Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(akilezna @ 2011 11 07, 15:58)
Vel noriu uzduot klausyma, nes neradau atsakymo  ax.gif kai apdengiau torta pastilazu ir jisai siek tiek pastovejo, mase labai sukietejo, nepaliginsi su saldainiu mase, tai galvoju ar mase tokia turi but, ar as padauginau pudros  g.gif

Manau viskas gerai...jis sukieteja kazkiek...aisku ne i kaula, bet tikrai tvirtesnis buna nei saldainiu mase...viskas cia gerai, bukite rami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 11 07, 14:58)
Vel noriu uzduot klausyma, nes neradau atsakymo  ax.gif kai apdengiau torta pastilazu ir jisai siek tiek pastovejo, mase labai sukietejo, nepaliginsi su saldainiu mase, tai galvoju ar mase tokia turi but, ar as padauginau pudros  g.gif

man atrodo kad zelatinos padauginai gal unsure.gif kai as dejau daugiau zelatinos, tai mase vos kociojama buvo ax.gif
Papildyta:
O man dabar pastilazas pjaunasi kaip per sviesta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 11 07, 17:06)
Manau viskas gerai...jis sukieteja kazkiek...aisku ne i kaula, bet tikrai tvirtesnis buna nei saldainiu mase...viskas cia gerai, bukite rami 4u.gif

fuu biggrin.gif na tikrai i kaula nesukietejo, bet pjaut galiu pasakyt nelabai patogu buvo.
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 07, 17:08)
man atrodo kad zelatinos padauginai gal unsure.gif kai as dejau daugiau zelatinos, tai mase vos kociojama buvo ax.gif
Papildyta:
O man dabar pastilazas pjaunasi kaip per sviesta smile.gif

o kiek dedi zelatinos, siaip pgl recepta dejau. Man jisai irgi super pjovesi, tik kai jau padengta torta pastaciau i saldytuva sukietejo po kazkokio laiko.
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 11 07, 15:21)
o kiek dedi zelatinos, siaip pgl recepta dejau. Man jisai irgi super pjovesi, tik kai jau padengta torta pastaciau i saldytuva sukietejo po kazkokio laiko.

TIK 11-12gr. KLINGA
Atsakyti
Yra labai graži knygutė, gaila - tik anglų kalba. Turiu kelias lietuvių ir rusų kalbomis, bet jos nėra tokios įspudingos. Kuriai trūksta anglų kalbos žinių - tai paveikslėliai labai informatyvūs, o ir Google vertėjas šiek tiek padeda.

Jei bus naudos- sėkmės. O knygutę reikės parsisiųsti.

http://bookphaze.com...1903221897.html
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 07, 13:34)
Ačiū  4u.gif Neturiu nė vieno dažo, tai po vieną pirkinėju  biggrin.gif Šią savaitė turėčiau raudoną gaut, nes reik ruuužavo torto  doh.gif

ateičiai.. bent aš iš raudonos ružavos spalvos nemoku gauti lotuliukas.gif nu nebent maišyčiau raudoną su balta. Ružavai spalvai geriau pirkti PINK spalvą. Nes jeigu dėsit mažai raudonos spalvos, tai vistiek masė gausis tokia nedadaryta raudona, o ne ružava, ir atspalvis vistiek raudonas.. oi mano vyras tai iš karto mane sukritikuotų lotuliukas.gif
dariau sidabrines rožes.. maniau, sugudrausiu.. turėjau tamsiai violetinės masės.. padariau rožes.. nupurškiau sidabru.. atsinešu padžiaut.. vyras žiūri į jas.. nu kaip,- sakau? didis.gif o tas: nu suprasčiau, jeigu būtum juodą apipurškus arba pilką, o dabar padarei violetinį sidabrą.. doh.gif
o man atrodė, kad jos normaliai sidabrinės.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 07, 18:23)
ateičiai.. bent aš iš raudonos ružavos spalvos nemoku gauti  lotuliukas.gif  nu nebent maišyčiau raudoną su balta. Ružavai spalvai geriau pirkti PINK spalvą. Nes jeigu dėsit mažai raudonos spalvos, tai vistiek masė gausis tokia nedadaryta raudona, o ne ružava, ir atspalvis vistiek raudonas.. oi mano vyras tai iš karto mane sukritikuotų  lotuliukas.gif
dariau sidabrines rožes.. maniau, sugudrausiu.. turėjau tamsiai violetinės masės.. padariau rožes.. nupurškiau sidabru.. atsinešu padžiaut.. vyras žiūri į jas.. nu kaip,- sakau? didis.gif o tas: nu suprasčiau, jeigu būtum juodą apipurškus arba pilką, o dabar padarei violetinį sidabrą.. doh.gif
o man atrodė, kad jos normaliai sidabrinės..  doh.gif

na as pvz raudona sodria spalva negaliu isgaut, nors naudoju super red g.gif man butent ruzava iseina, tai virsutinej temoj radau, kad raudona spalva, kad isgaut reikia dar juodu dazu idet ar tai tiesa? ir va pvz. idedu user posted image
kaip atrodo mano raudona, visai neraudona, o pradzioj idejau maziau dazu tikrai tokia ruzava isejo, bet sutinku, kad ne tokia ruzava, kaip dejau dazus butent ruzavus.
Atsakyti
Man raudona labai grazi gaunasi, dazai EXTRA RED mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, vel nauja temuke ir vel gausybe tortu. Nepykite, kad mano zinutes tokios ilgos, tiesiog norisi aptarti kiekviena tortuka, kuris uzkliuvo uz mano akies. Reikia pastebeti, kad kiekvienoje temoje matosi vis didesnis progresas ir tortu ne tik daugeja, bet jie visi grazesni ir kokybiskesni nei ankstesnes temose.

Pirmiausia noriu pasidziaugti Asseni rozemis. Nepasakyciau, kad tai dirbtines rozes, it katik is sodo nuskintos wub.gif ir ta balta spalva su tokiais naturaliais atspalviais ir ziedlapiu plonumas - tiesiog tobula thumbup.gif
Smurfu tortas puikiai islygintas (beje, kaip visi Asseni tortai) ir fantastiskai suformuotas stacias kampas thumbup.gif Ninzes tortukas - viskas puikiai apgalvota - skirtingu spalvu sienos, isbaigtos figureles. Tiesiog saunu!
RIMVILA - pirmo tortuko nematau, tad negaliu pakomentuoti. Kiti tortukai laaaabai grazus, o ypac moliugelis, karuna (tobula torto spalva) ir vampyriskas tortai 4u.gif
sandrulyte1975-zuviukas nemo - matyt graziausi tortukai su siuo zuviuku- puikus jurinis motyvas, grazios spalvos. Vaikutis turi dziaugtis toki grazu tortuka gaves wub.gif
pasta222 - tiek boruzele, tiek mazoji princesiuke - tobuli 4u.gif
ramune.v-vieni is tvarkingesniu marskineliu, kokius esu maciusi. Saunuole thumbup.gif
neli - WOW 30-tukas nerealus!!!! Labai geras sprendimas su 0 - geytes sudeti i viduriuka. O ir piesimas aisingu nuostabus!!!.Super!
Bijuna-na tiek bijojai, bijojai to kaktusiuko ir 'pagimdei' nuostabu kaktusa bigsmile.gif be priekaistu ir triaukstis tortukas ( tik ziauriai sunkus atrodo - 9kg blink.gif ).
anber - ir is kokiu vandenu si lydekaite sumeskeriota? Kad galva didoka, nieko blogo, vadinas protinga lydeka pasitaike, o padekliuko ir man noretusi kokio su citrinomis ar krapais ir petrazolem, kad beliktu tik uzgerti, o uzkanda jau butu drinks_cheers.gif lotuliukas.gif Puikus darbas ! thumbup.gif
Divia - puikus kilimelis ant tortuko smile.gif ir spalvytes svelnios 4u.gif
astatortas-koks kontrastas tarp melynos ir baltos - net aki rezia, bet tame ir yra pats zavesys biggrin.gif Puikus rudeninis krepsiukas thumbup.gif

Papildyta:
VitMetil - nugi superinis suniukas. As tai bijau tu 3D tortu. Giriu uz drasa ir ispildyma drinks_cheers.gif
dzokada - jau kazkur matytos liutuko ir eziuko idejos, bet... atlikimas tiesiog tobulas!!! Saunuole 4u.gif
Pradejau girdama profesionale ir uzbaigsiu profesionalais tongue.gif
Olesta - labai grazus vis trys tortukai, bet hip hop man labiausiai patiko. Kartais labai sunku itikti paaugliukams su tortais, niekad nezinai ka jiems pasiulyti - puiki ideja 4u.gif . Mano dukra tokia pacanka, jai bus 14, bet uzsimane pilies torto - va ir suprask tuos vaikus, kad nori lotuliukas.gif
@adrij@ - pasilikau desertui, kaip visada lotuliukas.gif suknute, bituciu tortas, Tomas ir Dzeris, galiausisi Zaislu Krautuvele - auksciausia klase, auksciausia profesionalumo virsune!!! Kiekvienas tortas savitas ir nepakartojamas. Kiek kas nebande pakartoti, niekam dar nepavyko tongue.gif Buna graziu kopiju, bet toki pat nepriekaistingai tobula padaryti dar nepavyko nei vienai. Lenkiu savo galva ir keliu kepure pries meistriskuma wub.gif 4u.gif

erikiuxxx - oi neturiu as tokio agregato, koki ten esi ikelusi, turiu paprasta printeriuka su valgomais dazais, tai jis spausdina ne ant paties torto, o ant valgomo popieriaus, as paskui ta piesini pernesu ant torto smile.gif
Papildyta:
Na, o pabaigu pabaigai ikelsiu du torciukus:
pirmas kopijuota ideja nuo @adrij@. Beje, pirma karta dariau Cipciuko pastiliaza dengimui ir likau labai patenkinta jo kokybe. Tik vandnes pyliau nei 60ml, o 50 ir dar pabrinkusi mase buvo siek tiek per daug linmpanti prie ranku, tai gausiai barsciau krakmolu kai minkiau jau su dazais. Bet mase tobula dengimui 4u.gif
Taigi, 1 metuku berniukui torciukas Varskes gaivumelis 2.7kg.
user posted image

30-mecio proga varskes gaivumelis, 4.5kg.

user posted image
Atsakyti
prisiziureaju nuostabiu tortu, dab eisiu miegoti galvodama apie jos.
visi tortukai grazus bet man labiausiai atminti isliko asseni tie melini zmogeliukai wub.gif ( smurfai liktai) nu labai graziai uzpildytas visas tortas, nei prideti nei atimti wub.gif
reiks ir man savaijai tokiu nulipdyti, nes jau pradedu galvoti kad be masinu as daugiau nieko lipdyti nemoku lotuliukas.gif
bet va ikelsiu viena medaus tortas, pastiliazas, ir kokosas
user posted image
Atsakyti
na ir as parodysiu keleta savo tortuku.kaikur biski celiulitas matosi,vis persistengiu nuplonindama mase blush2.gif
user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

visur pastilazas ir slapia beze. panda is pustu ryziu dengta sviestiniu morenginiu kremu. kaikur idejos mano,kaikur @drijos,kaikur dar kazkieno... aciu,kad dalinates savo patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 11 07, 18:37)
na as pvz raudona sodria spalva negaliu isgaut, nors naudoju super red  g.gif  man butent ruzava iseina, tai virsutinej temoj radau, kad raudona spalva, kad isgaut reikia dar juodu dazu idet ar tai tiesa?

na, čia taip sako.. bet aš tai niekada nededu juodų dažų. Man tai būtų tas pats, kaip ant raudonos suknelės užtepti purvo ir tikėtis, kad ji dar ryškesnė raudonesnė pasidarys.. Esu dėjusi į NAVY spalvą juodos spalvos. nebuvau patenkinta rezultatu.. bet kiek žmonių, tiek nuomonių. Pabandykit.

Zuikuti
.. nu ir padirbėjai su figūrėlėm wub.gif
Atsakyti