ruta, kazkaip nesupratai. as nepropaguoju manu koses, bet emiau pavyzdi, kad manu kose tikrai pigiau nei vaisiai ir darzoves, o tu teigiai kad tau nepasikeite finansai, netgi sutaupai.
kaip tik tarp zmoniu paplites posakis: kad nutuke zmones kaip tik maitinas pigiu maistu: miltai, blynai, kiek kainuoja, manai, optima bulka.... ir tunki nuo tokio pigaus maisto, kur nulis vitaminu, mineralu, tik kalorijos.
o manekenes, isrinktosios (dar pries 10m sakyavom) valgo darzoves, vaisius - nes jie, delikatesas, ir ne kiekvienas iperka.
todel as priestarauju teiginiui kad vaisiavalgyste/darzoves - pigiau.
taigi, nori raw food - buk nusiteikes daug uzdirbti, daug isleisti. gaila, kad vel viskas susiveda i pinigus.
aciu uz patarimu - pabandysiu bazej pirkti viska.
dar man ne viena nepasidalinot - kaip jusm su detoksikacijos procesais.
ruta, o man visgi dar enaisku patikslink: tai kiek kartu i men ar savaite tau iseina valgyt virta maista. nes juk yr skirtumas ar virto maisto 10-20proc KIEKVIENAM valgyje, ar KARTA i savaite, ar KARTA -i menesi.

juk dideli skirtumai.
moulenruoge, kodel nesiplaksiu kokteiliu? na del tu paciu finansu. dabar tarkim, laukiu atlgynimo, isvis sedziu bankrote. jau kaip minejau, mums trims asmenims reikalingi 5 bananai pusryciams, 10 kiviu. ir tai minimumas. iki pietu kad issilaikyti. ar tai nieko nekainuoja?