Įkraunama...
Įkraunama...

Stilinga ir jaunatviška 35 -40- metės apranga

QUOTE(Margaretta @ 2014 05 02, 12:28)
Laukiu pastebėjimų apie šukuoseną, įdėjau dabartinę foto. bigsmile.gif

Grazi jusu dabar sukuosena, nera net ko lygint su seniau buvusia, man tik rodos butu graziau, jei ties ausimis nebutu taip ispusta, siek tiek glotniau jei padarytumet ax.gif
Atsakyti
Margaretta, puiki šukuosena thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, hi.gif

na, jei jau tiesos akimirka, tai negraži ta šukuosena. Man atrodo, kirpčiukai čia visai nereikaling, ir trumpi jie kažkokie. Šaiip man kažkodėl Blinkevičiūtę priminė.Kirpimas.
Atsakyti
Kirpčiukai man BŪTINI, mergaitės. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 05 02, 11:19)
Kirpčiukai man BŪTINI, mergaitės.  biggrin.gif

A ko jau jie taip būtini? g.gif
Mano galva tau tiktų trumpų plaukų plaukuosena,tokia suvelta pakaušyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 05 02, 14:08)
A ko jau jie taip būtini? g.gif
Mano galva tau tiktų trumpų plaukų plaukuosena,tokia suvelta pakaušyje ax.gif


Niekada gyvenime. Pati baisiausia šukuosena, vištos pauodegys lotuliukas.gif Tai prieštarauja manajam AŠ is esmių esmės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margaretta: 02 gegužės 2014 - 13:21
QUOTE(Margaretta @ 2014 05 02, 12:19)
Niekada gyvenime.  Pati baisiausia šukuosena, vištos pauodegys lotuliukas.gif Tai prieštarauja manajam AŠ is esmių esmės  biggrin.gif

Kaip prašei,padaroau pastebėjimą....
But,jei pačiai gerai,ko ne?! 4u.gif
Atsakyti
Šiaip jau prijaučiu daugiau romantiškam moteriškam stiliui, todėl ilgesni plaukai man- bųtina kūno dalis.
Bet ačiū už pastebėjimus visoms. 4u.gif
Papildyta:
Beje, Blinkevičiūtė tik 6 metais vyresnė už mane, tai man tinka jos plaukuosenos biggrin.gif
Atsakyti
nu ir pliurpiat doh.gif nespeju sekti, o bais idomu bigsmile.gif


QUOTE(Margaretta @ 2014 05 02, 10:50)

Vat ir prie tavu plaukuosenų prikibsiu, negaliu žiūrėt į tokius kuodus lotuliukas.gif

nu cia dabar...o kas blogai tokiam kuodui valiukiskam? blink.gif g.gif man kaip tik tokie jaunina, isvis kol nematau veido, tai pasakyciau kad Didenybei koks max 25 meteliu.....kojos tobulos, apsirengus thumbup.gif neslepkit tu sortu, devekit mirksiukas.gif

QUOTE(Tylene @ 2014 05 02, 11:16)
tai kad jos kojos atrodo tobulai ax.gif  jokio celiulito, jokių venų ir pan. Ir sakė, kad atostogos-tai tikriausiai kurorte ir nešiojo smile.gif


drinks_cheers.gif

del voratinklio cia geras biggrin.gif nu pas visas jau jis daugiau maziau yra, pries amziu nepapusi...
mano feisas, metai 37 biggrin.gif
dar is arciau

Patranka, kokia faina ta vasarine suknele bigsmile.gif bigsmile.gif labai jum tinka, super wub.gif
Atsakyti
pumpica, pas tave nei žymės voratinklio schmoll.gif metų maximum 27 bigsmile.gif gražus, lygus veidelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti