Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

merginos, o gal parodykit tuos grozius?! bigsmile.gif
Atsakyti
Tai kad didelio grožio dar nėra wink.gif

user posted image

user posted image

Asmeniškai man, pačios gražiausios yra durys. Langai mažoki suskirstymams (bet turim tai, ką turim, nes namo projektas ne nuo 0 mūsų, o mes derinomės prie esamo)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ninin: 17 lapkričio 2011 - 15:36
thumbup.gif durys tikrai labai graziai atrodo thumbup.gif
bet as asmeniskai baltu langu nenoriu del valymo, pas mus bus labai dideli langai, bijau pagalvoti apie valyma doh.gif
Atsakyti
Idėjos sienai tarp virtuvės spintelių...

Dar į suskirstytų langų temą.. Savaitgalį per RU tv laidą patiko rodytos svetainės durys:
user posted image
Квартирный вопрос, НТВ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ninin: 17 lapkričio 2011 - 21:40
Ninin, aga tikrai fainos durys ir dar stumdomos thumbup.gif siaip duris as ir noriu "languotas". gal kuri jau domejotes tokiom ir zinot i kur i kokias geriau ziuret?

o as anadien radau rinkinuka fotkiu su virtuves suoliukais. noreciau, bet turiu pietu stala su kedem, tai nedarysim. bet ,pagalvojau , kad cionai imesiu. gal kuriai kokios idejos prireiks? mirksiukas.gif visokiu ten stiliu ju...

man cia ypac lempa grazi wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2011 11 17, 16:35)


Asmeniškai man, pačios gražiausios yra durys. Langai mažoki suskirstymams (bet turim tai, ką turim, nes namo projektas ne nuo 0 mūsų, o mes derinomės prie esamo)...


Ninin, dailu 4u.gif Labai mėgstu tokius langus smile.gif O kelių stiklų (kiek paketų) jūsų langai? Ir ant kurio stiklo tie skirtukai pas jus?
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2011 11 18, 09:31)
Ninin, dailu 4u.gif Labai mėgstu tokius langus smile.gif O kelių stiklų (kiek paketų) jūsų langai? Ir ant kurio stiklo tie skirtukai pas jus?


3 stiklų paketai (2 kamerų), skirtukai arčiau lauko... Pats rėmas irgi didelis (ir platus ir storas, dėl ko normalūs langai sumažėjo nerealiai). Pamiršau nufotografuoti skirtukų susidurimus (nes man visai normalliai atrodo, čia diskutavom lyg kažkada). Tai prie progos...

Inc, apie vidine duris klausi?
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2011 11 18, 10:33)
Inc, apie vidine duris klausi?


mhm mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš nesidomėjau.... tik šiaip vis pamąstau... dar toli iki vidinių durų smile.gif bet irgi labai paprastos, ir tikriausiai su skirtukais (na va man patiko tos per ru laidą rodytos, kur "skirtukas" pačiam stikle padarytas)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ninin: 18 lapkričio 2011 - 10:50
QUOTE(Ninin @ 2011 11 18, 11:33)
3 stiklų paketai (2 kamerų), skirtukai arčiau lauko... Pats rėmas irgi didelis (ir platus ir storas, dėl ko normalūs langai sumažėjo nerealiai). Pamiršau nufotografuoti skirtukų susidurimus (nes man visai normalliai atrodo, čia diskutavom lyg kažkada). Tai prie progos...



Tai ant pačio pirmo stiklo iš lauko žiūrint? O kaip iš vidaus atrodo?
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2011 11 18, 11:04)
Tai ant pačio pirmo stiklo iš lauko žiūrint? O kaip iš vidaus atrodo?


Tarp pirmo nuo lauko stiklo ir vidinio stiklo. Oi, na gerai ten atrodo smile.gif ką žinau smile.gif nufotografuosiu kada, kai važiuosiu žiūrėt kas vyksta ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninin @ 2011 11 18, 12:13)
Tarp pirmo nuo lauko stiklo ir vidinio stiklo. Oi, na gerai ten atrodo smile.gif ką žinau smile.gif nufotografuosiu kada, kai važiuosiu žiūrėt kas vyksta ten smile.gif

Ot tai ačiū 4u.gif
Atsakyti