Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas III

QUOTE(MajaLi @ 2012 09 27, 13:01)
Gal kas pasakytu ko reikia norint parduoti drabuzius pirktus uzsienyje?Manau, kad jei pardavineciau tai internetu..Ar reikalingas verslo liudijimas ar tam net imone reikia steigti?Visai man tai zalios lankos...

viską darant pagal taisykles, norit vežtis prekes iš užsienio pardavimui, reiktų įsiregistruoti PVM mokėtoju. Galima turint verslo liudijimą, galima įregistravus individualią veiklą, nebūtina kurti įmonės.
Nors manau daugelis pardavėjų internete vežasi neoficialiai ir prekiauja
Atsakyti
Kiekvienas jaunas žmogus nori turėti kažką, kas priklausytų jam, kad galėtų dirbti tai, ką jis mėgsta ir sugeba geriausiai smile.gif Aš esu viena iš jų, kuri pasvajoja turėti kažką savo, kad nereiktų dirbti nemėgiamo darbo, konfliktuoti su darbdaviais dėl jų požiūrio į klientą... bet didžiausias stabdis yra finansai, verslo pradžiai reikia tikrai ne mažo pradinio kapitalo, įvertinti rinką, vartotojų lūkesčius ir norus, tačiau net ir tada negali būti tikras, kad atsikėlus kitą rytą nenutiks nieko blogo... turiu štai gyvą pavyzdį... mano uošviai su drauge nusprendė atsidaryti kioską ir prekiauti keptais viščiukais, jie pasiėmė 20tūkst. litų paskolą iš privataus asmens, nes bankas nedavė, draugė taip pat tiek pat pasiėmė, įsirengė jie kioską, susitvarkė visus dokumentus ir pradėjo dirbti. Kaip ir visiems pradedantiems verslininkams ėjosi sunkokai, būdavo dienų, kai geriau, būdavo kad blogiau, bet tikėjimas buvo didelis iki tos lemtingos nakties.... ar konkurentai, ar tos draugės sūnus (su juo nuo pat pradžių buvo konfliktai, jautėsi jis kaip direktorius) padegė kioską ir viskas supleškėjo... nebeliko nieko... tik didelė skola... Bet tikiuosi, kad tie, kurie nuspręs kurti kažką savo, galų gale gers tą "kas nerizikuoja, tas negeria šampano". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2012 09 27, 14:02)
viską darant pagal taisykles, norit vežtis prekes iš užsienio pardavimui, reiktų įsiregistruoti PVM mokėtoju. Galima turint verslo liudijimą, galima įregistravus individualią veiklą, nebūtina kurti įmonės.
Nors manau daugelis pardavėjų internete vežasi neoficialiai ir prekiauja


Zinau, kad daug kas prekiauja be jokiu verslo liudijimu ir pan, bet as tokia baile, atrodo jei as taip daryciau mane tikrai pagautu doh.gif Na kol kas ideja labai sviezia ir konkretaus plano nera tik domiuosi...
Atsakyti
QUOTE(sungirls @ 2012 09 27, 13:17)
Kiekvienas jaunas žmogus nori turėti kažką, kas priklausytų jam, kad galėtų dirbti tai, ką jis mėgsta ir sugeba geriausiai smile.gif Aš esu viena iš jų, kuri pasvajoja turėti kažką savo, kad nereiktų dirbti nemėgiamo darbo, konfliktuoti su darbdaviais dėl jų požiūrio į klientą... bet didžiausias stabdis yra finansai, verslo pradžiai reikia tikrai ne mažo pradinio kapitalo, įvertinti rinką, vartotojų lūkesčius ir norus, tačiau net ir tada negali būti tikras, kad atsikėlus kitą rytą nenutiks nieko blogo... turiu štai gyvą pavyzdį... mano uošviai su drauge nusprendė atsidaryti kioską ir prekiauti keptais viščiukais, jie pasiėmė 20tūkst. litų paskolą iš privataus asmens, nes bankas nedavė, draugė taip pat tiek pat pasiėmė, įsirengė jie kioską, susitvarkė visus dokumentus ir pradėjo dirbti. Kaip ir visiems pradedantiems verslininkams ėjosi sunkokai, būdavo dienų, kai geriau, būdavo kad blogiau, bet tikėjimas buvo didelis iki tos lemtingos nakties.... ar konkurentai, ar tos draugės sūnus (su juo nuo pat pradžių buvo konfliktai, jautėsi jis kaip direktorius) padegė kioską ir viskas supleškėjo... nebeliko nieko... tik didelė skola... Bet tikiuosi, kad tie, kurie nuspręs kurti kažką savo, galų gale gers tą "kas nerizikuoja, tas negeria šampano". smile.gif


O tai jie nebuvo apdraude kiosko?
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2012 09 27, 14:51)
O tai jie nebuvo apdraude kiosko?



gaila, bet ne, neliko pinigėlių, o be to gal ir nepagalvojo anksčiau smile.gif mano anyta yra toks žmogus, kad jei ko užsimano tuoj pat ir daro, ji nemėgsta ilgai mąstyti, apsvarstyti visko, o po to ir gaunasi šnipštas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2012 09 27, 15:21)
Zinau, kad daug kas prekiauja be jokiu verslo liudijimu ir pan, bet as tokia baile, atrodo jei as taip daryciau mane tikrai pagautu  doh.gif Na kol kas ideja labai sviezia ir konkretaus plano nera tik domiuosi...


Mes turime internetinę drabužių parduotuvę. Ir ko labiausiai nepatarčiau tai prekiauti nesusitvarkius visų dokumentų. Mes kai atsidarėme, tai matyt irgi daug kas galvojo, kad prekiaujam taip "iš oro", dėl to per pusė metų buvom sulaukią ne vieną kartą VMI skambučių, kad pateikti dokumentus, sąskaitas - faktūras ir kitus dokumentus.. Konkurentai mus skundė ne tik VMI, bet ir laiškus grasinančius rašė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwes @ 2012 09 27, 19:25)
Mes turime internetinę drabužių parduotuvę. Ir ko labiausiai nepatarčiau tai prekiauti nesusitvarkius visų dokumentų. Mes kai atsidarėme, tai matyt irgi daug kas galvojo, kad prekiaujam taip "iš oro", dėl to per pusė metų buvom sulaukią ne vieną kartą VMI skambučių, kad pateikti dokumentus, sąskaitas - faktūras ir kitus dokumentus.. Konkurentai mus skundė ne tik VMI, bet ir laiškus grasinančius rašė  doh.gif


As net ir nesvarsciau darti kazko nelegaliai ar be dokumentu. Kad skunde valst.institucijos, gal dar galiu suprasti, bet grasinantis laiskai tai jau eina sau...Tu parduotuviu internetiniu marios dabar, aisku, kad konkurencija didele,bet grasinimai cia jau virsune doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stellute @ 2011 11 10, 12:32)
Kazkaip man atrodo kad devetus rubus parduodant reikia pazymas tureti.
geriua bandykite komisa atidaryti, tada jus gaunates tiesiog kaip tarpininkai o ne pardavejai


Jeidu norite įdarbinti moterytę-reiks darbo sutarties smile.gif ir už ją mokėti visus mokesčius kaip visuose darbuose.
Siūlau : Nuperkate moterytei patentą ir ji jums prekiauja.Uždaroje patalpoje reikalingas kasos aparatas, tad prekyba geriau būtų keltį į lauką- turgų.
Ir dar iš patirties galiu pasakyti, jog svetimas žmogus turi būti super patikimas,kitu atveju ne bus pelno. Čia glioja taisyklė ,,Ko negali padaryti pats-kitas nepadarys". Labai atsargiai reiktų pasirinkti pardavėją. Mano pažystama samdė moterytę prekybai dėvėtais rūbais ir atrodė iš sąžiningos šeimos,pažystama ir t.t. Tačiau visa ,,sąžinė" pasirodė kai po keletos metų pati savininkė pradėjo prekiauti- pelnas akivaizdžiai skyrėsi kelis kartus.
Sėkmes
Atsakyti
Mano ir svajone kepti namuose tortus,pyragus,sausainius,grybukus,kastonus,bet reikia atskiros patalpos.Gyvename 3kambariu bute,butas kampinis tai butu gerai kad galetume viena kambari paaukoti ir isirengti patalpas uzsiimti siai veiklai. Bet kazin ar taip galima. Reiks skambintis i mokesciu inspekcija ir gal suzinosiu daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pradedancioji mamyte: 30 rugsėjo 2012 - 15:34
QUOTE(pradedancioji mamyte @ 2012 09 30, 16:33)
Mano ir svajone kepti namuose tortus,pyragus,sausainius,grybukus,kastonus,bet reikia atskiros patalpos.Gyvename 3kambariu bute,butas kampinis tai butu gerai kad galetume viena kambari paaukoti ir isirengti patalpas uzsiimti siai veiklai. Bet kazin ar taip galima. Reiks skambintis i mokesciu inspekcija ir gal suzinosiu daugiau.

Pradzioj skambinkite i Maisto ir Veterinarijos tarnyba. mirksiukas.gif Mokesciams giliai dzin, kur ka kepsit, nors ir tualete, svarbu, kad mokescius moketumet, o va Maisto ir Veterinarijos tarnyba leidimo kepti bute neduos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 30 rugsėjo 2012 - 17:27
mane vistik kazkaip traukia prie nagu priaginimo,ilgalaikiu lakavimu, bet kazin ar imanoma is to uzsidirbti g.gif kaip mastost ar paklausios sios pasalugos siuo metu, gal tai jau nebe taip populiaru rolleyes.gif
Atsakyti
Labas,
man iškilo toks klausimas: ar gali daugiau negu 2 darbuotojai dirbti viename biure, jei visi dirba išsiėmę individualios veiklos pažymėjimus, jų veikla ta pati ir jie teikia paslaugas tai pačiai įmonei? T.y. ar nebus klabliukų dėl to, kad visi - po vienu stogu ir užsakovas tas pats?
Atsakyti