Įkraunama...
Įkraunama...

Polimerinis molis (kitaip modelinas) 21-oji tema

O is namu salygomis pasigaminto porceliano gaminiai yra ore dziustantys, ar kaitinami orkaiteje g.gif Gal kas zinot, galutiniam rezultate tie gaminiai yra labai trapus ar ne?
Atsakyti
QUOTE(taskelis95 @ 2011 12 09, 13:47)
O is namu salygomis pasigaminto porceliano gaminiai yra ore dziustantys, ar kaitinami orkaiteje  g.gif  Gal kas zinot, galutiniam rezultate tie gaminiai yra labai trapus ar ne?


ore dziustantis..apie trapuma nezinau..bet manau neturetu buti trapus nes ten kazkaip ta "porcelena" verda su klijais g.gif
Atsakyti
Veikos darbštuolės...

Nuo darbų grožio apakau bigsmile.gif

Man reikia padaryti kelis lipdiniu, paprastu.. Apie tai neišmanau nieko.... Nusipirkau Maximoj DAS modelino..... Tai turiu klausima jis pats sustingsta ar reikia kepti ?



Atsakyti
QUOTE(mezgejyte @ 2011 12 18, 13:20)
Veikos darbštuolės...

Nuo darbų grožio apakau  bigsmile.gif

Man reikia padaryti kelis lipdiniu, paprastu.. Apie tai neišmanau nieko.... Nusipirkau Maximoj DAS modelino..... Tai turiu klausima jis pats sustingsta ar reikia kepti ?


o ka raso ant pakuotes? man regis jis ore stingsta rolleyes.gif
Atsakyti
nieko neraso tai ir klausiu.... o paskui kai sustings galesiu spalvinti, jei taip tai su kuo geriausia....
Atsakyti
QUOTE(mezgejyte @ 2011 12 18, 14:49)
nieko neraso tai ir klausiu.... o paskui kai sustings galesiu spalvinti, jei taip tai su kuo geriausia....


tai taip, kai sustings galima dazyti..akriliniais dazais arba guasu. guasa siulau tada pamaisyti su baltais klijais (lipalu) tai tuomet isdziuves maziau pasvieseja ir netepa. galima ir piestukais ar flomasteriais tik tada, manau, dar butu gerai palakuoti g.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus , kai baigsiu būtinai pasirodysiu blush2.gif su savo pirmuoju blynu biggrin.gif
Atsakyti
Žiauriai ant greičio ir truputį primityviai blush2.gif Toks jau tas Kalėdų metas, kai dovanų reikėjo vakar lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2011 12 18, 21:07)
Toks jau tas Kalėdų metas, kai dovanų reikėjo vakar  lotuliukas.gif

žaviuosi tavo stalo įrankiais smile.gif

Susiradau ir aš nutrupėjusiom rankenom kelis, ir "kaupiuosi" dekoruoti. Gaila kad pernai išmečiau visą saują tokių pat įrankių - rankenos sulūžo, bet metalas buvo superinis doh.gif
Atsakyti
kokie faini sauksteliai lotuliukas.gif

ir dar klausimelis atskiras detales taip prilipinat ar paskui priklijuojat su kuo nors?
Atsakyti
aga, Irunia, nors ir ant greicio, bet visai vykusiai...dzinsus primena biggrin.gif

mezgejyte, jeigu nesukietejes prie nesukietejusio tai ir taip prilimpa, nebet toks atvejis kad nera kaip prispausti, tai tada galima patepti skystu polimeru (cia taikoma orkaiteje kietinamam modelinui). su ore kietejanciu nezinau kaip...
Atsakyti
QUOTE(mezgejyte @ 2011 12 19, 09:10)
dar klausimelis atskiras detales taip prilipinat ar paskui priklijuojat su kuo nors?

Iš karto 4u.gif
Atsakyti