Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Laima Saltanavičienė

man labai nemaloni ši gyd. pasirodė, buvau pas ją porąkart echoskopiją darė, tai teko vos ne kiekvieną žodį traukt kas ir kaip, net ekrane leliuko nerodė, kol nepaprašiau. vieną kartą su MB buvau, tai tada gan maloniai elgėsi. kažkokia tokia veidaminiška ji man pasirodė..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aSmija: 09 gruodžio 2006 - 11:29
QUOTE(agno @ 2006 12 11, 23:23)
siandien su ja susitarem del gimdymo,tai dabar tik skaitau ir mastau ar geras variantas ar ne  g.gif



praejus trims savaitems galiu pasakyti,kad variantas prastas,mano nuomone....

nerekomenduociau jos jautresnioms nestuke.gif tai tikrai....
Atsakyti
QUOTE(aSmija @ 2006 12 09, 12:28)
man labai nemaloni ši gyd. pasirodė, buvau pas ją porąkart echoskopiją darė, tai teko vos ne kiekvieną žodį traukt kas ir kaip, net ekrane leliuko nerodė, kol nepaprašiau. vieną kartą su MB buvau, tai tada gan maloniai elgėsi. kažkokia tokia veidaminiška ji man pasirodė..

o man visai nebloga. aišku "siusi pusi, štai jūsų vaikelio pirštukai, o štai pimpaliukas" neišgirdau, bet kai pradėjau klausinėti apie kaip vaikais jaučiasi - taip detaliai man parodė viską - ir vaiką, ir placentą ir gimdą ir kiek vandenų ir kaip vaikas jaučiasi ir pagal ką ji tai sprendžia, ir visus organus parddė ir paiškino ką ji apie juos gali pamatyti -inkstukus, širdelę, ,kepenis, lupytes ir visą veiduką dėl visokių anomalijų - taip ramu pasidarė. gal ji šneka nedaug, bet savo darbą atlieka gerai aš manau.

dar patinka kad kol nepaklausi nesako lyties.
Atsakyti
gimdžiau ir aš pas šią gydytoją. mano nestuke.gif prižiūrėjusi gydytoja rekomendavo thumbup.gif
su MB likom patenkinti jos darbu ir pogimdymine priežiūra. vaikščiojo, prižiūrėjo, mokė. ir po gimdymo buvo iškilę keletą klausimų, tai skambinau jai, ir ji viską maloniai paaiškino ax.gif
kaip kažkas rašė, už rankos nelaiko, galvos neglosto, bet ir ne šaltu veidu bendrauja schmoll.gif man kai to lipšnumo nereikėjo, aš jo ir nepasigedau biggrin.gif

beje, taip pat gavom šeimyninę palatą thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, aš irgi savo pirmagimę gimdžiau pas šią gydytoją, dabar vėl laukiuosi, tai, manau, kad vėl bandysiu tartis su ja. Nors ir iš anksto buvau su ja susitarus, bet išpuolė taip, kad gimdžiau per jos budėjimą. Vienintelis nesklandumas buvo tas, kad ji man suleido vaistų ir pasakė, dabar pusvalandį pamiegok ir pati išėjo, vyras irgi nuėjo į mašiną užkąst, taigi likau palatoje visai viena, o nepraėjus ir 5 min. man prasidėjo gimdymas, tai vos nuropojau iki durų ir pradėjau kviestis pagalbos. Tada atbėgo akušerė ir kažkokia kita jauna gydytoja, kai paklausiau, kur manoji, gavau atsakymą, kad išėjo dantų valytis, grįžo, kai vaiko galvutė pusiau buvo išlindus, bet toliau jokių nesklandumų nebuvo, mane kirpo, vėliau dar ir gimdą gramdė, nes placenta negražiai atsidalino. Palatoje gulėjom dviese, gimdžiau 2000 m., už gimdymą sumokėjau 300 lt.
Atsakyti
As 2006 liepa susiduriau su sia gydytoja, nes tas, su kuriuo tariausi, kai man jau reikejo, svente Mindaugo karunavima... Pirmas vaikelis+ nervai del to, kad mano gydytojo nebus, jau pakankamai stiprus saremiai ir atlekusios Saltonavicienes rekimas, kad greiciau rengciausi... Galvojo, viena panele atvaziavo ir rekt galima verysad.gif Man buvo lengvas sokas nuo tokio priemimo.. Vyras sedejo koridoriuj, jis uzsienietis ir lietuviskai ne bum bum. Lyg nesuprato, kad per saremi nusirengt i uzlipt ant kedes negaliu, CHAME paskutine!!! Kai jau pamate vyra, ikisusi galva i ta kambariuka, nes is koridoriaus isgirdo jos tona, iakart apsiramino ir pradejo graziau elgtis... Apie jos kvalifikacija neiko negaliu sakyt, bet gimdyves ne gyvuliai!!! Per gimdyma riejomes, vyras sypsojosi, nes nesuprato bevieik nieko. Atleke, kai jau parasidejo stumimas, iki to buvom vieni, jis mane labai palaike, juokavo, masazavo ir kviete, ka nors, kai pradejau gimdyt, nezinau, kas butu jei gimdyciau 1.5 savaites anksciau ir nespetu atskrist blink.gif Dekoju Dievuliui, kad viskas gerai baigesi! Prasiau akusheres epiduro, bet ji pasake, kad be gydytojos kviest anesteziologo negali, o ta gydytoja tik gimdymui prasidejus atsirado, vot tada jau ir uzsipuoliau ja!!! Tai tokia mano petirtis
mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu aš pas šią medikę apturėjau ne gimdymą, o tik echoskopiją... Nors man šis nėštumas jau antras, bet vistiek echoskopo procedūra savaip jaudina... Tačiau jos metu gydytoja ne tik kad nieko nekalbėjo, bet ir i mano klausimus neatsakinėjo arba burbteldavo kažką... verysad.gif Labai jau pikta ir pavargusi ji man pasirodė.... Nepalyginsi su gyd. E.Butkevičiene kuri turi irgi begales nestuke.gif ,bet kiekvienai parodo tokį dėmesį, kad rodos tu esi jai svarbiausia... thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Aš prieš metus irgi gimdžiau pas Saltanavičienę, nors tariausi su Kitoviene, bet vaikelis neskubėjo, o pastaruoji turėjo eit atostogų...

Galiu tik pasakyt, kad jei esate švelnaus būdo ir patinka visokie musi-pusi, tai tikrau rinkitės kitą daktarę. Man ji patiko, nes galvos neglostė ir nesąmonių nešnekėjo, o tiesiog gerai atliko savo darbą.
Ir epidūrą iškaryt pasiūlė, ir ateidavo pažiūrėt kas pusvalandį kaip pas mus reikalai, ir akušerė buvo nuostabi (nors gėda nepamenu dabar jau vardo), ir anasteziologė nereali thumbup.gif O kai pradėjau gimdyt, tai greit čia ir vyra prie darbo-liepė man kaktą vilgint, ir pati suprato kokioj padėty man geriau sekasi stumt, ir kai rėkiau iš skausmo-nieko nemalonaus nepasakė. mane biški kirpo, tai paskui ginekologė pasakė, kad susiūvo nerealiai gražiai, a tai kartais būna lyg ten buldozeris pravaževęs.
Ir po gimdymo vis atėjo pasiteiraut kaip laikomes su dukryte.
Žodžiu man ji patiko, ir manau kai gimdysiu antrą-eisiu pas ją ax.gif
Atsakyti
Antra vaika gymdysiu tik pas sia gydytoja. Labai rupestinga ir demesinga gydytoja.
Atsakyti
man tai ji grubijanka tokia pasirode, nenoreciau pas gimdyt ir juo labiau lankytis schmoll.gif mano gine irgi caca lialia nebuvo, o tokia konkreti, bet ne grubi ax.gif
Atsakyti
Gimdžiau ir aš pas ją beveik prieš 3 metus. Per visą nėštumą mane prižiūrėjo.
Kol lankiausi nestuke.gif lyg ir nieko buvo, bet kai teko susidurti per gimdymą kažkodėl labai pasikeitė jos požiūris į mane. Daugiau pas ją negimdyčiau, lyg ir nerėkė ir neburbėjo, bet nei man, nei vyrui ji nebepatiko. Šypsena juk nieko nekainuoja, o jos nesulaukėm nė kartelio per 15val. gimdymo. verysad.gif
Atsakyti
tiesiai sviesiai pasakysiu,kad gydytoja ITIN NEKOKIA blink.gif per du vizitus pas ja pries pat gimdyma sugebejo visa nusiteikima normaliai pagimdyti susikti visiskai savo aiskinimais koks didelis vaikas ir pati nepagimdysi ir ojojoj reikes cezario ir t.t. ir pan. Ir net ne kokiais logiskais samprotavimais,o pabedavojimais kazkokiais blink.gif Begau nuo jos kuo toliau,4 dienos iki gimdymo radau kita gydytoja,kuriuo likau nerealiai patenkinta. ne del to,kad cackinosi ar sypsojosi,o del to,kad moka nuteikti pozityviai gimdymui. skirtingai nei mineta persona doh.gif nu ir ka,gime mano zvirbliukas lengvai,per 4 val,3440 g thumbup.gif
as tikrai neiciau pas ja gimdyti. tikrai. schmoll.gif
Atsakyti