Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinės

QUOTE(ponia Lylia @ 2013 12 29, 23:56)
Radau kitaip numegztą nykštį, ar jūs mezgat taip, kažin, ar patogus?
Va taip .
Gal esat užmačiusios aprašymą?

Prieš kelis postus yra nuoroda į pirštinių knygą , 5 psl. yra aprašymas.
Atsakyti
QUOTE(RZK @ 2013 12 30, 13:42)
Prieš kelis postus yra nuoroda į pirštinių knygą , 5 psl. yra  aprašymas.

Žiūrėjau, ne toks nykštys.
Gal kas norit pabandyti megzti nuo pirštų, štai aprašymas http://www.liveinter.../post296490088/ Man patiko, šiemet tik taip ir temezgu.
Atsakyti
user posted image

Su Naujais ! Gražių mezginių !
QUOTE(ponia Lylia @ 2013 12 31, 17:37)
Žiūrėjau, ne toks nykštys.

Nykštys ten labai panašus , bet , mezgant nuo viršaus reikia kiek kitaip .
Atsakyti
Video yra mezgant nuo riešo . Mezgant nuo viršaus damegzti iki nykščio vietos šone , tada ant pagalbinio virbalo kitos spalvos siūlu užsidėti nykščio akis (jas vėliau nuardyti ir surinkti mezgant nykštį) , tas akis nuo pagalbinio išmegzti ant valinio virbalo kur bus nykštys ,ir megzti apvaliai , suiminėjant pridętas akis dviejose vietose iki riešo pločio. Numezgus prištinę , surinkti nykščio akis ir jį baigti. Nelabai aiškiai surašiau , bet idėją turėtumėt suprast .Dar - pereinant prie pridėtinių nykščio akių , dvi akis nuo valo palikti ant žiogelio , jas megzite su nykščiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RZK: 01 sausio 2014 - 16:58
Sveikos mergaites, atnesu pasirodyti savo paskutini praeitu metu darbeli ir turiu klausimuka.

user posted image

Siulai mano paprasti akrilano. mezgiau 3.25 storio virbaliukais ir klausimas tas kodel jos man sukasi? Ar cia del tu pyniu, ar siulai gal netinkami, gal perstandziai mezgiau? Na ir is nuotraukos matosi kad sukasi, na skersos jos man. O gal del to kad delno puse mezgiau isvirksiosiom akim, gal reikejo gerosiom ir tada nebutu sukesi?

Pirma kart mezgiau rastuotas pirstinaites ir visai smagu buvo tik va tas skersumas tai erzina.
Atsakyti
QUOTE(Lina1985 @ 2014 01 01, 18:51)
kodel jos man sukasi?

Paprastai sukasi dėl siūlų ir rašto. Kad nesisuktų reiktų kaitaliot geras ir blogas akis. Delną geriau būtų buvę gerosiom. Pabandykit kitas , pasakysit , ar padėjo .

Gražios pirštinės !user posted image
Atsakyti
as tai manau kad cia siulai o ne rastas kaltas, nes viena karta mezgem kelios suknele, toks pat rastas, o vat siulai buvo skirtingi, ir ka, mano nors ir neprasti siulai buvo, na ne akrilanas kaip sakau ir vistiek nu sukas velniena i viena puse ir viskas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2014 01 02, 10:14)
as tai manau kad cia siulai o ne rastas kaltas,

Rašto pagalba , kuriame geros akys nedideliais intervalais keičiasi su blogom , tą sukimasi galima apžaist . O sukasi dažniausiai ne natūralus pluoštas . Megzt iš ne natūralaus pluošto siūlų tiesiog gaila darbo , o kur dar nešiojimo savybės ?
Nors jei siūlas per sukrus , sukasi ir vilna ar medvilnė , tada reikia parinkt raštą . user posted image
Atsakyti
Ačiū merginos už nuomones, bus išmėginta viskas visais varijantais. Nuo senu laikų turiu užsipirkus to akrilano ir reik ji kažkaip sunaudoti. Dabar mezgu kojines irgi su tokiu rastu panašių, bet kaitalioju jau porą akių gerosiom, porą blogosiom tada rastas, blogos, geros ir vel taip toliau. Kolkas nesisuka, žiūrėsim kaip bus kai pabaigsiu. O kad maloniau megzt su natūraliais siūlais tai kas be ko. Pamezgus prieš tai su medvilniniais siūliukais, dabar baisiai erzina tos sintetikos jausmas, na bet užsispyriau sunaudot.
Atsakyti
Naujausios mano raštuotosios.
https://www.facebook...8...e=3
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2014 01 04, 19:23)
Naujausios mano raštuotosios.

Kaip iš senovinės skrynios thumbup.gif
Rodau savo
user posted image
Atsakyti
Pirštinės jaunai merginai smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti