Įkraunama...
Įkraunama...

Nimfų augintojos bendrauja čia

QUOTE(Svetikas @ 2015 03 15, 15:03)
O gal paspingęs buvo? unsure.gif

Užjaučiu  verysad.gif Žinau ką tai reiškia, prieš porą metų buvo saviškio netekę  verysad.gif Labai skaudu  verysad.gif
Bet dabar ir vėl turim nimfuką  wub.gif
Mano gražuolis  wub.gif Jau kaip gražiai dainas traukia wub.gif


Kokia grazi nimfa smile.gif Tik klausimas, ar cia ne patele??

PIrmoji mano nimfa nugaiso nuo plauciu uzdegimo, raudojau non stop gal pusmeti, net dabar gumulas gerklej buna. Pardevja sake, kad tai patinas, bet tas patinas man padejo kiausini smile.gif
Dabar turiu kita, ale irgi patina, nors esu tikra kad tai patele, nes neciulba kaip patineliai ir plunksnos yra margos, o ne vienspalves po uodega ir sparnu vidineje puseje. Kai ieskojau info apie ju atskyrima akcentavo plunsknu rastus. Bet kaip atskirti vienspalves nimfas, nenumanau, apie tai nerase smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujokai @ 2015 03 26, 14:27)
Kokia grazi nimfa smile.gif Tik klausimas, ar cia ne patele??


na šių pagal plunksnas ne visada galima spręsti, reikia palaukt. nes dabar gali būti jaunas patinėlis, arba patelė. maniškis ir buvo toks visas margas ir galva neryški. kai suaugo ir išsišėrė ryškus patinas, nebeliko margų plunksnų, galva geltona. na ir čiulba.
o josios ir dainas traukia, tai greičiausiai kad patinėlis
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2015 03 26, 17:36)
na šių pagal plunksnas ne visada galima spręsti, reikia palaukt. nes dabar gali būti jaunas patinėlis, arba patelė. maniškis ir buvo toks visas margas ir galva neryški. kai suaugo ir išsišėrė ryškus patinas, nebeliko margų plunksnų, galva geltona. na ir čiulba.
o josios ir dainas traukia, tai greičiausiai kad patinėlis


Tai tada matyt patinelis, nes as is savosios dainu nesulaukiu, pacirskia, parekia visa gerkle ir vel tyli smile.gif. Maniske labai nori draugauti su suniu, o nuo katino traukiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujokai @ 2015 03 26, 16:27)
Kokia grazi nimfa smile.gif Tik klausimas, ar cia ne patele??
Buvusi šeimininkė patikino, kad tikrai berniukas ax.gif Sakė, kad jaunas jis dar, dabar jau bus gal kokie 5 mėn. wub.gif Sakė kai užaugs galvytė bus geltona, kaip pas jo tėtį wub.gif

Šiaip esu girdėjus kaip skirtingas melodijas pašvilpauja gražiai, tai linkus manyti, kad vis gi bernužėlis bus, pavadinom Čarliu (banguotukė Čika rolleyes.gif ) wub.gif

Bet ryte, kai pradeda saulė kilti tai jau kai paleidžia kakarine, net ausys užgula, jau buvau pamiršus tą "malonumą" doh.gif visi kaimynai girdi biggrin.gif Tai tuo momentu pradedu abejoti ar beniukai taip "dainuoja"? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetikas: 28 kovo 2015 - 00:06
QUOTE(Svetikas @ 2015 03 28, 02:04)
Buvusi šeimininkė patikino, kad tikrai berniukas ax.gif Sakė, kad jaunas jis dar, dabar jau bus gal kokie 5 mėn. wub.gif Sakė kai užaugs galvytė bus geltona, kaip pas jo tėtį wub.gif

Šiaip esu girdėjus kaip skirtingas melodijas pašvilpauja gražiai, tai linkus manyti, kad vis gi bernužėlis bus, pavadinom Čarliu (banguotukė Čika rolleyes.gif ) wub.gif

Bet ryte, kai pradeda saulė kilti tai jau kai paleidžia kakarine, net ausys užgula, jau buvau pamiršus tą "malonumą" doh.gif  visi kaimynai girdi biggrin.gif Tai tuo momentu pradedu abejoti ar beniukai taip "dainuoja"? biggrin.gif



As kazkada nimfa auginau kartu su banguotaja papuga, tai jos abi i skirtingas puses ziurejo, taip ir nesusidraugavo, nimfa kaip ir butu norejusi draugauti, bet banguotoji jai kirsdavo, tada atidaviau mamai ir dar patele banguotaja nupirkom, dabar banguotukai skelia meile smile.gif o mano nimfa Bela graziai viena gyvena, katinas uzsoka salia narvo patupi, abu pasiziuri vienas i kita ir daugiau nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetikas @ 2015 03 28, 00:04)
Buvusi šeimininkė patikino, kad tikrai berniukas ax.gif Sakė, kad jaunas jis dar, dabar jau bus gal kokie 5 mėn. wub.gif Sakė kai užaugs galvytė bus geltona, kaip pas jo tėtį wub.gif

Šiaip esu girdėjus kaip skirtingas melodijas pašvilpauja gražiai, tai linkus manyti, kad vis gi bernužėlis bus, pavadinom Čarliu (banguotukė Čika rolleyes.gif ) wub.gif

Bet ryte, kai pradeda saulė kilti tai jau kai paleidžia kakarine, net ausys užgula, jau buvau pamiršus tą "malonumą" doh.gif  visi kaimynai girdi biggrin.gif Tai tuo momentu pradedu abejoti ar beniukai taip "dainuoja"? biggrin.gif

Jeigu čiulba - turit patiną. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujokai @ 2015 03 30, 09:37)
As kazkada nimfa auginau kartu su banguotaja papuga, tai jos abi i skirtingas puses ziurejo, taip ir nesusidraugavo, nimfa kaip ir butu norejusi draugauti, bet banguotoji jai kirsdavo, tada atidaviau mamai ir dar patele banguotaja nupirkom, dabar banguotukai skelia meile smile.gif o mano nimfa Bela graziai viena gyvena, katinas uzsoka salia narvo patupi, abu pasiziuri vienas i kita ir daugiau nieko smile.gif
Na mano banguotukė irgi vis pyksta ant Nimfos, visai nenori draugiškai su ja gyventi doh.gif Nimfa atgal nekerta, nuskrenda ir nekreipia dėmesį, išdydžiai pasitraukia biggrin.gif Ką čia prasideti su ja, nelygis biggrin.gif Ryškiai iš elgesio matosi - duok durniui kelią lotuliukas.gif
QUOTE(Makacenas @ 2015 03 30, 13:33)
Jeigu čiulba - turit patiną.  smile.gif
Aš irgi taip galvoju rolleyes.gif Ir apetitas pas jį toks ne mergaitiškas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, tikiuosi cia pataikiau, dovanoju papugele Nimfa ju myletojams, gal kam reikia 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Užsukau paklausti patarimo - gyvena pas mane linksmas žvalus nimfukas, lyg ir nesirgo, bet va jau 3 savaitės kaip viduriuoja ir nesuprantu kodėl. Keitėm maistą, nepadeda. Keisčiausia, kad šiaip atrodo sveikas, energingas kaip ir visada. Kokia čia liga gali būt? Kaip elgtis tokiu atveju? Paprastai padėdavo virti ryžiai, bet šiuo atveju kažko kito reikia.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(suave @ 2015 05 04, 14:27)
Sveikos smile.gif Užsukau paklausti patarimo - gyvena pas mane linksmas žvalus nimfukas, lyg ir nesirgo, bet va jau 3 savaitės kaip viduriuoja ir nesuprantu kodėl. Keitėm maistą, nepadeda. Keisčiausia, kad šiaip atrodo sveikas, energingas kaip ir visada. Kokia čia liga gali būt? Kaip elgtis tokiu atveju? Paprastai padėdavo virti ryžiai, bet šiuo atveju kažko kito reikia.. g.gif

http://paukstis.lt/f...f...0&start=500
Atsakyti
Šiandien Kaune Palemono rajone išskrido pilka papuga nimfa. Busim dėkingi už bet kokia informacija. tel. 867715355
Atsakyti
Sveiki augintojai ir mylėtojai,

gal jūsų tarpe yra kas turi pardavimui jauniklį arba gali rekomenduoti teisingą, atsakingą ir ne šarlataną veisėją Vilniuje. Ieškau nimfuko - ės, baltos arba gelsvos.
Atsakyti