Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

Storas šiltulis kaip tik tinkamas dabartinei žiemai smile.gif

user posted image
Atsakyti
Labas vakaras,
norėčiau mezgėjų patarimo blush2.gif
Nusipirkau siūlus Alpacana Lanoso 100g = 130m snoodo mezgimui.
Norėčiau paklausti : kokiu raštu patartumėte jį megzti, kokio pločio (galvoju apie 50 cm) ir iš viso , ar pataikiau su siūlų kokybeTiek klausimų, nes neturiu su kuo pasikonsultuoti. g.gif Labai lauksiu Jūsų žinučių.
Labai patiko Villytės snoodas(tikras auksarankės darbas )! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ateloiv///: 01 vasario 2014 - 19:08
QUOTE(ateloiv/// @ 2014 02 01, 20:01)
Labas vakaras,
norėčiau  mezgėjų patarimo  blush2.gif
Nusipirkau siūlus Alpacana Lanoso 100g = 130m snoodo mezgimui.
Norėčiau paklausti : kokiu raštu patartumėte jį megzti, kokio pločio (galvoju apie 50 cm) ir iš viso , ar pataikiau su siūlų kokybeTiek klausimų, nes neturiu su kuo pasikonsultuoti.  g.gif Labai lauksiu Jūsų žinučių.
Labai patiko Villytės snoodas(tikras auksarankės darbas )! thumbup.gif

Dekui uz grazu zodi mano darbui. Na, man patiko sie siulai, jie tokie minksti, turi toki blizgesi, nedideli pukeli, negrauzia, svelnus prie kuno. As sunaudojau 2.5 matkelio snodui ir 0.5 pirstinems. Snodui dejau dviguba siula, man graziau kai storesnisvir neskystas ( nors ismeciau lapeli nuo siulu, tai nebezinau koks ju storumas, ar toks kaip jusu, ar plonesni, nes ju yra 2 storiu, mano plonesni buvo). O rasta reiktu rinktis koki nors fakturini, iskilu, tada jis bus puresnis. Man graziau, kai mezgama is storu siulu. O plotis gali buti visoks tiesiog pasiimkit betkoki salika ir apsukit 2 kartus aplink kakla ir matysit ar jums toks tinka smile.gif,
Atsakyti
Laba diena,
Villyte,mano siūlų storis =100 gr = 130 m. Manau, kad jie nėra ploni, megzti siūlo 6-6,5storio virbalais. Ir pirkau 4 vnt., tai užteks ir dar liks. Vakar ir dar šiandien aktyviai ieškau rašto, bandau... g.gif
Reikia kuo greičiau apsispręsti, nes dar norisi panaudoti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ateloiv/// @ 2014 02 02, 13:01)
Laba diena,
Villyte,mano siūlų storis =100 gr = 130 m. Manau,  kad jie nėra ploni, megzti siūlo 6-6,5storio virbalais. Ir pirkau 4 vnt., tai užteks ir dar liks. Vakar ir dar šiandien aktyviai ieškau rašto, bandau... g.gif
Reikia kuo greičiau apsispręsti, nes dar norisi panaudoti... biggrin.gif

Visas grožis slypi paprastume mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuxe @ 2014 01 31, 20:26)
Storas šiltulis kaip tik tinkamas dabartinei žiemai smile.gif

Labai dailus šiltulis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ateloiv/// @ 2014 02 02, 13:01)
Laba diena,
Villyte,mano siūlų storis =100 gr = 130 m. Manau,  kad jie nėra ploni, megzti siūlo 6-6,5storio virbalais. Ir pirkau 4 vnt., tai užteks ir dar liks. Vakar ir dar šiandien aktyviai ieškau rašto, bandau... g.gif
Reikia kuo greičiau apsispręsti, nes dar norisi panaudoti... biggrin.gif

radau popieriuką nuo Lanoso siūlų. 100 gr -220 m
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romap: 03 vasario 2014 - 09:27
Romap, grazus salis ir riesinukes smile.gif

kad ne tusciom buciau tai parodau ir as smile.gif
user posted image
Atsakyti
Liko nuo nunertos suknelės viena sruoga (100 g) "Regia Hand-dye effect" siūlų, tai kaip tik suėjo į šitą įdomų dalykėlį - baktusą ar fišu - net nežinau, kaip tiksliai jį pavadinti smile.gif
user posted image
Atsakyti
Oj, kiek grožybių prisižiūrėjau thumbup.gif
Parodau ir savo paskutinį 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Kažkaip neatradau šios temos, kai reikėjo info apie snoodo mezgimą, tad teko savąjį ir paardyti šiek tiek biggrin.gif
Na bet finale turiu sau naują šaliką, tik gal jau kitai žiemai ax.gif
user posted image

O kadangi siūlų atliko, tai einu ieškot pirštinių temos cool.gif
Atsakyti