Įkraunama...
Įkraunama...

Polimerinis molis (kitaip modelinas) 21-oji tema

QUOTE(icing sugar @ 2012 05 19, 21:34)
Dar tik pradėjau žaist su modilinu, tad labai nepeikit  blush2.gif

Šaunūs bandymai. Bet modelinas, ne modilinas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 05 19, 20:43)
Šaunūs bandymai. Bet modelinas, ne modilinas.  mirksiukas.gif


Pataisiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2012 05 19, 21:46)
Pataisiau  biggrin.gif

Super, o tai nuskambėjo kaip modelių agentūra lotuliukas.gif

Šiandien trumpam užbėgom į miestą pasidairyt po mugę. Zuikis išrinko man auskarus, teko nusipirkt. Keista, bet aš su malonumu nešioju kitų darbus, o savo pačios kažkaip nesigauna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 05 19, 20:49)
Super, o tai nuskambėjo kaip modelių agentūra  lotuliukas.gif

Šiandien trumpam užbėgom į miestą pasidairyt po mugę. Zuikis išrinko man auskarus, teko nusipirkt. Keista, bet aš su malonumu nešioju kitų darbus, o savo pačios kažkaip nesigauna  rolleyes.gif


Keista, kurčiau aš tokius grožius - nešiočiau iškelta nosim biggrin.gif Nors aišku, įdomu kartais būna tai, ko kasdien nematai, nedarai ir t.t.
Atsakyti
Sekmadienio rytas...

Komplektas "Aistra"

user posted image
Atsakyti
Mane labai sužavėjo ši technika :
http://dovetailgalle...y_fimo-art.html

Gal kas nors jau išbandėt? o gal žinot pamokėlių? panašu į pjaustytus ritinėlius ir apklijavimą, bet tiksliai nežinau smile.gif Bandysiu įvaldyti kažką panašaus, tik ne tokio sudėtingo wub.gif noriu driežų, vėžliukų, gyvačių, dar labai gražiai atrodo tokie indiški drambliai wub.gif Tiesiog DIEVINU blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klaipedele: 20 gegužės 2012 - 11:40
QUOTE(icing sugar @ 2012 05 19, 21:34)
Mano pirmi bandymai, pusfabrikačiai papuošalams  blush2.gif
Dar tik pradėjau žaist su modelinu, tad labai nepeikit  blush2.gif

Na ir kad visai gražiai "žaidi" drinks_cheers.gif Tęsk ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, patarkite...
Mano masina paste pradejo durniuoti. Limpa prie volu modelinas. As ta masiniuka pries darba visada nuvaliau, su dregna servetele apsluostau, o dabar visas modelinas tiesiog prilipo prie volu, ir palindo po mentelem, po metalu, negaliu net iskrapstyti ir duodu garantija, kad kita karta visas nepageidaujamas gabalas prilips prie kokio nors mano gabalelio...
Kas cia ivyko, gal patarsit?
Atsakyti
QUOTE(Defliune @ 2012 05 20, 13:19)
Mergaites, patarkite...
Mano masina paste pradejo durniuoti. Limpa prie volu modelinas.

iš mano patirties - perdaug šaltas modelinas, kurį bandei per mašiną prasuktu.
Vienintelė išeitis - ardyti mašiniuką ir valyti kapitaliai.

Man irgi nepatinka visi tie "bajeriai" kai prilenda po apsauga...
Visai neseniai mačiau jutube filmuke, kad moteris išardžiusi visas apsaugas ir naudoja tik volus. Bandysiu ir aš "nurengti" visą viršų.
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 05 20, 12:55)
iš mano patirties - perdaug šaltas modelinas, kurį bandei per mašiną prasuktu.
Vienintelė išeitis - ardyti mašiniuką ir valyti kapitaliai.

Man irgi nepatinka visi tie "bajeriai" kai prilenda po apsauga...
Visai neseniai mačiau jutube filmuke, kad moteris išardžiusi visas apsaugas ir naudoja tik volus. Bandysiu ir aš "nurengti" visą viršų.


tai vat kad ne persaltas sad.gif o del nuemimo apsaugu, cia tai ideja super thumbup.gif
as jau ja valiau, kai labai jau pradejo visos uzsilikusios nesamones darbui trukdyti, reikes vyro prasyti, kad dar karta pravalytu...
Atsakyti
Tarkim, kad noriu daryti dirbinėlius su tom garsiojom modelino lazdelėm ir neturiu laiko padaryti viską per dieną. Na, per dieną pasidarau keletą lazdelių, po to karkasinę statulėlę, kurią jomis dekoruosiu ir dekoruoju vėlgi per keletą dienų po truputį. Kaip patartumėte laikyti tokias modelino dalis? kiekvieną lazdelę į maišelį, ar į kokią plastikinę dėžutę? Na, kad neapdulkėtų, neperdžiūtų ir panašiai smile.gif nesinori daug daryti ir pusę darbo išmesti smile.gif Ar galima, sakykim, tą statulėlę išdegti ir dekoruoti griežinėliais vėliau ir degti pakartotinai (kažką panašaus skaičiau modelino enciklopedijoj)?
Jeigu supratot kas nors, ką turėjau omeny blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaipedele @ 2012 05 20, 17:22)
Kaip patartumėte laikyti tokias modelino dalis?

Pas mane iš senų laikų voliojasi keletas lazdelių įdėtų į maišelius. Tai dabar jas pjaustant jau š.. gaunasi, nes jos trupa. Reiškias reiktų jas per naujo šildyt, kočiot, o tada keistųsi jų storis kažkiek. Tai manau labai ilgam laikyti nereiktų palikt.

O degti pakartotinai tai kiek pamenu galima.
Atsakyti