Įkraunama...
Įkraunama...

Paskaitos "Jo didenybė - naujagimis"

QUOTE(topsyte @ 2006 09 05, 15:19)
BUVOM NULEKE VAKAR I KAROLINISKIU POLIKLINIKA. SPYGA TAUKUOTA... PAREISKE, KAD I PASKAITELE GALI EIT TIK TAS KAS PRISIREGISTRAVES POLIKLINIKOJ. SU DIDZIAUSIU PILVU IR NEILEIST... GEDA !!!
gAL KAS PATARSIT KUR CIA I KOKIA PRIVACIA KLINIKA DEL PASKAITELIU


Kaip įdomiai... Pas mus (Kaune) irgi skirstoma į prisiregistavusius ir ne, bet problemos iš to nedaro. Tiesiog tos polikliniko pacientėms paskaitėlės nemokamos, o jei prisiregistavusi kitoje - 5 Lt susimokėti už paskaitelę reik... ax.gif
Atsakyti
as buvau Seskines poliklinikoje, nors net siame mieste neprisiregistravusi. Mano nestuke.gif net normaliai dar nesimato, o niekas nieko nesake, dar ir dovanu gavom visos, o paskaitele buvo labai idomi ir naudinga. nemazai jau girdeta,bet viskas sistemingai papasakota,todel ir prisiminti nesunku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(likan @ 2006 09 22, 19:22)
Sios paskaiteles Antakalnio poliklinikoje vyksta: 10.06; 11.03; 12.01; 12 val. 201 kab.




 i 
Norėjau patikslinti: Antkalnio poliklinikoje paskaitos vyksta, tik visų norinčių nenoriu ten kviesti. Nes ši auditorija yra labai maža ir, susirinkus daugiau klausytojų, trūksta ir vietų, ir oro.

Todėl geriausia ateiti į Šeškinės, Centro ar Vilniaus rajono poliklinikas.


Noriu atsiprašyti tų, kurių neįleido į Karoliniškių poliklinikoje vykstančią paskaitą. Taip atsitiko todėl, kad akušerė, kurios Jūs paklausėte, paprasčiausia nežinojo. Todėl reikėtų eiti tiesiai į paskaitą - nurodytoje auditorijoje, o ne teirautis personalo.
Be to Karoliniškėse auditorija mums taip pat yra per maža, todėl geriau rinktis mano paminėtas poliklinikas.

Gyd. Virginija
Atsakyti
QUOTE(Laumiux @ 2006 09 19, 16:40)
Čia tai geras. Aš vakar klausinėjau visų (III poliklinikoje): ir registratorės, ir akušerės. jos nieko nežinojo  g.gif


Va matai, pati gydytoja parase, kad net Vilniuje (kur tos paskaitos vyksta nuolat) poliklinikos PERSONALAS nieko nezino.. Tai ko noreti is musu poliklinikos personalo.. As kaip suprantu, gydytoja tiesiog nuomojasi auditorija (ar kazkaip ten panasiai), tai personalas gali ir nezinoti..
Bet del paskaiteliu Klaipedoje tikrai kazkaip neuzsimena.. g.gif Pagal Vilniaus grafika, neatrodo, kad dar ir Klaipeda kur "ipaisytu"..
Tai gal gydytoja gali tiesiog parasyti, kad pvz., artimiausia pusmeti paskaiteliu Klaipedoje neorganizuos.. arba pvz., bent jau apytiksliai koki menesi planuoja atvaziuot..
O dabar ta nezinia ir laukimas.. doh.gif


Papildyta:
QUOTE(Laumiux @ 2006 09 19, 16:40)
Čia tai geras. Aš vakar klausinėjau visų (III poliklinikoje): ir registratorės, ir akušerės. jos nieko nežinojo  g.gif


Va matai, pati gydytoja parase, kad net Vilniuje (kur tos paskaitos vyksta nuolat) poliklinikos PERSONALAS nieko nezino.. Tai ko noreti is musu poliklinikos personalo.. As kaip suprantu, gydytoja tiesiog nuomojasi auditorija (ar kazkaip ten panasiai), tai personalas gali ir nezinoti..
Bet del paskaiteliu Klaipedoje tikrai kazkaip neuzsimena.. g.gif Pagal Vilniaus grafika, neatrodo, kad dar ir Klaipeda kur "ipaisytu"..
Tai gal gydytoja gali tiesiog parasyti, kad pvz., artimiausia pusmeti paskaiteliu Klaipedoje neorganizuos.. arba pvz., bent jau apytiksliai koki menesi planuoja atvaziuot..
O dabar ta nezinia ir laukimas.. doh.gif
Atsakyti
Būtinai nueikite i gydytojos Virginijos nemokamas paskaiteles! Jos tikrai geros, gydytoja labai koncentruotai pateikia medžiaga, po to, jei kas neiasku, galima bus jai pasiskambinti. Kadangi turiu su kuo palyginti - lankiau ir Šemetos kursus, kurie yra keturių dienų, tai galiu pasakyti, kad gydytojos Virginijos paskaita yra vertesnė, sutaupoma laiko. Šemeta laiką tempia, daug nereikalingos, žinomos informacijos. Tiesa, jis kalba ir apie gimdymą, ko gydytojos paskaitoje nebuvo, tačiau tai ir nebuvo paskaitos tema. Apie gimdymą yra atskiros nemokamos paskaitos, kurios, pvz. Antakalnio poliklinikoje vyksta kiekviena trečiadienį, 12 val. 201 aud.
Atsakyti
Paskaitoj buvau kartu su vyru (jis buvo vienas tarp kokių 20 merginų...nelabai suprantu, kur kiti?!), mums patiko. Išgirdom šiek tiek naujų dalykų, be to susidarėm tam tikrą nuomonę abu kartu, nes sprendimus mes irgi kartu priimam biggrin.gif Jis gydytojos išsiklausinėjo visko, kas jam rūpėjo (aš net stebėjausi...)
Kas lankote motinystės kursus, gal naujo čia nieko ir neatrasite. Bet gydytoja tikrai stengiasi atsakyti į visus klausimus, o ir pasakoti gali daug daug thumbup.gif
Dovanų gavome keletą mėginėlių thumbup.gif labai gerai, nes išbandysiu ir žinosiu ar verta pirkti, ar ne. Ir, žinoma, medžiagos pasiskaityti.

Taigi pirmyn su vyrais šviestis! biggrin.gif
Atsakyti
Buvau šiandien nuvažiavusi į tą paskaitą Centro poliklinikoje, dar ryte paskambinau ar tikrai bus, atsakė, kad žinoma bus. Atsibeldžiau iš kito miesto galo, o gydytoja stovi prie salės durų, atsiprašinėja, kad salė užimta ir dalina maišelius su reklamom. Aš į paskaitą važiavau, o ne tų jos reklamų pasiimti. Man vyras iš karto sakė, kad nieko gero nesitikėk, atseit nemokamų pietų nebūna. Bet aš nenorėjau patikėti.
Atsakyti
o nuo kurios nėštumo savaitės būtų geriausia jau ateit išklausyt paskaitas? ar pirmajame nėštumo semestre ne per anksti?
Atsakyti
QUOTE(extraño @ 2007 01 24, 12:24)
o nuo kurios nėštumo savaitės būtų geriausia jau ateit išklausyt paskaitas? ar pirmajame nėštumo semestre ne per anksti?

manau, kad tai geriausia daryti II-III trimestre mirksiukas.gif
p.s. sita paskaitele thumbup.gif daug naudingos info!!! tikrai verta apsilankyti!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalytė: 24 sausio 2007 - 13:58
QUOTE(Dalytė @ 2007 01 24, 13:55)
manau, kad tai geriausia daryti II-III trimestre mirksiukas.gif
p.s. sita paskaitele  thumbup.gif daug naudingos info!!! tikrai verta apsilankyti!!!


Aš buvau šioje paskaitoje likus mėnesiui iki gimdymo, tai man buvo labai sunku išsėdėti. Ypač pabaigoje, kai prasidėjo reklama tiesiogine to žodžio prasme (juk paskaita nemokama,kažkas gi finansuoja tai). drinks_cheers.gif Tikrai užtektų lankstinukų, nereikėtų varginti mamyčių. verysad.gif Gydytoja, skaičiusi paskaitą, labai maloni, profesionaliai paaiškino apie viską, atsakė į klausimus, bet daugiausiai buvo kalbama tik apie vaikelio priežiūrą, o besilaukiant pirmagimio, būsimoms mamytėms labai rūpi pats gimdymas, jo procesas, kaip, kas, kur, kada. Šito labiausiai pasigedau. Man gali daug kas prieštarauti, kad visada galima visko klausti, bet jei tai pirmas vaikelis, patikėkit, nelabai ir žinai ko paklausti. g.gif Tiesa, mažos dovanėlės - tikrai graži staigmena. 4u.gif
Atsakyti
Šios paskaitos tema ir yra naujagimis. Apie gimdyma vyksta atskirai paskaitos. Jose irgi verta apsilankyti. O naujagimio priežiūra labai svarbu ir kol apie viska papasakoja, tai prabega nemažai laiko. Išsėdėti tikrai sunku dvi valandas. Bet labai naudinga. Man paskaitėlė tikrai patiko ir aišku, dovanėlės. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Basėtė @ 2007 02 19, 16:03)
Laba diena, norejau  gydytoja paklausti, buvau jūsų paskaitoj Naujamiescio poliklinikoj 07.02.19 diena, kalbėjote apie naujagimio priežiūrą,vystymasį. Klausymas būtų toks: apie ką bus kita paskaita,ar ji yra kartojama kiekviena menesį. Beje paskaita buvo įdomi. Ačiu.

Džiaugiuosi, kad paskaita patiko.
Mano paskaita kartojasi ta pati kiekvieną mėnesį ir jau buvusios vienoje, į kitą galite neiti.
Neturiu galimybės paskaitų skaityti dažniau ir trumpesnių, todėl į vieną paskaitąir sudėjau visą savo patirtį. O kas aktualu kiekvienai ir paskaitos metu atsakymo negaunate, galite drąsiai klausti tiek paskaitos metu, tiek parašyti į SM, Nuko svetainę arba skambinti telefonu.
Sekmės visoms!
Atsakyti