Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegija

QUOTE(Vijatukas @ 2013 11 23, 17:30)
Sveikos. Gal ir nelabai į temą, bet norėjau paklausti, gal kartais žinote kokių norvegiškų internetinių skelbimų portalų? Vieną žinau, bet jame nelabai randu to ko man reikia  blush2.gif







www.finn.no , ten galima rast visko. O jei ieskote konkreciai nuomai www.hybel.no
Atsakyti
QUOTE(vidar @ 2011 11 18, 22:50)
Sveiki,gal ka domintu programa mokintis NORVEGU kalbos?
1 DVD , kuriame 5 in 1 (pradinis lygis, vidutinis, frazes 2 programos , vaiku zodynas,  - kompiuterines programos (http://eurotalk.com/en/store/learn/norwegian/premium/dvdrom).  pradedantiesiems ir pazengus.                Lietuviskai-norvegiskai


Mane taip pat labai domina... blush2.gif
Atsakyti
labas rytas mielos forumietes,noriu paklausti kas gyvena norvegijoje ar yra ten lietuvisku kepyklu,labai ieskau tokio darbo,esu konditere kepeja,ar sunku butu gauti,jei ir yra ar tik per pazystamus?
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2014 01 21, 09:49)
labas rytas mielos forumietes,noriu paklausti kas gyvena norvegijoje ar yra ten lietuvisku kepyklu,labai ieskau tokio darbo,esu konditere kepeja,ar sunku butu gauti,jei ir yra ar tik per pazystamus?

apie lietuviskas kepyklas neteko girdet. girdisi tik kad lietuvaites namie kepa tortus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2014 01 21, 10:49)
labas rytas mielos forumietes,noriu paklausti kas gyvena norvegijoje ar yra ten lietuvisku kepyklu,labai ieskau tokio darbo,esu konditere kepeja,ar sunku butu gauti,jei ir yra ar tik per pazystamus?


sveiki,as taip pat nemaciau lietuvisku kepyklu Norgej (Sandnes-Stavanger), o su mielu noru tokias aplankyciau 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurate.s @ 2013 12 05, 15:16)
Laaaaaabai, laaaaabai domina!!!!

ir mane domina
Atsakyti
Sveiki,


Mane domina sveikatos draudimas man ir vaikui Norvegijoje, jei as ten nedirbu, o dirba tik vyras. Ar geriau moketi LT, kad galetum gryzti, ir jei ne extra atvejis gydytis cia? Kiek kainuoja menesiui?
Atsakyti
QUOTE(killBill @ 2014 01 29, 00:54)
Sveiki,
Mane domina sveikatos draudimas man ir vaikui Norvegijoje, jei as ten nedirbu, o dirba tik vyras. Ar geriau moketi LT, kad galetum gryzti, ir jei ne extra atvejis gydytis cia? Kiek kainuoja menesiui?


Jei Jus ir jusu vaikas registruoti NO ir turit ID numeri, tai jus jau esat apdrausti valstybes. Tik uz vizita pas gydytoja suaugusiems reikia moketi. Vaikams iki 16 metu ne. Taip pat vaikams iki 18 metu stomotologas nemokamas. Na, o jei rimtesnes bedos, ligonine, operacija, gimdymas, tai viskas nemokamai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2014 01 30, 00:59)
Jei Jus ir jusu vaikas registruoti NO ir turit ID numeri, tai jus jau esat apdrausti valstybes. Tik uz vizita pas gydytoja suaugusiems reikia moketi. Vaikams iki 16 metu ne. Taip pat vaikams iki 18 metu stomotologas nemokamas. Na, o jei rimtesnes bedos, ligonine, operacija, gimdymas, tai viskas nemokamai.  biggrin.gif

Aciu uz atsakyma. 4u.gif Mes dar neturime ID, nes dar neatvykome i NO, o tik ruosiames. smile.gif Tai jei teisingai supratau, extra atveju, gausim nemokama pagalba ir cia, bet jei siaip kas, tai gal verta moketi sveikatos draudima Lt, jei planuojam but NO laikinai ir jei as nedirbsiu NO. Idomu kiek kainuoja susimoket Lietuvoj uz sveikatos draudima?
Atsakyti
QUOTE(killBill @ 2014 02 02, 01:35)
Aciu uz atsakyma.  4u.gif Mes dar neturime ID, nes dar neatvykome i NO, o tik ruosiames. smile.gif Tai jei teisingai supratau, extra atveju, gausim nemokama pagalba ir cia, bet jei siaip kas, tai gal verta moketi sveikatos draudima Lt, jei planuojam but NO laikinai ir jei as nedirbsiu NO. Idomu kiek kainuoja susimoket Lietuvoj uz sveikatos draudima?

Jei nebusit registruoti cia NO tai uz extra pagalba reikes susimoketi. Taip, pat, kaip i bet kuria kita sali vaziuojant kaip turistui. Jei, nebusit apsidraude LT teks patiems susimoketi, deje. Jus atveju turbut geriausia draustis LT ir tureti draudimo kortele su savim. Tada cia NO, jei atsitiktu kas, Jusu gydyma apmoketu LT draudimas.
Pav. Atostogavau Egipte. Susirgau. Saskaita uz gydyma buvo nemaza. Susimokejau pati ir grizus is draudimo bendroves gavau pinigus atgal. Bet, manau todel, kad Egiptas ne europine salis, arba papuoliau i tokia gyd. istaiga. Jei, keliauciau i LT pav. man uztektu tik parodyti draudimo kortele.
P.s. Nemaisykit privalomo draudimo su savanorisku. Privalomas pas mus galioja tik Skandinavijoj, jis nemokamas. Toliau vaziuojant reikia draustis patiems. Arba nesidrausti ir rizikuoti. Tfu, tfu,tfu. biggrin.gif
Geros keliones! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virga: 02 vasario 2014 - 14:28
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2014 01 21, 09:49)
labas rytas mielos forumietes,noriu paklausti kas gyvena norvegijoje ar yra ten lietuvisku kepyklu,labai ieskau tokio darbo,esu konditere kepeja,ar sunku butu gauti,jei ir yra ar tik per pazystamus?


as manau, kad bandyti reikia, eiti ir siulytis tiesiog, rodyti ka sugebi. Drauges giminaite, su patirtimi is Lt, isidarbino be jokiu pazinciu, tiek kad darbas nuo 4 val ryto.

QUOTE(balanduke @ 2014 01 21, 16:56)
apie lietuviskas kepyklas neteko girdet. girdisi tik kad lietuvaites namie kepa tortus smile.gif


pas mus irgi kepa namie kelios lietuves aplink, as pazistu 3, kurios kolkas vaikus augina ir taip prisiduria. Torto kaina 180 - 280 kr uz kg, sausainiai apie 200 kr kg, mielinis pyragas 100kr, duona kekso dydzio 50kr. Nors mes namie patys jau ir meducius, ir napoleonus, ir griliazinius ismokom kepti, per brangu pirkti tokiomis kainomis... ax.gif

Atsakyti
QUOTE(virga @ 2014 02 02, 15:25)
Jei nebusit registruoti cia NO tai uz extra pagalba reikes susimoketi. Taip, pat, kaip i bet kuria kita sali vaziuojant kaip turistui. Jei, nebusit apsidraude LT teks patiems susimoketi, deje. Jus atveju turbut geriausia draustis LT ir tureti draudimo kortele su savim. Tada cia NO, jei atsitiktu kas, Jusu gydyma apmoketu LT draudimas.
Pav. Atostogavau Egipte. Susirgau. Saskaita uz gydyma buvo nemaza. Susimokejau pati ir grizus is draudimo bendroves gavau pinigus atgal. Bet, manau todel, kad Egiptas ne europine salis, arba papuoliau i tokia gyd. istaiga. Jei, keliauciau i LT pav. man uztektu tik parodyti draudimo kortele.
P.s. Nemaisykit privalomo draudimo su savanorisku. Privalomas pas mus galioja tik Skandinavijoj, jis nemokamas. Toliau vaziuojant reikia draustis patiems. Arba nesidrausti ir rizikuoti. Tfu, tfu,tfu.  biggrin.gif
Geros keliones!  4u.gif

Aciu, kad nepraleidziate pro pirstus, ir taip nuosirdziai visoms atsakinejate. 4u.gif Perskaiciau visa tema ir situacija tapo aiskesne, taciau gal as truputi patikslinsiu situacija:)
Vyras dirba NO legaliai ir yra prisiregistraves. Mes planuojam su vaikuciu ir visa seima pabuti pora meteliu. Faktas, kad as pradzioj nedirbsiu, kol vaikas nesiadaptuos svetimoje salyje. Pergyvenu, kas bus jei kuris is musu susirgs. Su vyru viskas aisku, jis jau ir savo seimos gydytoja turi. O mes?
Atsakyti