Įkraunama...
Įkraunama...

Paskaitos "Jo didenybė - naujagimis"

o kada artimiausiu metu ju sulauksim Klaipedoje? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pediatrė Virginija @ 2008 01 02, 11:45)
Naujas paskaitų  " Jo didenybė- naujagimis".grafikas:

Šeškinės p-kos I-aukšto salėje 135 kab.
II-ą mėnesio pirmadienį 16 val 2008m. 02.11., 04.14., 05.12., 06.09.

Centro p-kos Naujamiesčio fil. Konferencijų salėje 4 aukštas Kalinausko g.4
III-ą mėnesio pirmadienį 12 val. 2008m. 01.21., 03.17., 04.21., 05.19., 06.16.
P.S.Paskaitos nemokamos.
Kilus neaiškumui, skambinkite tel-2346353
Registruotis nereikia. Tik dieną prieš atvykstant, dar kartą SM pažiūrėkite, ar nėra skelbimo, kad paskaita, dėl nenumatytų priežasčių, gali neįvykti. Jeigu taip atsitiktų, aš būtinai pranešiu.
Virginija




Noriu informuoti, kad paskaitos "Jo didenybė - naujagimis" nuo šiol Vilniaus rajono poliklinikoje nevyks ( Laisvės pr.79)!
Virginija


Atsakyti
Sveiki,

Kada maždaug tos paskaitėl planuojamos kovo mėn Klaipėdoje? 4u.gif
Atsakyti
Tai kaip suprantu šį pirmadienį paskaita turėtų vykti, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2008 03 14, 12:51)
Tai kaip suprantu šį pirmadienį paskaita turėtų vykti, ar ne?  g.gif

Taip, Centro poliklinikoje, 12 val.
Atsakyti
QUOTE(Pediatrė Virginija @ 2008 03 15, 11:28)
Taip, Centro poliklinikoje, 12 val.



dekui uz patikslinima ax.gif Tikriausiai apsilankysim ax.gif
Atsakyti
Buvau snd as siuose kursuose. Paliko teigiama ispudi. smile.gif Matosi, kad desto zmogus, ismanantis sia sriti ir norintis ja perduoti "zalioms" mamytems (na reklamytes yra, bet ja uzgozia noras perduoti patirti blush2.gif). Nesu visiskai zalia (kiti kursai, literatura, supermama), bet buvo dalyku, apie kuriuos isgirdau pirmakart.
Atsakyti
idomu, o Klaipedoj bus kada nors? ax.gif
Atsakyti
speju,kad i klp neatvyks verysad.gif kitaip juk parasytu ania? nors buvau kursuose jurininku poliklinikoj, bet vis tiek dar butu faina i kitus nueit, nes ir ta akusere ten, biski nusisnekejo.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimasita @ 2008 03 18, 18:05)
speju,kad i klp neatvyks  verysad.gif  kitaip juk parasytu ania? nors buvau kursuose jurininku poliklinikoj, bet vis tiek dar butu faina i kitus nueit, nes ir ta akusere ten, biski nusisnekejo....  doh.gif



Užsirašiau į kursus jūrininkų pol ir aš blush2.gif sakyk kokiom savaitės dienom tetukus vedėtės blush2.gif

O dėl paskaitėlių "Jo didenybė - naujagimis" tai skambinausi ir man pasakė, kad kogera Klaip paskaitytė bus balandžio viduryje. Sakė tikslei negali nieko pasakyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meirlyn @ 2008 03 18, 19:15)

O dėl paskaitėlių "Jo didenybė - naujagimis" tai skambinausi ir man pasakė, kad kogera Klaip paskaitytė bus balandžio viduryje. Sakė tikslei negali nieko pasakyti  ax.gif

butu gerai bigsmile.gif
Atsakyti
SUPER. Labai aiskiai ir koncentruotai viskas, daug nauju dalyku. Kur kas labiau patiko, nei sveikos pradzios apie naujagimio prieziura. Nuosirdziai rekomenduoju...Beje, pasiimkit gerti, kai buvau Pylimo pol., susirinko daug nestukiu, ir viena vos nenualpo, gal tvankoka buvo, tai vandenukas nepakenktu, vis tik nemazai sedeti tenka. Lektore tikra saunuole...
Atsakyti