Įkraunama...
Įkraunama...

Paskaitos "Jo didenybė - naujagimis"

Ir as siandien uzregistravau,paziuresim kaip ten bus,idomu smile.gif
Atsakyti
Kazkaip bandau ieiti, bet jokio saraso man neimeta....
Atsakyti
Buvau ir labai patiko 4u.gif Laukiu kitus kursus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teslike;) @ 2011 03 21, 15:27)
Kazkaip bandau ieiti, bet jokio saraso man neimeta....

Uzeikite i www.nukas.lt,tada eikite i pranesimai ir ten bus tvarkarastis. O uzsiregistruoti reika spausti baneri ju,tada ismes registracijos lentele.
As katik uzsiregistravau,tikiuosi patiks,nes drauge isgyre labai smile.gif
Atsakyti
Buvau ir likau patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
man irgi patiko pati dėstytoja, labai aiškiai, be nereikalingų nukrypimų, glaustai ir konkrečiai išdėstė informaciją.
Bet mažai ką naujo tesužinojau. Čia SM forume manau visą reikiamą info galima gauti biggrin.gif
dabar net ir mastau, ar eiti dar i kokius mokamus kursus ar neapsimoka.. g.gif
Atsakyti
Aš ir buvau vakar kurse " Jo didenybė naujagymis" ir likau labai patenkinta. Labai idomiai išdėstoma apie daugeli temų ir jei nori gali užduoti klausimus. Nors paskaita trunka 2val. tačiau visai neprailgo. Na rekomenduočiau kiekvienai, ypač jei laukiasi pirmo vaikelio smile.gif.

Kai grįžau ir papasakojau vyrui kiek visko išgirdau , tai ir jis labai užsinorėjo į šitą paskaitą, bet nežinau ar spėsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 04 12, 15:42)
man irgi patiko pati dėstytoja, labai aiškiai, be nereikalingų nukrypimų, glaustai ir konkrečiai išdėstė informaciją.
Bet mažai ką naujo tesužinojau. Čia SM forume manau visą reikiamą info galima gauti  biggrin.gif
dabar net ir mastau, ar eiti dar i kokius mokamus kursus ar neapsimoka.. g.gif


patiko ir man tir kursai,ir destytoja - labai konkreciai, aiskiai, suprantamai.
Man kadangi pirmas laukimasis, o ir aplinkui nera labai artimu mazu leliuku, tai visos smulkmenos buvo kaip naujiena.
Sutinku, kad SM visko galima rasti, bet daug ir klaidinancios info, tad reikia moketi atsirinkti.
Atsakyti
Neveikia man tas baneris verysad.gif . Ir per mozilla bandžiau spausti, ir per explorerį, bet jokio sąrašo neišmeta unsure.gif . Turbut jau nebebus tų kursų... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2011 04 12, 14:42)
man irgi patiko pati dėstytoja, labai aiškiai, be nereikalingų nukrypimų, glaustai ir konkrečiai išdėstė informaciją.
Bet mažai ką naujo tesužinojau. Čia SM forume manau visą reikiamą info galima gauti  biggrin.gif
dabar net ir mastau, ar eiti dar i kokius mokamus kursus ar neapsimoka.. g.gif



manau, jog jums jau tikrai nebeapsimoka eiti į mokamus kursus, juk esmę tai vis viena tą pačią išgirsite g.gif na nebent kursai būtų orientuoti konkrečiai į vieną dalyką, pavyzdžiui gimdymą, ir ten jau būtų plačiau gvildenamos visos rūpimos temos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juracka @ 2011 05 13, 14:07)
patiko ir man tir kursai,ir destytoja - labai konkreciai, aiskiai, suprantamai.
Man kadangi pirmas laukimasis, o ir aplinkui nera labai artimu mazu leliuku, tai visos smulkmenos buvo kaip naujiena.
Sutinku, kad SM visko galima rasti, bet daug ir klaidinancios info, tad reikia moketi atsirinkti.

Sveikos Nėštukės!
Prasideda naujas paskaitų ciklas "Mamų akademijoje".
Kviečiu į paskaitas "Jo didenybė - naujagimis" bei "Sklandus nėštumas ir pasiruošimas gimdymui".
Paskaitos nemokamos.
Būtina registracija.
Paskaitos vyksta "Ecotel" viešbutyje.
Paskaitų tvarkaraštį ir registracijos formą rasite www.nukas.lt
(baneris dešinėje pusėje- Mamų akademija)
Iki susitikimų!
Virginija
Atsakyti
Patiko thumbup.gif
Atsakyti