Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų masažas. Kiek kainuoja? Kur rasti?

Nuva, susoko antra kart guzas doh.gif
pirma karta kai susoko, laiku ensikreipiau ens nei tempos nebuvo nei skaudejo, bet guzas buvo nemazas ojjjj, gerai kad nuvazhiavau i KGN Kaune tai dave kontaktus butent tos moters is Sanciu janinos, as apie ja tik gerus zhdzius galiu pasakyt, paeme jinai po 50 lt, bet jau po pirmo karto guzo nebuvo, buvo tik patine dar viskas ax.gif
nzn as be tos moters turbut buciau po peiliu uz poros dienu, nes jau is papulio nebeb pienukas bego, o visa varske blink.gif doh.gif
tai vat shiandien pat skambinuosi ir lekiu gal uzteks vieno karto, nes sake, kol sviezus guzas lengva issmasazuot
beja, man masazai pas ja tokie neskausmingi, kad nereikia bijot, o beto po tu vis masazu, papukai kaip atsigauna, pienelis taip lengvai bega, o ir kuri laika nesiguzuoja, nes manishkiai yra linke guzuotis doh.gif tik kartais vaikas pratraukia o kartais ne

sekmes, maitinant, as tai nenuleidziu ranku, toliau zhadu maitint, pofik tie guzai cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laba.
mamos parasykite KAUNE krutu masazisciu tel ir kokios kainos, buciau labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(liepa09 @ 2010 08 05, 14:45)
laba.
mamos parasykite KAUNE krutu masazisciu tel ir kokios kainos, buciau labai dekinga.

gal dabar jau nebereikia, bet reiktu tik paieskot sitoj temoj- pries 2 psl buvo masazistes Danutes kontaktai...
Atsakyti
Sveikos mamos, turėjau ir aš sukietėjusias krūtis ir temperatūrą virš 39, tai kriepiausi Kaune į II klinikinės ligoninės gydytoją pas kurią gimdžiau ir mane supažindino su akušerijos skyriaus vyr.akušere Ilona, kuri išmasažavo krūtį, patarė kaip maitinti kaip elgtis kai atsiranda tokios bėdos, todėl esu be galo dėkinga Ilonai. Tad visoms kam kyla problemų, tikrai rekomenduoju nuvykti pas ją, arba paskambinti, tikrai manau kad visoms padės thumbup.gif
Atsakyti
SOS, krecia saltis, kyla temperatura(jau 38), skauda kaire jruti, bet ji nekieta, minksta.....skauda apacioje, masazavau, manau per stipriai ir sutraumavau pieno latakus. ka daryti....isgerti paracetamolio ir laukti? 4u.gif Esu vilniete 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 15 rugsėjo 2010 - 11:10
Akmenskelte, pasiskambink gal pirmiausia mama-mamai http://www.pradzia.org/node/427
jei butum is Kauno duociau vienos masazistes nr, bet vilniui nepazistu nei vienos schmoll.gif
Atsakyti
Labas,

Ieskau krutu masazistes Vilniuje, i az .Aciu.
Atsakyti
QUOTE(happy girl @ 2010 11 12, 07:47)
Labas,

Ieskau krutu masazistes Vilniuje, i az .Aciu.


Jau radau D.Butėnienė, jos nr. ir kaina yra bak.lt puslapyje. Man ji ismasazavo ir uzsistovejusi pieneli istrauke....darbavosi moteris tikrai nuosirdziai, labai patiko ji man thumbup.gif Kaina ten nemaza, ima ji uz valandas, pas mane buvo tris valandas bet darbavosi su mano papuliu ir mane pakankino kaip reikalas doh.gif bet po to uztad koks palengvejimas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy girl: 12 lapkričio 2010 - 22:09

Turėjom ir mes reikalų su Danute Butėniene. Dukrelė gime didelė 4,6 kg, o pieno pas mane mažoka. Kadangi vaikščiuojau į kursus BAK, tai turejau Danutės telefoną. Išsikviečiau į namus tikėdamasi, kad patars ir rasim kokią išeitį. Po jos vizito abudu su vyru buvome šoke. 1,5 val malė liežuviu beleką, kad tik laiką užtemptų ir tai buvo taip akivaizdu, tiesiog pinigų melžimas. Po to 15 min.rodė kaip teisingai pridėti vaiką prie krūties, nors mažoji rėkė nesavu balsu ir aišku nieko doro neišėjo. Visiskai nesigilino į mūsų problema. Visas teorijas aš pati puikiai žinau, man reikėjo praktinės pagalbos. Esu siaubingai nusivylusi šita moteriške....gal masažus ji ir gerai daro, bet mūsų atveju išmesti, tiksliau išmelžti pinigai ir jokios naudos.
Atsakyti
aš rudenį masažavausi, tada už kartą mokėjau 50 Lt. jei kada kaunietėms reikės, rašykite až. mat važiavau pas moterį į namus, negaliu duomenų viešinti. o pati jos kontaktus dar 2005 gavau iš Kauno centro poliklinikos Ginekologijos skyriaus.
seniau ir į namus atvažiuodavo, dabar tiesiog pati turėjau galimybę nuažiuoti pas ją.
Atsakyti
man kai skaudejo kruti, kvieciausi Danute. man ji padejo. tiesa, reikejo 3 kartu man jos pagalbos. pliusas, kad po namus vazineja, nors ima ji nepigiai.
Atsakyti
Ieskau Danutes nr, gal galit kasnors padet ir parasyt?
Atsakyti