Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

Ir as truputi pasigirsiu.Cia bus Kaledine dovana sesei.Salikas-gobtuvas
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šalikas Brangiausiajam
Spalva tik nekokia nesimato rašto sad.gif

Siūlai - "Trysil Gran" (Norvegiški, daugiau ju nebepriksiu labai nepatiko pats siulas doh.gif )
Sudėtis: 100 % merino vilna
Svoris: 50 g
Metražas: 175 m
Sumegzta: 100g

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 11 12, 16:04)
Laba diena
Pasirodau ir savo salikeli...  user posted image

O galima schemute sito salikelio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2011 11 15, 12:28)
O galima schemute sito salikelio?  4u.gif

yra kita temukė, jau užbaigta, kur merginos kiekvienam beveik puslapiukį aiškino kaip megzti šį šalikėlį, buvo įdėta nuorodos, nepatingkit paieškot. nes tai daiktas, kuris mirga kiekvienam puslapiukį. schemos tokios jam ir nėra, imi specialų siūlą, storus virbalus, kabini akis ir mezgi. perkant siųlus jum parodys ir parduotuvj, kaip tai daroma.
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2011 11 15, 12:28)
O galima schemute sito salikelio?  4u.gif

idedu nuorodas.nes tas klausimas gana daznai kartojas
http://www.youtube.c...player_embedded
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2011 11 15, 02:00)
Taip, galai atskirai numegzti ir prisiūti.


DEM aciu tau labai 4u.gif
Atsakyti
Mergaites o kaip reikia numegzti apykakles, na kur dazniausiai vaikai vietoj saliko nesioja, tokius ale golfu kakliukus blush2.gif na ta dalis kur ant kaklo tai aisku, bet nezinau kaip ten platint ta dali kur ant krutines blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(minimaus @ 2011 11 16, 18:57)
Mergaites o kaip reikia numegzti apykakles, na kur dazniausiai vaikai vietoj saliko nesioja, tokius ale golfu kakliukus  blush2.gif  na ta dalis kur ant kaklo tai aisku, bet nezinau kaip ten platint ta dali kur ant krutines  blush2.gif


Mezgiau anūkui, bet pradėjau ne nuo kaklo, o nuo pečių. Patarimas būtų paimti bet kokio mezgtinuko su įstatomomis rankovėmis schemą, nugaros ir priekio dalis pradėti megzti truputį aukščiau tos vietos, kur pasibaigia išėmimai rankovėms. Pečių nuolydžio nedaryti, pirmą detalę (priiekio ar nugaros) palikti ant virbalų. Numezgus antrą dalį, adata sujungti abi dalis, atkartojant mezgimo raštą. Kaklą megzti kaip golfo. Kad kraštai nesiraitytų, priekį ir nugarą mezgiau dvigubu perliniu mezgimu.

Tikiuosi, supratote smile.gif Gaila, negaliu įdėti nuotraukos - mezgiau anūkui pernai.
Atsakyti
QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2011 11 16, 21:05)
Mezgiau anūkui, bet pradėjau ne nuo kaklo, o nuo pečių. Patarimas būtų paimti bet kokio mezgtinuko su įstatomomis rankovėmis schemą, nugaros ir priekio dalis pradėti megzti truputį aukščiau tos vietos, kur pasibaigia išėmimai rankovėms. Pečių nuolydžio nedaryti, pirmą detalę (priiekio ar nugaros) palikti ant virbalų. Numezgus antrą dalį, adata sujungti abi dalis, atkartojant mezgimo raštą. Kaklą megzti kaip golfo. Kad kraštai nesiraitytų, priekį ir nugarą mezgiau dvigubu perliniu mezgimu.

Tikiuosi, supratote smile.gif Gaila, negaliu įdėti nuotraukos - mezgiau anūkui pernai.

Oi kodel taip sudetingai g.gif Gal sitaip ir geriau gaunasi,bet man nuo virsaus lengviau atrode megzt. as nekokia mezgeja, bet sita daikteli visgi iveikiau, manau visai nieko pavyko, kaip nemokanciai megzt. Bet mezgiau nuo virsaus ir ratu, kaip kojine, paskui pasiziurejau, kaip megzt reglaniuka, persideliojau akis vel ant virbaliuku, pasidalijau jas kita tvarka, reglanu truputi paplatinau ir primezgiau priekiuka ir nugaryte siek tiek dar pailgintus. Man taip lengviau pasirode, pasiziurejau google atrasta foto ir ismasciau kazkaip ta golfo kakliuka-salikuti. As tokia silpna mezgeja, buvau uzsiprasius moteriskes numegzt, ji nebegalejo, o as labai norejau tos apykakles vaikiukui. Tai buvau priversta bandyt pati. Gal bus kuriai nors pradedanciai mamytei irgi naudinga tokia mano pirmo blyno patirtis. 4u.gif
Papildyta:
beje, iveskite i google golfas apykakle ir ziurekite vaizduose, ten yra pavydziuku smile.gif
Atsakyti
Pavyzdėlis

user posted image
user posted image
user posted image

Užsegimas - vėliau prisiūtos sagutės ir padarytos kilputės.
Atsakyti
Mano pirmasis snood'as- dukriukas norejo siauresnio ir ilgo, sau as megsiuos platesni ir trumpesni turbut.. smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 11 28, 18:05)
Mano pirmasis snood'as- dukriukas norejo siauresnio ir ilgo, sau as megsiuos platesni ir trumpesni turbut.. smile.gif

Koks elegantiškas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti