Įkraunama...
Įkraunama...

***Kupiškietės***

QUOTE(jo-vita7 @ 2011 11 16, 21:19)
Man antradienis tinka.

Dailele, gal si karta ir tu atleksi i meeta?


Oi nežinau, nežinau g.gif kliuvinių labai daug, bet viltį turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aledaiva @ 2011 11 15, 22:17)
Labutis  4u.gif

Taip tylu buvo, neprisijungiau keletą dienų, o čia jau ir nauji namučiai  bigsmile.gif

Ir meet'as organizuojamas mirksiukas.gif Soriukas, antradieniais negaliu schmoll.gif

Katinėli, jau taip anksti žinote ką vaikai vaidins? Smagu. Tik va tau, su debesiuku, reiks galvą pasukti. Dar užkliuvo, kad su Wordu mokasi, gal kokiam testui ruošiesi?


Šitas vaidinimas Kultūros namuose vyks, todėl ir žinom. Kadangi mūsų grupelė vaikų debesėliai bus, tai ir kostiumus bendrai kursim:)

O wordą mokausi, kag egzaminą išlaikyčiau. Dauguma iš čia mokosi, tai sakau kuo aš prastesnė rolleyes.gif biggrin.gif

Sorry, bet antradienį aš tikrai negalėsiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinėlis @ 2011 11 16, 22:04)
Šitas vaidinimas Kultūros namuose vyks, todėl ir žinom. Kadangi mūsų grupelė vaikų debesėliai bus, tai ir kostiumus bendrai kursim:)

O wordą mokausi, kag egzaminą išlaikyčiau. Dauguma iš čia mokosi, tai sakau kuo aš prastesnė rolleyes.gif  biggrin.gif

Sorry, bet antradienį aš tikrai negalėsiu... verysad.gif

Pas mus šiemet vaikai nevaidins, atvažiuos kažkas su kažkokia programa,pasakojo auklėtojos su direktore, bet pamiršau kas biggrin.gif
Katinėli, čia tau univere, ar dar kur papildomai mokinies? bigsmile.gif Kaip univere sekas, nesunku? Man šį penktadienį egzas, bet dar neperskaičiau medžiagos iš ko psiruošt reiks, nu ne prieš gerą aš tokia atsipūtus kaip belgas, ne prieš gerą.... g.gif
Dėl antradienio dar negaliu nieko pasakyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2011 11 17, 10:02)
Pas mus šiemet vaikai nevaidins, atvažiuos kažkas su kažkokia programa,pasakojo auklėtojos su direktore, bet pamiršau kas biggrin.gif
Katinėli, čia tau univere, ar dar kur papildomai mokinies?  bigsmile.gif  Kaip univere sekas, nesunku? Man šį penktadienį egzas, bet dar neperskaičiau medžiagos iš ko psiruošt reiks, nu ne prieš gerą aš tokia atsipūtus kaip belgas, ne prieš gerą....  g.gif
Dėl antradienio dar negaliu nieko pasakyt  unsure.gif


Pas mus irgi ir daržely ir mokykloj kažkas atvažiuos, nebereikia niekur vaidinimų ruošti.

Univere, užtenka ir to. smile.gif Kol kas normaliai ir įdomu. Ir tempas nėra labai didelis.
O tau nesunku, vis tik tempas visai kitas? O, kad rami, tai gerai, spėsi dar prisinervinti. Pamatysi viskas bus gerai. Juk dauguma studentų ruošiasi paskutinėmis akimirkomis. biggrin.gif
Atsakyti
Nerute, su gimimo diena wub.gif Būk laiminga ir sveika smile.gif

user posted image
Atsakyti
Nerute, su gimtadieniu!

user posted image
Atsakyti
user posted image

Nerute,buk laiminga.
Atsakyti
Nerute,

Mylėk tai kas su tavimi, tai kas aplink tave, nes visa kas tave supa yra tavo..
Džiaukis kiekviena gyvenimo akimirka, net tom akimirkom kurios nedžiugina.
Būk laiminga nesvarstydama ar gyvenimas yra toks, kuriame gali jaustis laiminga!!
Su Gimimo diena !!!
oro_buckis.gif
Atsakyti
Ačiū visoms labai labai už sveikinimus wub.gif
Atsakyti
Nerute, smagaus gimtadienio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nerute, su Gimtadieniu drinks_cheers.gif happybday.gif
Atsakyti
Sonatuole , Katinėli , ačiū 4u.gif
Atsakyti