Įkraunama...
Įkraunama...

Polimerinis molis (kitaip modelinas) 21-oji tema

Margareta, o tu suklijuok du gabaliukus vielos lipnia juostele ir tada lankstyk - bus vienodi kabliukai smile.gif O jei sidabrinė viela per kieta, ja reikia atkaitinti su degikliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 18, 09:59)
Margareta, o tu suklijuok du gabaliukus vielos lipnia juostele ir tada lankstyk - bus vienodi kabliukai smile.gif O jei sidabrinė viela per kieta, ja reikia atkaitinti su degikliu smile.gif


va va..tas degiklis mane pradeda persekioti doh.gif ar tik ne laikas man ji tureti lotuliukas.gif o as bijau nusisvilinti blush2.gif
Atsakyti
Paprasyk vyro, jei pati bijai smile.gif Siaip nieko ten baisaus, tik reikia pasisaugoti - naudotis replemis ir virs nedegios vietos pageidautina viska daryti biggrin.gif Nes jei viela perkaitinsi, ji prades lyditis ir jei pavirsius bus medinis, tai pati supranti, kokios bus pasekmes..
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2012 05 18, 10:03)
Paprasyk vyro, jei pati bijai smile.gif Siaip nieko ten baisaus, tik reikia pasisaugoti - naudotis replemis ir virs nedegios vietos pageidautina viska daryti biggrin.gif Nes jei viela perkaitinsi, ji prades lyditis ir jei pavirsius bus medinis, tai pati supranti, kokios bus pasekmes..


nu aciu doh.gif dabar dar labiau bijosiu lotuliukas.gif

p.s. vyras mano visai nenagingas irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 18 gegužės 2012 - 10:07
QUOTE(Margareta @ 2012 05 18, 09:56)
del to ir klausiu, nes varine sidabruota viela tai gana minksta, o sibarine tai labai kieta  unsure.gif noreciau pati susiraityti auskaru iverimus, bet man vienodi nepavyksta  schmoll.gif o jeigu is sidabrines vielos tai is vis  doh.gif nebent ka nors primityviai...


Nepasakyciau kad varine sidabruota minksta. Pakabukui naudoju 0.10mm storio, o auskarams 0.08mm. Viela patogu sukti su replytemis apvaliais galais. Kazkas tokio
user posted image
karpymui naudojamos:
user posted image
Dekupazo pardotuvese jos ganetinai brangios, Ermitaze ar Senukuose galima rasti kazkur po 8lt.
Auskarus geriausia sukti iskart abu, kartojant tuos pacius veiksmus, tik veidrodini efekta, jei viena suki i kaire, ta kita i desine.. Sidabrine vielute gerai uzmaskuoja mazas klaideles.. Juk cia ranku darbo, o ne masinos darbai, taip kad idealiai niekada negausi biggrin.gif
Iskepu polimerini moli, i ji sukaisioju vielutes, keliose vietose kur turi tvirtintis, o paskui tik ismones reikalas..
Atsakyti
turiu tas reples rolleyes.gif viela minimaliai pasukioju, bet su auskaru kabliukais sunku man... nu gal reiketu pabandyti sugadinti kokius 2 metrus vielos tam reikalui biggrin.gif
Atsakyti
Jei darau paprastus kabliukus, tai tada naudoju koki piestuka ar tusinuka - graziai issilenkia kabliukas smile.gif Na, o jei darau kazka kitokio, tada jau fantazijos reikalas...
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 05 18, 10:12)
turiu tas reples  rolleyes.gif viela minimaliai pasukioju, bet su auskaru kabliukais sunku man... nu gal reiketu pabandyti sugadinti kokius 2 metrus vielos tam reikalui  biggrin.gif

Patarimas jei neigudus esi, gali nusipirkt paprastos varines vielutes, mikstos ir pasibandyti pasukioti apie auskarus paprasciausiai be jokiu repliu. Pasidarai kaip sablona, tada istiesi vielute, atmatuoji pasidabruotos vielos gabala ir bandai atkartot. Taip kuo maziau nenaudojamu galu liks biggrin.gif
Beje is liekanu irgi galima ka nors sumastyt, kaip antai:
user posted image
Bet cia jau mes lendam ne i ta tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 05 18, 09:19)
nu tau ankstyva 5.31?  blink.gif

Persisuk SM laikrodį. Ten 6.31 buvo wink.gif

O auskarų kabliukus darau su staklytėm. Tada vienodai gaunasi ir labai paprasta dirbt.
user posted image

Su tokiom staklėm galima va tokius visokius raityti.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 18 gegužės 2012 - 10:54
QUOTE(Irunia @ 2012 05 18, 11:51)
Persisuk SM laikrodį. Ten 6.31 buvo wink.gif

O auskarų kabliukus darau su staklytėm. Tada vienodai gaunasi ir labai paprasta dirbt.
http://s017.radikal....57532239169.jpg[/img][/url]


nu tundra as, bet tikrai doh.gif biggrin.gif

va va tokio itaiso ir man reiktu g.gif sakai nesunku naudotis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2012 05 18, 12:08)
va va tokio itaiso ir man reiktu  g.gif sakai nesunku naudotis?  bigsmile.gif

Nu ką aš žinau, galiu duot pabandyt. Nuspręsi reik tau ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Va kaip tas daiktas iš arti atrodo. Susidėlioji kur reikia smaigelius, kokio reikia diametro ir raitai.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 18 gegužės 2012 - 13:06