Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas masturbuojasi. Kaip reaguoti?

Kiekviena syki, kai mazaja plieku nuogu uzpakaliuku, jinai pirstukais "malasi" po savo lytinius organus. Kaip as tureciau reaguoti/nereaguoti? Ka tai reiskia? Ar reikia susirupinti, ar tiesiog nekreipti demesio? Ka daryti, kad su savo dideliu rupesciu nepakenkciau mazylei? Gal cia viskas normalu? O gal nenormalu?Klausimu daug, o atsakymo nezinau nei vieno g.gif
Atsakyti
maniškis irgi "atrado"peliuką unsure.gif tiek tampo, kad iš šalies žiūrint, skaudžiai atrodo, o jam nieko. esu sunerimusi g.gif per tuos atradimus, turim riboti oro vonias.
uošvienė sakė nepalikti plika rūra ir tiek.
Atsakyti
maniskis irgi buvo atrades ta zaisliuka tai daktare patare laikyti su triusikeliais arba duot koki zaisla, dabar jau nebeuzsiima tuo laugh.gif as taip pat nieko nedariau po kokiu 2-3 men matyt atsibodo jam rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mantyte: 28 birželio 2004 - 13:29
Gal cia nuo pampersu g.gif
Atsakyti
Tas reiskinis yra normalus,vaikas nuo metuku pradeda duometis savo kunu,nieko baisaus tame nera.Prais .
Atsakyti
QUOTE (bru @ 2004 06 28, 13:45)
Gal cia nuo pampersu g.gif

aš taip nemanau wink.gif kuo cia gali buti dėtos sauskelnės?atranda kojytes, atrado ir tą daikčiuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Tuja @ 2004 06 28, 13:52)
aš taip nemanau wink.gif kuo cia gali buti dėtos sauskelnės?atranda kojytes, atrado ir tą daikčiuką smile.gif

butent taip ir sake daktare, kad cia atradimas vaikui, tik jis ta isrado budamas 7-8 men., dabar neatsimenu tiksliai wink.gif
Atsakyti
QUOTE (mantyte @ 2004 06 28, 13:54)
butent taip ir sake daktare, kad cia atradimas vaikui, tik jis ta isrado budamas 7-8 men., dabar neatsimenu tiksliai wink.gif

Atradimas tai atradimas, o ka daryti kai vaikui ne 7 menesiai, o 5 metai sad.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE (P@nter@ @ 2004 06 28, 14:50)
Atradimas tai atradimas, o ka daryti kai vaikui ne 7 menesiai, o 5 metai sad.gif blink.gif

tai cia jau neatradimas aisq, o ka daryt gal patars skyrelio daktaras blink.gif
Atsakyti
QUOTE (P@nter@ @ 2004 06 28, 15:50)
Atradimas tai atradimas, o ka daryti kai vaikui ne 7 menesiai, o 5 metai sad.gif blink.gif

Mano sunui buvo 5-6metai,taip pat zaizdavo kai guledavo vonioje.
Reikia sneket su vauku apie tai,kad jam veliau skaudes,jei jis taip darys.
As savo vaikui nuolat tai kartodavau,dabar nera tokiu problemu.
O is tikro,gal tavo vaikas darzelije nemiega pietu pertraukos,del to guledamas ir daro tai kas jam patinka,nes nemiega.
Pasikalbek su aukle darzelio,gal tikrai vaikas neuzmiega o tik guli.Butinai reikia paaiskint tada aukliai,jei jis ne miega,tada jau geriau tegul sede zaidimo kambari.
Aisku,cia geriausiai patartu dabar psichologe.
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 06 28, 16:57)
Reikia sneket su vauku apie tai,kad jam veliau skaudes,jei jis taip darys.

Ar nebaisu, kad tas "skaudes" lieciant lytinius organus gali paskui atsiliepti vaiko seksualumui? As ne psichologe, bet itariu, kad tai ne geriausias sprendimas.
Atsakyti
mano zuikiui tik 7men jis taip pat atrodo savo peliuka. O vyresniam aishku visai kitokia problema, neishsivaizduoju ka daryciau jei taip butu. Reik klaust mamu kurios ta problemele turejo.
Atsakyti