Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 75 tema

kaip visada,daug puikiu tortu bigsmile.gif

asseni tortas lego wub.gif
Atsakyti
Aciu, bandysiu, nes kazko "ledas" man nesigauna, kad ir kaip stengiuosi, jau sakiau reikia griebti fena pavirciau pralyginimui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2011 11 17, 13:25)
Kas isduos tobulu tortu tobulai pasiduodancio lyginimui sviestinio kremo paslapti, a?

Patobulintas medaus tortas, slapia beze, marshellow saldainiu mase.

nerealiai grazus tortas wub.gif wub.gif wub.gif

Sarlot kremas neblogas, as ji ir pati naudoju, bet geriau islygina tortus kondensuotas pienas + sviestas, o dar geriau sviestas + sokoladas
Atsakyti
Asseni, o kondencuotas proporcijom 1:1? Vasara pametu sitas kremukas man is po torto apacios pradejo nezymiai laseti sad.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles mirksiukas.gif as cia naujoke, bet visada stebiu sia temele, nes ir pati susidomejau tortu kepimu ir puosimu smile.gif , man vat toks klausymas iskylo, cia ziuriu tokia grazus yra jusu torciukai thumbup.gif su uzrasais, bet niekaip nerandu kur nupirkti kokiu formeliu raidem, ar jus kazkaip kitaip, be formeliu jas ispjaunat g.gif
Atsakyti
Alpstu nuo visų grožių. Tortą kepiau du kartus gyvenime, noriu pabandyti trečią kartą. Klausimukas, jeigu man torto reikia pirmadieniui (neštis į darbą iš ryto), kada jį man kepti ir tepti? Šiandien ar rytoj, ar šeštadienį? Ačiū kas nepatingės atsakyti 4u.gif .
Atsakyti
Noriu paklausti Adijos (o gal ir kita galetu patarti blush2.gif )
praeitoj temoj buvo mineta kad karuna ir pan geriau deti ant folijos,o ne ant pleveles ar kepimo popieriaus.ar gerai supratau?taip iseina jis geriau nusiima g.gif jei kuri bandet gal patarsit prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurateL. @ 2011 11 17, 14:20)
Asseni, o kondencuotas proporcijom 1:1? Vasara pametu sitas kremukas man is po torto apacios pradejo nezymiai laseti sad.gif

As visada darau 1:1, bet ne indelis prie pakelio, o 0,5 indelio (~200 gr.) + 200 gr. sviesto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 17 lapkričio 2011 - 14:54
QUOTE(oksikc @ 2011 11 17, 15:21)
sveikos kepejeles mirksiukas.gif  as cia naujoke, bet visada stebiu sia temele, nes ir pati susidomejau tortu kepimu ir puosimu smile.gif , man vat toks klausymas iskylo, cia ziuriu tokia grazus yra jusu torciukai thumbup.gif  su uzrasais, bet niekaip nerandu kur nupirkti kokiu formeliu raidem, ar jus kazkaip kitaip, be formeliu jas ispjaunat g.gif

Aš ir kaip tik raidelėm susidomėjusi, aš šitas bandysiu siūstis http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2648. g.gif
Atsakyti
QUOTE(leila10 @ 2011 11 17, 15:33)
Aš ir kaip tik raidelėm susidomėjusi, aš šitas bandysiu siūstis http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2648g.gif


tai cia tokios kaip isspaudziamos bus?
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2011 11 17, 14:30)
As visada darau 1:1, bet ne indelis prie pakelio, o 0,5 indelio (~200 gr.) + 200 gr. sviesto


Na logiska, bet tas aptepimas vyksta per du kartus? Pirminis-pagrindinis, o antras ant jau sukietejusio kremuko- islyginamasis, teisingai? Mane visada gasdina, kad sito sviestinio kremo nemazai reikia, labai nesinori torta apkrauti gana riebiu storu sluoksniu kremu sad.gif

Del torto gaminimo termino, torta geriausia susitepti is vakaro, kad pernakt jis susitovetu- subrestu, o kita diena uzsiimti dengimu, puosimu.
Atsakyti
QUOTE(leila10 @ 2011 11 17, 15:33)
Aš ir kaip tik raidelėm susidomėjusi, aš šitas bandysiu siūstis http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2648g.gif



as is ebay atsiunciau sau formeliu gelem, bet dar nelabai moku daryti, nzn kaip galima graziai padaryti, gal kas turi koki saita kur parodyta kaip ir kokios geles gaunasi is formeliu smile.gif
Atsakyti