Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

Sveikos skandinavisko stiliaus megejos
Smagu kai yra zmoniu kuriems sis stilius artimas. pries kelis metus ir man jis labai patiko, o va pagyvenus Norgej keleta metu taip man ta balta spalva atsibodo, kad nors tu ka doh.gif Greit eisim i nauja busta, bet deja ne savo tai tik nuomosim naujos statybos ir ten vel viskas balta doh.gif , o as taip spalvu matyt istroskau... ieskau cia norgej bent baldu labiau spalvotu, kurie nesipjautu su balta spalva, bet kad pasirinkimas toks jau menkas ir taip liudna darosi verysad.gif Noriu jaukiu namu, bet jau nebezinau kaip tai padaryti, nes namukas labai mazas, svetaine ir vis miniaturine, o baldu reikia, bet nerandu nieko tinkamo, tai sedziu apmastymuose ir paieskose...
Atsakyti
QUOTE(rodykliuke @ 2011 11 29, 17:00)
Sveikos skandinavisko stiliaus megejos
Smagu kai yra zmoniu kuriems sis stilius artimas. pries kelis metus ir man jis labai patiko, o va pagyvenus Norgej keleta metu taip man ta balta spalva atsibodo, kad nors tu ka doh.gif  Greit eisim i nauja busta, bet deja ne savo tai tik nuomosim naujos statybos ir ten vel viskas balta doh.gif , o as taip spalvu matyt istroskau... ieskau cia norgej bent baldu labiau spalvotu, kurie nesipjautu su balta spalva, bet kad pasirinkimas toks jau menkas ir taip liudna darosi verysad.gif  Noriu jaukiu namu, bet jau nebezinau kaip tai padaryti, nes namukas labai mazas, svetaine ir vis miniaturine, o baldu reikia, bet nerandu nieko tinkamo, tai sedziu apmastymuose ir paieskose...

manau isgelbetu spalvotas kilimas, pagalves, uzklotai, uzuolaidos, remeliai. Galima labai daug prigalvoti kad gautusi smagus bustas 4u.gif svarbiausia pesimistiskai negalvoti 4u.gif
user posted image


o cia prie remeliu temos smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rodykliuke @ 2011 11 29, 17:00)
Sveikos skandinavisko stiliaus megejos
Smagu kai yra zmoniu kuriems sis stilius artimas. pries kelis metus ir man jis labai patiko, o va pagyvenus Norgej keleta metu taip man ta balta spalva atsibodo, kad

4u.gif

http://www.palmers.ee

estų gamybos,gali Vilniuje ISKU balduose apžiūrėt,truputį yra ekspozicijoj,nors gana brangu,bent jau man taip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Medulis @ 2011 11 29, 18:20)
manau isgelbetu spalvotas kilimas, pagalves, uzklotai, uzuolaidos, remeliai. Galima labai daug prigalvoti kad gautusi smagus bustas  4u.gif svarbiausia pesimistiskai negalvoti 4u.gif


Matyt taip ir teks daryti, kilimo labai noreciau, bet vyras priestarauja, nes bus elektrinis grindu sildymas, tai tikina, kad kilimo deka teks daug elektros isdeginti, o silumos nesijaus, tai gali tekti be sito malonumo apsieiti. matyt tikrai per pagalveles, uztiesalus ir uzuolaidas teks grazinti namus
Atsakyti
QUOTE(Medulis @ 2011 11 29, 17:20)
o cia prie remeliu temos smile.gif

sitas variantas nepatiko, kas per daug - tas nesveika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2011 11 29, 20:54)
sitas variantas nepatiko, kas per daug - tas nesveika  biggrin.gif

as irgi pritariu tavo nuomonei drinks_cheers.gif pries keleta men buvau norvegu name kur dar daugiau remeliu buvo, tai man net galva svaigt pradejo ir toks jausmas kad per juos net oro truko...
Atsakyti
user posted image
kopeteles
Atsakyti
user posted image

user posted image

šaltinis
Atsakyti
na va,sudejom grindis, pakabinom karnizus ir uzuolaidas ax.gif liko plintusai, laiptu bortelis ir baldai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 30 lapkričio 2011 - 19:41
QUOTE(Zirzė @ 2011 11 30, 19:40)
na va,sudejom grindis, pakabinom karnizus ir uzuolaidas ax.gif liko plintusai, laiptu bortelis ir baldai ax.gif

kaip fainai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2011 11 30, 19:40)
na va,sudejom grindis, pakabinom karnizus ir uzuolaidas ax.gif liko plintusai, laiptu bortelis ir baldai ax.gif


įrodymai, įrodymai smile.gif)))) bet šiaip thumbup.gif
Atsakyti
dedu irodymus biggrin.gif

sia siena labai dziaugiuosi, tikrai labai dekinga esu uz padrasinima dazyti baltai ax.gif is pradziu ir kaminas buvo baltas, bet ivyko siokia tokia avarija, teko dazyti, pasirinkom pilka spalva ax.gif beje, planuose yra puse sios baltos sienos nugriauti, ir didinti erdve kartu su virtuve, nes sis kambarys tera vos 13kv. Laikrodis bus nuimtas ir pakeistas kitu,bei pakabintas ant tos baltos sienos tarp nuotrauku remeliu ax.gif

user posted image

cia va vis dar truksta laiptams bortelio, darysim, greiciausiai, medinius stulpelius g.gif o pacius laiptelius aptrauksim danga,is pradziu galvojom dazyti,bet visgi, mazas vaikas yra, ir kad butu kuo mazesne paslydimo tikimybe, aptrauksim kilimine danga.
rolleyes.gif Tiesa,realiai uzuolaidu spalva yrapilka,tik nuo sviesos (ir blico) igavo violetini atspalvi rolleyes.gif dar,visgi tv nusprendem kabinti ant sios sienos, nes kitaip netilpsim ax.gif sviestuvus irgi keisim

user posted image


na ir cia palei ta siena bus statomas kampas ax.gif Tiesa,nezinau ka daryti deluzuolaidu ilgio, kirptiar palikti g.gif kazkaip uzakcentavau, kad passkamdinavus va taip velkasi jos, bet man kliuva doh.gif

user posted image
Atsakyti