Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-17

......Tortai-17......

...dalinamės receptais, kepam, diskutuojam...


user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema

user posted image


Populiariausi tortai:

Snikersas su karameliniu ganašu (daividija)

Rafaelo svajonė (Srove), Rafaelo biskvitas pagal Olestą


Turtingas kavos tortas + fotosesija (Olesta)

user posted image

1-5 TEMŲ RECEPTŲ SĄRAŠAS
6-10 TEMŲ RECEPTŲ SĄRAŠAS
11-15 TEMŲ RECEPTŲ SĄRAŠAS

user posted image


16 TEMOS RECEPTŲ SĄRAŠAS
Vienuolių Napoleonas (Cipciukas)
Ferero Rocher tortas (pagal smailytttę)
Tortas "Nevėžis" (Cipciukas)
Tortas (šarūnė)
Tortas su kondensuotu pienu (erikiuxxx)
Karamelinis šokoladinis Beatos tortas (foto) (Ulė)
Šokoladinis - niekada nenusibosta (Beata)
Snikers - sūrio tortas (Erina)
Šokoladinis cukinijų keksas (tinulia84)
Pyragas "Karpatka" (Srovė)
Šokoladinio torto idėja pagal rugiagėlę
Tortas "Triufelis" (Mišelė)
Jogurtinis tortas (rugiagele26)
Jogurtinis tortas (smailyttte)
TURTINGAS KAVOS TORTAS (Olestos fotosesija)
Mascarponės sūrio tortas su vaisiais (Milasa)
Saulutės labai braškinis tortas (Griaustinė)
Torto idėja su baltuoju šokoladu ir avietėmis (pagal akvilytę)
Stefanka – medaus tortas (Nerytė)
Pasigėrusi šarlotė (Cipciukas)
Tortas "Švelni naktis" (Nova)
Pieniška mergaitė (keno)
Pyragas su obuoliais, biskvitas (video)
Biskvitas (video)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 05 lapkričio 2011 - 17:10
Ačiū už naują temą 4u.gif

Aš iškart su klausimu : Rafaelo tortas bus valgomas penktadieni, jei ji sutept antradieni? Bus per anksti? g.gif

Labai svarbu man, busiu labai dekinga kas atsakys ax.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2011 11 06, 13:55)
Ačiū už naują temą 4u.gif

Aš iškart su klausimu :  Rafaelo tortas bus valgomas penktadieni, jei ji sutept antradieni? Bus per anksti? g.gif

Labai svarbu man, busiu labai dekinga kas atsakys ax.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Man atrodo, kad ankstoka g.gif gal bent trečiadienį reikėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2011 11 06, 14:55)
Ačiū už naują temą 4u.gif

Aš iškart su klausimu :  Rafaelo tortas bus valgomas penktadieni, jei ji sutept antradieni? Bus per anksti? g.gif

Manau, jei grietineles galiojimas nebus pasibaiges iki os dienos, tai kas jam gali nutikt? as tepciau antradieni vakare tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai vat norisi kad tortas butu sviezias ir skanus, bet noretu ji jau nori išsivežti trečiadienį... O aš nuo ryto iki pietų nu niekaip nespėsiu jo ir sutept ir papuošt schmoll.gif Per lėtai dar tupinėju aplink tortą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2011 11 06, 15:34)

O niekaip neiseitu perkalbeti, kad paimtu koki ketvirtadieni? juk patys turetu buti suinteresuoti gauti sviezia...cia juk ne parduotuvinis, kad gali stoveti bele kiek g.gif
Atsakyti
sveikos norėjau pasiteirauti gal kuri darote tortus pagal užsakymą vilniuje?
Atsakyti
Sveikos merginos noreciau paklausti, gal kuri zinote Sroves griliazinio torto recepta?
Atsakyti
Sveikos!....SOS mergaites..pirma karta darau varskini gaivumeli ir iskilo klausimukas,ar jus visa zele sudedate i krema,turiu omenyje visa puse ltr.Ar nera per daug???kol kas laikinai ikisau isplakta grietinele i saldytuva.Prasau kas darete atsakykite.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sarah- @ 2011 11 06, 19:34)
Sveikos!....SOS mergaites..pirma karta darau varskini gaivumeli ir iskilo klausimukas,ar jus visa zele sudedate i krema,turiu omenyje visa puse ltr.Ar nera per daug???kol kas laikinai ikisau isplakta grietinele i saldytuva.Prasau kas darete atsakykite.... verysad.gif

Kaip tik vakar dariau, tai šiek želė pasilikau papuošimui, o likusią sudėjau į kremą. Jeigu jums atrodo per daug, visos nedėkite.
Atsakyti
labukas, vakar dariau paragavimui zozefina, isties labai labai skanus tortas, susveiciau labai skaniai, tik man atrode lyg per daug to pertepimo? nes kur receptas yra vienam puslapyje tai nuotraukoj jo vos matosi, o pas mane kone daugiau uz biskvita, dariau pagal recepta, ar jums irgi taip gaunasi? aciu 4u.gif
Atsakyti
Dekui dekoratyvine uz atsakyma. 4u.gif Sudejau puse kiekio,matysiu kas gausis.Kremo skonis tai tikrai geras...manau turtu buti skanu.. smile.gif
Atsakyti