkti maisto-kumpio,sūrio,daržovių(ojej jkoks ten jų pasirinkimas

),vyno ir papietauti ant suoliuko parkely

Maisto kainos supermarkete tikrai nėra didelės(gerai prisimenu vytinto kumpio kainą,nes lb skanu tai pirkdavau-nuo 2 iki 4 eur.už pakelį

).
Tiesa,espreso,kaip ir kitur ES šalyse,prie baro geriant kainuoja eurą,o geriant prie staliuko-jau 1,8 euro.Verta paragauti jų saldumynų -skanumynų-pyragaičių,kruasanų,tiramisu
Roma Pass nepirkau ir St.Angelo pily nebuvau-tai negaliu pasakyti darbo laiko,bet galėsiu paieškoti reklaminiuose lankstinukuose-jei rasiu,būtinai parašysiu