Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 75 tema

Adrija, užmušei paskutinę viltį, kad be viso to galima apsieiti....kitu atveju-eiti į Snorą paskolos visom tom gėrybėms, kurių ir kiekis ir kaina doh.gif . Kadangi aš toje gausybėje neišsirinkau ...o tiksliau išsirinkau tiek daug, kad susumavus nusprendžiau neimti nieko...dirbu be visų tų išvardintų dalykų...na masė ir dažai čia jau neišvengiami....priemonės- virtuvinis peilis ir dukros žaislinis mini kočėliukas lotuliukas.gif

Medutis, Juodas miškas, mano kūrybos tortukas su grietinėle ir ananasais, masė gėlėms ir šlapia beze.
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 28, 23:45)
adrij@ koki kilimeli patartumet nusipirkti ?


Nei spalva , nei dydis svarbos neturi 4u.gif .

QUOTE(JurateL. @ 2011 11 29, 00:54)
Adrija, užmušei paskutinę viltį, kad be viso to galima apsieiti....kitu atveju-eiti į Snorą paskolos visom tom gėrybėms, kurių ir kiekis ir kaina doh.gif . Kadangi aš toje gausybėje neišsirinkau ...o tiksliau išsirinkau tiek daug, kad susumavus nusprendžiau neimti nieko...dirbu be visų tų išvardintų dalykų...na masė ir dažai čia jau neišvengiami....priemonės- virtuvinis peilis ir dukros žaislinis mini kočėliukas  lotuliukas.gif

Medutis, Juodas miškas, mano kūrybos tortukas su grietinėle ir ananasais, masė gėlėms ir šlapia beze.



Nuostabus tortas wub.gif , nuostabios rožės wub.gif ....ir be paskolos iš banko , čia gera pamoka toms , kurios gali , nes turi tam gabumų , padaryti gėles ir " senoviniu " būdu thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 29 lapkričio 2011 - 01:07
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 28, 22:17)
Atleiskit , aš tik noriu paklausti .... va jūs puolate jį pirkti , o ar žinote kiek ko dėti , darant gėlių masę su juo ? .... na kokie dar dedasi priedai be jo ? .... receptą tos masės , ar žinote ?  rolleyes.gif ..... aš jo nepirkau , kol neturėjau receptuko  ax.gif

Šiaip tai tą gumą gumą aš nusipirkau tada, kai darant pastilažą lipdymui man jis nesigavo, labai trupėjo, ir mergaitės patarė, kad reik įdėt tos gumos. Ir šiaip čia forume esu daug skaičius, kad ta guma gėris (aišku, kai moki su ja naudotis biggrin.gif) Tai surizikavau ir nusipirkau, nors tikrai dar neišbandžiau ir nežinau kiek jos reikia dėti ax.gif
JurateL, tortas super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasskee: 29 lapkričio 2011 - 08:16
Adrija, tai gal pasidalinsi tuo masės tiksliu receptu, kuriame reikia ir tragakano ir glicerino smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2011 11 29, 00:54)

TORTAS nuostabus wub.gif , geles superines wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 28, 20:39)


Labai labai aciu 4u.gif

1. reikia uzsisakyti 26 ir 28 nr, nes 30 tai tikrai per miksti.labai sunku buvo dirbti su tom.
2. reikia to kur padaro vieta vielutei
3. geliu ir lapu formeliu ir ispaudu turiu nemazai.manau pradziai uzteks kol ismoksiu ax.gif jau buvau pradejusi ieskoti kur pirkti orchidejai, o pasirodo turejau tik nezinojau kam tos skirtos lotuliukas.gif
4. kilimeli turiu ir visus irankius turiu,ir dar laukiu gal siandien dazai pareis.

Dar karta didelis ACIU 4u.gif bandysiu kol iseis nes labai jau grazu Cukrines Geles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2011 11 29, 02:54)
Medutis, Juodas miškas, mano kūrybos tortukas su grietinėle ir ananasais, masė gėlėms ir šlapia beze.


Kaip meniškai "nušpakliuotas" thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, kepėjėlės.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Sveikos merginos, gal galite pasakyti kur perkate voleli, su kuriuo taip graziai iskociojate ta mase tortu dengimui? Aciu uz informacija.
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2011 11 29, 09:39)
Adrija, tai gal pasidalinsi tuo masės tiksliu receptu, kuriame reikia ir tragakano ir glicerino  smile.gif ?


Ne ....kažkada , kai kas daug kuo pasidalindavo šitame forume , o mane ji išmokė , nesidalinti niekuo .

Labas rytas 4u.gif .

Jei būtų tema , aptarimui kokias prekes geriau įsigyti , sudėčiau foto , bet čia ne ta tema , ir aš nenoriu pyktis su moderatore schmoll.gif .


Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 29, 12:33)
Ne ....kažkada ,  kai kas daug kuo pasidalindavo šitame forume  , o mane ji išmokė , nesidalinti niekuo .

Labas rytas  4u.gif .

Jei būtų tema , aptarimui kokias prekes geriau įsigyti , sudėčiau foto , bet čia ne ta tema , ir aš nenoriu pyktis su moderatore  schmoll.gif .

o tai negalima sukurt tokios temos, kur kokios prekės geresnės... kokios reikalingos pradedančiam .....
Atsakyti


Dėl šito reikia kreiptis į mūsų moderatorę , bet kiek žinau , negalima bus .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 29 lapkričio 2011 - 12:39