Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvas maistas / Žaliavalgystė / Raw Food

QUOTE(claries @ 2012 06 17, 13:00)
ka jau cia bepadarysi - teks investuoti i galingesni (bet viena is butiniausiu zaliavalgio virtuveje) prietaisa, skirta smulkinimui.
Imk TM (ir nepamirsk paminet, kad as rekomendavau - tada gausiu daaug bonusu  lotuliukas.gif ) arba, jei pigiau, VM (beje, kai vyras nuvaziavo paimt to dehidratoriaus, sake, kad bande ji jam ir savo VM pigiau "prastumt" - neva, ji jau zaliavalgiauja grynai mono ir jokiu prietaiseliu jai nebereikia...)
Faktas, kad kasdien naudojant, reikia patvaraus irenginio, kuriam nebaisios jokios apkrovos ir daznas naudojimas (paprasti tie blenderiukai tik pasizaidimui tinka...)


Man MB ta pati sako... Tada ziuriu gal net ne VM (2 AG, 1000-1200 W), bet i OMEGA (3 AG, 1400 W) ? g.gif

TM vis dar man per brangus atrodo doh.gif Pasvajosiu apie ji...
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 06 17, 12:20)
Man MB ta pati sako... Tada ziuriu gal net ne VM (2 AG, 1000-1200 W), bet i OMEGA (3 AG, 1400 W) ?  g.gif

TM vis dar man per brangus atrodo  doh.gif  Pasvajosiu apie ji...


OMEGA irgi geras variantas thumbup.gif
Sekmes renkantis ir lauksim ispudziu, kai isbandysi naujaji pirkini (neliks gi sunus be migdolu pieno biggrin.gif )
Atsakyti
*****, CUISINART irgi neblogai skamba su 1400 W... g.gif

Na bandua atsirinkti kazka... ziuresiuos, aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Kaip 'zydukas lietuvos', vis tik nutariau dar pataupyti doh.gif

Apsistojau ties stollar'u (su mintim, kad jei vis dar zaliavalgyste gyvensiu kol sis sulus, tada jau tikrai imsiu 3 arkliu galios RIMTAJI prietaisa) blush2.gif .

Given, Tu zadejai (ar jau pirkai?) lyg ji pirkti..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2012 06 16, 22:28)
As jau nuo vaikystes megstu viska valgyti atskirai ir maisto nemaisyti.

tai saunu. nes tai pats geriausias maitinimosi budas drinks_cheers.gif monovalgyste. arba vien pomidorai, arba bananai, arba - zodziu vaisiai darzoves atskirai...

tie kokteiliai plakami, itariu, del to, kad zoliu mes nesugebetume taip smulkiai sukramtyti ir nepasisavintume is zoliu esanciu enzimu ir mineralu iki galo. tik karve turi laiko atrajoti 6 val per diena, bet ne zmogus...


ax.gif tai ko kitos nepasisakot apie sveikatos pagerejimus? itariu gal kitos tik bando raw patiekalus, bet jau Moulenrouge, Ruta ir Vidux, Mamamamamama jau galetu pasisakyti, kaip jauciasi. ar tiesiog as viena su savim pasikalbu? g.gif unsure.gif

pasiguosiu dar del savo vakarykscio morku kepinio. kaip minejau gaminau vegan pyraga, kuris procese, kaip ir rasiau (kuomet morkas sumaisiau su datulem ir slyvom)gavosi kaip raw tortas. zinokit, galejau jo ir nekepti, nes dadejus selenu ir alyvuogiu aliejaus, jautesi per visa pyragas vien aliejus. jo ryskiai per daug. taigi, ji atsaldziau, vis pavalgau, jis kaip apkepas jauciasi- galvoju ka cia daryti, burnoj ir skrandi vis tas aliejaus skonis. ismesti gaila, bet ir neiveiksiu viso. tai baigiau gamintis riesutu sviesta. po nelaimes vidunakti, siandien issukau riesutu miltus su anakardziu pienu thumbup.gif , sviestas pasidare per kelias minutes.
taigi, i ta morku pyraga/apkepa idejau riesutu sviesto nemazai ir pripyliau to paties anakardziu pieno. sumaliavojau viska, ragauju, super tortas. padejau i saldytuva. zinau, kad juo ilgiau pastingsta - juo skanesnis. gaila kad tik pusiau raw. blush2.gif

papildau dar. claries, aciu kad taip atidziai atsakineji, kad ir del kakavos. todel mano tortas labiau veganiskas, o ne raw. mezinau, merginos bet raw kakava, raw sokoladas ne mano kisenei. aks is to kad Biosaloj, parduotuvej pas mus yra raw sokoladao-plytele 17lt. paziuri, paskaitai svaiginanti aprasyma ir nueini.
claries, pasakyk ka valgyti ziema lietuviams. taip, egzo vaisiai purksti dujomis. bet gal geriau nei mesa. nu net verkiau kai cia rasiau, kad tarkim ziema yra lietuviams tik obuoliai. (man uogos nesiskaito, kilais ju peprisisaldysi unsure.gif ), na dar kriauses...viskas cry.gif cry.gif
o eskimams ka valgyti? jie net nuo obuolio pasprinktu. vadinasi ta raw mityba - labai salyginis dalykas. eskimai valgo raw lasisa, zuvi, ka dar?....
Moulenruoge, nepirkau kombnaino, nei plakiklio, panuoju pirkti rudeni. jei nesuges sis.
ir kur jums telpa, merginos ta technika. jei kiekviena jusu turit ledams kombaina,letaeige sulciaspaude, dar siaip plaktukva, ir siaip darzovems kombaina...eina sau. virtuve lygu rusys. ai, dar dziovintuvas. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 17 birželio 2012 - 15:31
given, daigykles pamirsai... biggrin.gif Cia juokas, nu bet jo... kazkiap sukaisau pakampiais ir viska spritrombuota, kol kas sutelpu... Mano saldytuvas tai panasus i bandymu - tyrimu laboratotijos saldytuva... Viskas induose, indukuose, talpyklose, kolbelese doh.gif Ir visi su rasteliais - su datom ir MB nurodymais (pvz - 'keep out - RAW!' kad ko nors mano skanaus ir be galo svarbaus nesukramsnotu tieisog siaip... besmalsaudamas doh.gif )

Apie kakava kalbant... Nu taip, nepriripirksi duag, bet zinok, as tai ir nejauciu ypatingo potraukio saldumynams... Man pigiau ne pirkti raw kakava ir gamintis torta, o nusipirkti tu RAW traskuciu kakaviniu is rimi, kur pokiukas 6 Lt, tai man uzteks visai savaitei ar net 2-iems (kakziap to saldumo no vaisiu privalgau - jau dazniau surumo noras uzeina g.gif ), o jei dar i koki raw restorana nueiti karta per 1-2 sav ir ten ta rieke sukimsti desertinio torto, tai isvis rojus zemeje ir terliotis nereik blush2.gif Geriau sito daikto palauksiu kol claries pavaisins blush2.gif
__

SAVIJAUTA (raw maitinuosi nuo geguzes 29d.):
Svoris. -3.5 kg
Kol kas jokiu infekciju ar kitu negalaimu nepatyriau, tai nzn kaip organizmas kovos.Jau minejau, kad pagreitejo gijimo procesai, iki siol nesikeica sitas reikalas, tikrai greiciau gyja viskas nei iki raw. Prakaitavimas irgi jau kalbejom - nera prakaito kvapo, stipriai sumazejes (antiperspirantu nebenaudoju - skaityukim jau susitaupo - galima maistui isleisti biggrin.gif ). Odos bukle pagerejo (pastebejau praeita savaitgali, kai MB mane mieste susitiko ir man pareiske, kad labai sveikai atrodau lotuliukas.gif ) . Energijos lygis aiskiai pakiles. Kas dar..? g.gif
Papildyta:
Appie vaisiu pasiulia Lietuvoje dar... Nu tikria liudna padetis, pamascius apie vietinius vaisius... O dar jei skaityti 80/10/10 knyga (jis ten labiau vaisiavalgis, kiek pradzioj suprantu), tai isvis, zmogau, grauzk obuolius ir kriause, nes darzpves yra 'per siurkscios' musu, kaip 'prigimtinai vaisiavalgiu' zarnynui...Tai zodziu.

As zinau tai, kad ziema, ko gero, padauges mano racione juros gerybiu... Egzotiniu vaisiu, deja, negaliu atsisakyti, nes jau ju atsisakius, tikrai racionas skurdutis pasidarytu...Dilgeliu ir garsvu, manau, tiek neprivalgysiu irgi, taip kad, na...Lieka, kas lieka (berzo zieves ziema, matyt, irgi grauzti nenoresiu), kaip ismanom, manau, taip ir maitinames siom 'ekstremaliom XXI amziaus' siulomom salygom - purksta, mirkyta, dazyta...ech unsure.gif
Atsakyti
ikvepiantis filmukas smile.gif http://www.youtube.c...layer_embedded#!
4u.gif
puikiai atspindi ta lengvumo ir gyvybingumo jausma perejus i ZALIAVALGYSTE smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Contessa @ 2012 06 18, 03:03)
ikvepiantis filmukas smile.gif http://www.youtube.c...layer_embedded#!
4u.gif
puikiai atspindi ta lengvumo ir gyvybingumo jausma perejus i ZALIAVALGYSTE smile.gif


thumbup.gif

Mano siandieniniai pusryciai (visai ne local, kaip sakoma, bet neapsakomai skanus!)

Mangas, bananas, obuolys, braske, persikas, agurkas - uzpilta kokoso grietinele bigsmile.gif

P.S. Radau pirkti RAW kokosu miltu, gal kuri bandet kazka daryti is ju (gal kokius sausainukus ar ka?), gal zinote kur panaudoti galima butu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilyte48 @ 2011 09 07, 13:20)
.... kokosu jogurtas (idedama kokoso mesa, o vietoj iprasto vandens i blenderi pilamas kokosu vanduo) gaunasi naturaliai saldaus skonio beveik grietine  thumbup.gif . Mes tiesa gyvenam anglijoj, tai cia is babaju perkam jaunus kokosus, o LT nesu niekur tokiu macius:




iš tiesų labai sudomino toks dalykas kaip kokosų jogurtas, tik nelabai susigaudau kaip jį pasigaminti... ar tinka tie įprastiniai LT atvežami kokoso riešutai jau su lukštu? ar būtinai turi būti švieži, jauni ? g.gif

ir rauginimas kaip vyksta? per naktį ar ne? kažkur šiltai?

užtenka tik kokoso mėsos ir kokių citrinos sulčių ar reikia dar kokių bakterijų, kad surūgtų ? ar pakanka citrinos sulčių ?
jei reikia bakterijų, ar tinka tos jogurto kapsulės, kur vaistinėse parduoda?
tokios:

user posted image

ar reikia kažko spec.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 06 18, 14:51)
iš tiesų labai sudomino toks dalykas kaip kokosų jogurtas,  tik nelabai susigaudau kaip jį pasigaminti... ar tinka tie įprastiniai LT atvežami kokoso riešutai jau su lukštu? ar būtinai turi būti švieži, jauni ?  g.gif

ir rauginimas kaip vyksta? per naktį ar ne? kažkur šiltai?

užtenka tik kokoso mėsos ir kokių citrinos sulčių ar reikia dar kokių bakterijų, kad surūgtų ? ar pakanka citrinos sulčių ?
jei reikia bakterijų, ar tinka tos jogurto kapsulės, kur vaistinėse parduoda?
tokios:

user posted image

ar reikia kažko spec.?  g.gif

Nu va kaip laiku ilindau. Kaip tik klausima del kokosu jogurto turejau. Subelderiavau ta rudaji kokosa su vandeniu ir datulemis, nukosiau ir palikau stiklainiuke. Siaip as sitoki kokosu piena i kokteilius ipilu ar i kakava, na o dabar tiesiog pamirsau ji i saldytuva ikisti doh.gif Kadangi savaitgali namie beveik nebuvom, siandie as ta ''uzmirstuoli'' pienuka atsukau, o ten kefyras.... Dabar turiu labai rimta svarstyma, ar tai ir yra tas kokosinis jogurtas ar tiesiog rugalas kuri ispilti reikia? Nes kiek zinau, jogurta rauginant deda bifido bakteriju. Nu turbut reiks pabandyti paragauti, jeigu ka, tai tik zarnynas issivalys biggrin.gif


Bandau dabar kavos atsisakyti, nes pastebejau, kad labai jau didele priklausomybe nuo jos. Po naujako negeriau kelis menesius, tai pirmaja savaite laaaabai blogai buvo, ir galva skaudejo baisiai ir siaip kaip trenktas vaikstai ir dziaugsmo gyvenimui nebeliko. Bet gi uzteko durnumo vel pradeti ja gerti doh.gif Dabar visa kava namie baigesi, tai bandysiu vel negerti. Tai kaip pakaitala naudoju raw kakava, susiplaku su kokiu nors ''pienu'' ir bananu, idedu maca milteliu ir geriu. Kaip suprantu raw kakavoj kofeino irgi kazkiek yra? Na bent jau sveikiau negu kava... ech...

Vakar pasiziurejau per LTV Stiliaus irasa, butent su Boutenko interviu buvo (manyciau pernykstis, filmuota tada kai ji i Lietuva buvo atvykus), tai nerekomendavo riesutu valgyti, nebent labai labai mazai ju. Musu mityboj labai prastas omega 3 ir omega 6 santykis, o riesutuose (kaip ir mesoje) labai didelis omega 6 kiekis, tai tas santykis dar labiau issikraipo musu nenaudai ir tai padeda vystytis ligoms. Tikiuosi teisingai perpasakojau.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti