Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

Kontraceptikai skatina trombu susidaryma. Man gydytojas pries operacija liepe du menesius nevartoti. o po to ,tai sake mano teise rinktis, bet geriau be kontraceptiku.
Atsakyti
sveiki..man iskilo klausimas..po operacijos jau menuo praejo,bet pjuvio vietose yra sukietejimai..o ten kur buvo problematiskiausia vieta sukietejimas per puse plastakos..ar kam taip buvo?ar man sunerimti?
Atsakyti
QUOTE(audrute55 @ 2012 02 10, 21:52)
Sake vaistu leisti negalima, nes labai liks pigmentines tamsios demes.


O sakykite, įdomu ar čia visiems po skleroterapijos pigmentinės dėmės gali likt? Visų gyslelių man neišpjaustinėjo, į likusias vaistukus leisiu, kai kojytės pilnai atsigaus.
Atsakyti
Tikriausiai ne visais atvejais. Kai operavausi, sake, kur liks venu baigs naikinti taikant skleroterapija, bet pas mane ji per visa koja/ Seseriai po lazerio, tai dar vaistus leido, tai demiu nera...
Papildyta:
QUOTE(areida @ 2012 02 11, 21:04)
sveiki..man iskilo klausimas..po operacijos jau menuo praejo,bet pjuvio vietose yra sukietejimai..o ten kur buvo problematiskiausia vieta  sukietejimas per puse plastakos..ar kam taip buvo?ar man sunerimti?


Sukietejimai man ilgai jautesi, ne viena menesi...
Atsakyti

Labas vakaras,
norėjau pasiteirauti ar galiu tikėtis suspėti grįžusi iš užsienio supėti per dvi savaites pasidaryti lazerine operacija gerai būtų Klaipėdoje,ar čia man neįmanoma misija isitekti i tokia trumpa laiką su visomis konsultacijomis ir operacija?
Atsakyti
QUOTE(karsoniuke25 @ 2012 02 13, 23:57)
Labas vakaras,
norėjau pasiteirauti ar galiu tikėtis suspėti grįžusi iš užsienio supėti per dvi savaites pasidaryti lazerine operacija gerai būtų Klaipėdoje,ar čia man neįmanoma misija isitekti i tokia trumpa laiką su visomis konsultacijomis ir operacija?

drinks_cheers.gif Man irgi labai įdomu būtų sužinoti, kur Klaipėdoje atliekama lazerine venų operacija ir kiek tai kainuotų. Žinau kad Kretingoje yra Northway klinika , kur berods tai jau atliekama . Kiek laiko po lazerinės tokios operacijos duoda nedarbingumą g.gif gal kas žinote ?
Atsakyti
O kur, mergaitės, perkate kompresines pėdkelnes? Dabar dėviu pirktas "Ortopedijos technikoje": kokybe nesiskundžiu, bet kaina, sakyčiau, šiek tiek kanda : 275 Lt. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(perla30* @ 2012 02 14, 12:47)
drinks_cheers.gif  Man irgi labai įdomu būtų sužinoti, kur Klaipėdoje atliekama lazerine venų operacija ir kiek tai kainuotų. Žinau kad Kretingoje yra Northway klinika , kur berods tai jau atliekama . Kiek laiko po lazerinės tokios operacijos duoda nedarbingumą  g.gif  gal kas žinote ?


GK KLAIPĖDA
J.Zembrickio g. 6,
LT-92224, Klaipėda
Tel.: +370 46 210099
Mob.: +370 682 12222
El. paštas: info@gkklaipeda.lt

Nedarbingumas išduodamas savaitei, jei reikia, paskui galima tęsti iki mėnesio.
Atsakyti
QUOTE(Papla @ 2012 02 15, 09:09)
O kur, mergaitės, perkate kompresines pėdkelnes? Dabar dėviu pirktas "Ortopedijos technikoje": kokybe nesiskundžiu, bet kaina, sakyčiau, šiek tiek kanda : 275 Lt.  blink.gif

as pirkau panoramoj, tai sumokejau 160 solidea 2klases. juodas, su daug denu. pedkelnes. kokybe irgi gera. beveik pusmeti nesioju, kasdien, namuose taip pat.
Atsakyti
QUOTE(audrute55 @ 2012 02 12, 17:39)

Sukietejimai man ilgai jautesi, ne viena menesi...

bet praejo?pas mane jie nemazi tokie..
Atsakyti
QUOTE(rolandas_d @ 2012 02 15, 10:09)
GK KLAIPĖDA
J.Zembrickio g. 6,
LT-92224, Klaipėda
Tel.: +370 46 210099
Mob.: +370 682 12222
El. paštas: info@gkklaipeda.lt

Nedarbingumas išduodamas savaitei, jei reikia, paskui galima tęsti iki mėnesio.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
Gal kuri galetumete pasidalinti patirtim, kokia savijauta buna/gali buti po lazerines operacijos?
Man dare operacija pries 10 dienu. Po operacijos gydytojas liepe savaite 2 kartus per diena gerti Nimesil vaistus, nepriklausomai nuo to, skaudes ar ne. Iseme kelis siuliukus pries pora dienu ir kai paklausiau - kaip toliau, pasake, gyvenkit iprasta gyvenima:)
Vaistai baigesi ir labai nekoks jausmas - atrodo, kad temptu kazkas viduj, lyg ir tinsta. Ar cia taip buna? Pradedu panikuot - ar cia tas iprastas gyvenimas dabar toks? Pasakykit, kad cia normalu ir praeis po kurio laiko, nes nera ko paklaust- chirurgas slidineja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Picine: 20 vasario 2012 - 22:26