Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(Dzhine @ 2012 01 24, 14:16)
Keliam temą viršun ir ieškom baltų lavandų

http://www.ebay.com/...b#ht_2041wt_932
grozisssss wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 24 sausio 2012 - 16:32
Aš pernai rudenį pasisodinau kelis kelmelius, bet iškyla klausimas, kaip jos dabar jaučiasi po storu sniego užklotu g.gif
Gal turite kokių pastebėjimų, kaip joms padėti geriau peržiemoti?
Atsakyti
Kiek pamenu, merginos pasakojo, kad uzmulciuoja pirmai ziemai arba apdengia eglisakiais ar durpem uzberia. Sako, kad velesnemis ziemomis isgyvena. zinoma, jei nebuna itin salta ir ilga ziema.
Pas mane liko niekuo papildomai nedengtos.aplinkui yra apdeti akmenys ir mulcas. neisivaizduoju kas is viso to gausi smile.gif
Atsakyti
As si karta ir niekuo ju neapdengiau .. tikiuosi isgyvens.. Pirmus metus buvau eglisakemis apdejusi-buvo ilga, salta ziema, tai viskas gerai joms buvo smile.gif
Atsakyti
ax.gif o kada geriausia jas pasisėti...
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2012 01 24, 18:53)
ax.gif o kada geriausia jas pasisėti...


Pas mane ant pakelio raso II-VI men. As sesiu jau sia savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2012 01 24, 19:32)
Pas mane ant pakelio raso II-VI men. As sesiu jau sia savaite smile.gif

as kai gausiu ir iskart sesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, girdėjau, kad sėjant levandas sėklų nereikia užberti žemėmis. Ar tai tiesa?
Atsakyti
Levandas sėju lauke paspaudus šalčiams.Sudygsta ,patikrinta.Šimet pasėjau prieš užsningant.Lauksiu naujų sėklų ir tada vėl sėsiu.
Atsakyti
oi, jūs gundytojos, dabar ir man prisireikė baltų levandų doh.gif cool.gif jei kur rasit šūktelkit temoj garsiai mirksiukas.gif
violetines turiu 3 rūšių, žiūrėsim kaip čia žiemą iškentės... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akbr: 25 sausio 2012 - 08:33
QUOTE(akbr @ 2012 01 25, 08:32)
oi, jūs gundytojos, dabar ir man prisireikė baltų levandų  doh.gif  cool.gif jei kur rasit šūktelkit temoj garsiai  mirksiukas.gif
violetines turiu 3 rūšių, žiūrėsim kaip čia žiemą iškentės... unsure.gif


o kaip seji tu jas - kur?
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 01 25, 08:36)
o kaip seji tu jas  - kur?


pernai sėjau į vazonėlį, bet jau vasarą, tai labai ilgai nedygo, o ir paskui ilgai liaunutės buvo, tai prisipirkau didesnių ir įvairių krūmelių iš Olisevičiaus firmos ax.gif
jei nieko nemaišau, tai čia forume merginos buvo minėjusios, kad pasėtoms sėkloms reikia kurį laiką šaltai pabūti, tada jų sudygsta daugiau unsure.gif
Atsakyti