Įkraunama...
Įkraunama...

ROMA

QUOTE(Kava&arbata @ 2012 03 14, 23:17)
sviezios naujienos  smile.gif

Pirmiausia atvykus i orouosta (kas skrendat su wizzair) nepanikuokite, nes labai viskas paprasta. Isejus labai aiskiai ir netoli stovi dauggg autobusu susimoki 6 Eu ir nuveza i termini stoti (is orouosto vaziavome 35 min.) Atgal atejome i termini ta pacia vieta (susimokejom 4 Eu) vaziavom valanda.
Viesbutis musu buvo puikioje vietoje, prie pat victoria place (man bene graziausi rumai ir aleja iki koliziejaus) Bus turu nesiulyciau - viska galima iveikti savo kojom, tik patogus batai butini.
Na ka pamatyti Romoje jau net nerasysiu - miestas nuostabus.
Mazi niuansai: italai dirba kada nori  lotuliukas.gif
Maistas ir gerimai: 2 zmoniu vakariene su vyno buteliu, 2 karstais ir salotom, rinkiniais surio ir kumpio apie 50 EU. Labai ziurekite kiek ima uz aptarnavima, vienoje kavineje mum paskaiciavo 9 EU  blink.gif Taip pat jei noresite kavutes daugumoje jei neatsisedi tai kava pigi, bet tik atsisedus prie staliuko pabrangsta ttrigubai, del to daugumas geria kava beveik uzlipe ant kasos, kad nemoketi tiek daug  smile.gif
Jei ka domina apsipirkimas  smile.gif , vaziavom i dideli centra (toks kaip 3 akropoliai) Euroma2, jokiu turistu, kainos atitinkamos  thumbup.gif Vaziuoti labai paprasta, metro melyna linija,paskui autobusu 2 stoteles (ju puslapyje surasyti visi tinkami autobusai) Jei nerasit ir kazkam reikes ryt parasysiu, kai iskrausiu lagaminus iki galo  smile.gif
Orai diena silti, bet vakare norisi siltos striukes, nebent sedesite kavinukeje su sildytuvais  smile.gif
tai tiek  ax.gif

dekoju uz ispudzius thumbup.gif labai faina juos skaityti, kol lauki keliones wub.gif

del kavos prie staliuko ir prie baro kainu skirtuma girdejus. Neva jiems nera pelninga, jei koks klientas atsiseda prie staliu ir geria kavos, bet nieko nevalgo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2012 03 14, 22:17)
sviezios naujienos  smile.gif

Pirmiausia atvykus i orouosta (kas skrendat su wizzair) nepanikuokite, nes labai viskas paprasta. Isejus labai aiskiai ir netoli stovi dauggg autobusu susimoki 6 Eu ir nuveza i termini stoti (is orouosto vaziavome 35 min.) Atgal atejome i termini ta pacia vieta (susimokejom 4 Eu) vaziavom valanda.
Viesbutis musu buvo puikioje vietoje, prie pat victoria place (man bene graziausi rumai ir aleja iki koliziejaus) Bus turu nesiulyciau - viska galima iveikti savo kojom, tik patogus batai butini.
Na ka pamatyti Romoje jau net nerasysiu - miestas nuostabus.
Mazi niuansai: italai dirba kada nori  lotuliukas.gif
Maistas ir gerimai: 2 zmoniu vakariene su vyno buteliu, 2 karstais ir salotom, rinkiniais surio ir kumpio apie 50 EU. Labai ziurekite kiek ima uz aptarnavima, vienoje kavineje mum paskaiciavo 9 EU  blink.gif Taip pat jei noresite kavutes daugumoje jei neatsisedi tai kava pigi, bet tik atsisedus prie staliuko pabrangsta ttrigubai, del to daugumas geria kava beveik uzlipe ant kasos, kad nemoketi tiek daug  smile.gif
Jei ka domina apsipirkimas  smile.gif , vaziavom i dideli centra (toks kaip 3 akropoliai) Euroma2, jokiu turistu, kainos atitinkamos  thumbup.gif Vaziuoti labai paprasta, metro melyna linija,paskui autobusu 2 stoteles (ju puslapyje surasyti visi tinkami autobusai) Jei nerasit ir kazkam reikes ryt parasysiu, kai iskrausiu lagaminus iki galo  smile.gif
Orai diena silti, bet vakare norisi siltos striukes, nebent sedesite kavinukeje su sildytuvais  smile.gif
tai tiek  ax.gif



taip ir mums nutiko, atsisėdome pavalgyti, kava net neįtraukta į meniu, o kai gavome saskaitą apšalome.. jin po 8 eurus ohmy.gif

Papildyta:
jei keliaujate ne kelioms dienoms, labai patogu nusipirti savaitini merto bilietą ir juo vazineti abiem kryptimis, tiek raudonąja tiek melyna.. tik tiek kad metro darbo dienomis vaziuoja berods iki 21 val tiktais..
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2012 03 15, 16:33)
o suaugusiam be vaiku idomu?  ax.gif


Jei apskritai jums patinka lankytis zoologijos soduose, tada tikrai įdomu smile.gif Nors ne pats geriausias pasaulyje zoologijos sodas, bet tikrai nėra iš prastų 4u.gif Tiesa, jei ką domins, mūsų B&B La Casa di Amy buvo super thumbup.gif Pusryčiams karštas kas dieną vis kitas, kasdien tvarkė kambarius. Patys kambariukai labai jaukūs, senoviniai.
Atsakyti
QUOTE(rimapec @ 2012 03 11, 10:18)
Spalio mėnesį kai buvome, nei vienas žmogus nebuvo įleidžiamas į Koliziejų. Nes vyko renovacija,gal todėl ir bilietų neparduoda.


Nu čia tai naujieną pasakėt. Spalio pradžioj buvo Koliziejuj, dar įleido. Vadinasi laimės kūdikis aš, kad spėjau patekt thumbup.gif

O kas dėl važiavimo bilietėlių.. Kaži ar verta pirkti, nes viskas lengvai apeinama, ir šiaip daugiau miesto pamatai eidamas nuo vieno objekto prie kito wub.gif Ėjimas visomis gatvelėmis pasaka.. Aišku vakare kojas paskausta, reikia patogių ir batų ne su plonais padais, nes po to jauti kiekvieną miesto plytelę vakarais.. smile.gif Bet ryte atsikeli ir vėl laimingas eini. Ech, noriu į Romą vėl 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2012 03 15, 15:33)
o suaugusiam be vaiku idomu?  ax.gif


Aš viena buvau, o esu moteris kaip Karlsonas- pačiam jėgų žydėjime. Man patiko. Netgi labai.
Atsakyti
Prieš savaitę buvau Koliziejuj. Jo tik dalis atitverta juostomis, vyksta restauravimo darbai, o po didesnę dalį galima laisvai vaikščioti biggrin.gif
Prieš tai rašiau, kad nepavyksta internetu nusipirkti bilietų į Koliziejų. Iš tikrųjų jie priima tik kretidines korteles, jokių Virtuonų blink.gif . Bet ir gerai, kad nepavyko nusipirkti, nes pasikeitė planai ir kitą dieną aplankėm Koliziejų, nei planavau pirkti bilietus. Eilių prie bilietų visiškai nebuvo smile.gif
Romoj šilta, smagu, dienomis galima vaikščioti trumpom rankovėm thumbup.gif , vakarais atvėsta.
Atsakyti
Gegužę aš irgi važiuoju į Romą, bet jau dabar svajoju, planuoju ir įsivaizduoju, kaipviskas bus! bigsmile.gif
iškilo toks klausimas:mes atvažiuosim į viešbutį pagal mano paskaičiavimus maždaug 19h vakare, tad manau pirmą vakarą tiesiog pasivaikščiosim.
mūsų viešbutis ten kur A raidė (ypač mažas žemėlapis kažko gavosi)
user posted image
apačioje žemėlapio Vatikanas, kitoje upės pusėje Koliziejus ir t.t.
Aš tiesiog galvoju kurioje upės pusėje pasivaikšioti pirmą vakarą, kur gražiau?prie Vatikano ar kitoj upės pusėje?
Atsakyti
QUOTE(Mitsouko @ 2012 03 23, 12:54)
Gegužę aš irgi važiuoju į Romą, bet jau dabar svajoju, planuoju ir įsivaizduoju, kaipviskas bus! bigsmile.gif
iškilo toks klausimas:mes atvažiuosim į viešbutį pagal mano paskaičiavimus maždaug 19h vakare, tad manau pirmą vakarą tiesiog pasivaikščiosim.
mūsų viešbutis ten kur A raidė (ypač mažas žemėlapis kažko gavosi)
user posted image
apačioje žemėlapio Vatikanas, kitoje upės pusėje Koliziejus ir t.t.
Aš tiesiog galvoju kurioje upės pusėje pasivaikšioti pirmą vakarą, kur gražiau?prie Vatikano ar kitoj upės pusėje?


vienareiksmiskai prie vatikano.apsviesti tiltai,palei upe gatveles thumbup.gif
Atsakyti
Tai kad Koliziejaus siame zemelapyje net nesimato. Jis gerokai toliau (zemiau ir i desine). Tai nebent kokiu metro iki jo nuvaziuosit.
Atsakyti
tai taip ir planuočiau į priekį, o atgal pėsčiom
pagal google maps ir Koliziejausir ikiVatikano maždaug tiek pat pėsčiomis eiti-apie pusvalandį
Atsakyti
prieš tris savaites buvom trumputėj kelionėj į Romą. Per ryanair pavyko po 50lt i vieną pusę susiveikt bilietus, viešbutukas vos 36 eurus kainavo 2 zmonėms nakčiai ir maloniai nustebino, kad toks geras už tokią kainą. labai šilta, gera, gražu, žmonės malonūs ir linksmi, laimingi. netoli Spanish Steps esančioje gatvėje auga daug mandarinų, visur palmės biggrin.gif aplankėme visą Ancient Rome, visus lankytinus objektus ten smile.gif ispudinga. tikrai rekomenduoju, ir butinai ten grįšiu pati. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Alala00 @ 2012 03 23, 20:01)
viešbutukas vos 36 eurus kainavo 2 zmonėms nakčiai ir maloniai nustebino, kad toks geras už tokią kainą.

gal galite rekomenduoti viesbuti sita?
manau ne vienai besidominciai praverstu wink.gif
Atsakyti