Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis V tema

QUOTE(Ledi @ 2015 04 09, 16:58)
O tai durys kokios? Su filingu, ar veidrodziu ar plokste ir tt?

plokštė be jokiu pribambasu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marina30: 09 balandžio 2015 - 17:07
QUOTE(marina30 @ 2015 04 09, 16:03)
sveiki, kažin ar normali kaina mums paskaičiavo spinta 2 duru plotis 190 cm, aukštis 260 cm, gylis 70 cm. kaina 970 euru. išplanavimas : vienoj pusej 3 vamzdžiai pakabinimui, ir virš jų antresole, kita puse: 5 stalčiai blum, virš jų lentynos, durų užpildas plokštė. kažkaip man atrodo kad labai brangiai mums gaunasi vaikui spinta

normali
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2015 04 09, 15:03)
sveiki, kažin ar normali kaina mums paskaičiavo spinta 2 duru plotis 190 cm, aukštis 260 cm, gylis 70 cm. kaina 970 euru. išplanavimas : vienoj pusej 3 vamzdžiai pakabinimui, ir virš jų antresole, kita puse: 5 stalčiai blum, virš jų lentynos, durų užpildas plokštė. kažkaip man atrodo kad labai brangiai mums gaunasi vaikui spinta

Gal kiek daugokai. Net jei gaminatės per firmą, daugokai. Kątik siuntinėjau užklausas, tai +/- paieškojus galima 700-750 gauti. Nepatingėkit paieškot daugiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2015 04 09, 14:03)
sveiki, kažin ar normali kaina mums paskaičiavo spinta 2 duru plotis 190 cm, aukštis 260 cm, gylis 70 cm. kaina 970 euru. išplanavimas : vienoj pusej 3 vamzdžiai pakabinimui, ir virš jų antresole, kita puse: 5 stalčiai blum, virš jų lentynos, durų užpildas plokštė. kažkaip man atrodo kad labai brangiai mums gaunasi vaikui spinta


ar blumai atsidaro nuo paspaudimo? jei norite pigiau, dekite stalciukus su teleskopiniais begeliais. kokios firmos plokste issirinkote? gal pati plokste is brangiuju, ar yra dalinimu? ar durys su pritraukeju? siaip man tai kaina irgi atrodo nemaza, bet gal koki termopala issirinkote, kas ten zino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 09 balandžio 2015 - 20:51
QUOTE(Murčikas @ 2015 04 09, 20:50)
ar blumai atsidaro nuo paspaudimo? jei norite pigiau, dekite stalciukus su teleskopiniais begeliais. kokios firmos plokste issirinkote? gal pati plokste is brangiuju, ar yra dalinimu? ar durys su pritraukeju? siaip man tai kaina irgi atrodo nemaza, bet gal koki termopala issirinkote, kas ten zino.

kokios firmos plokštė nežinau, stalčiau dalinio ištraukimo blum tandem, atsidaro normaliai, be bloomotion. durys be dalinimu, pageidavimas buvo tik kad balinto ažuolo spalva ir viskas. kadangi spinta vaiko kambariui
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2015 04 09, 21:02)
kokios firmos plokštė nežinau, stalčiau dalinio ištraukimo blum tandem, atsidaro normaliai, be bloomotion. durys be dalinimu, pageidavimas buvo tik kad balinto ažuolo spalva ir viskas. kadangi spinta vaiko kambariui



na balinto azuolo turi ir lenkai, kur durys nebutu brangios ir thermopalas, viena brangiausiu ploksciu. jei turite koki berzinuka, prasiuskite kelioms imonems arba privatininkams, galesite palyginti kainas
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2015 04 09, 21:19)
na balinto azuolo turi ir lenkai, kur durys nebutu brangios ir thermopalas, viena brangiausiu ploksciu. jei turite koki berzinuka, prasiuskite kelioms imonems arba privatininkams, galesite palyginti kainas

jau taip ir padariau, vesida pasiule 700 eur, furnitera 680 euru su blumnais net su prisitraukimu, kazkaip keista kodel ana firma paskaiciavo 970, teks išsiaiškinti
Atsakyti
Gal kas turi šviežių atsiliepimų apie Emirą?siūlo imti plieno profilį gyrė jį,norėčiau sužinoti kas realiai turi ir naudoja?
Ir gal kas patars-206 cm nišai daryti 3 ar 2 duris?
Ar 2durys nebūtų stabiliau?
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2015 04 11, 05:57)
Gal kas turi šviežių atsiliepimų apie Emirą?siūlo  imti plieno profilį gyrė jį,norėčiau sužinoti kas realiai turi ir naudoja?
Ir gal kas patars-206 cm nišai daryti 3 ar 2 duris?
Ar 2durys nebūtų stabiliau?

Atsiprašau,ne profilį,o bėgelius
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2015 04 11, 06:57)
Gal kas turi šviežių atsiliepimų apie Emirą?siūlo  imti plieno profilį gyrė jį,norėčiau sužinoti kas realiai turi ir naudoja?
Ir gal kas patars-206 cm nišai daryti 3 ar 2 duris?
Ar 2durys nebūtų stabiliau?


Darykit 2 duris,stabiliau ir gražiau atrodys,patys nesenai pasidarėm dvidure po 120 durys,atrodo laaabai gerai,trys nesiziurėtu taip gerai.
Atsakyti
Ar kas nors kur nors mate, kad durys dvieju duru spintoje butu skirtingu spalvu, sugalvojom su vyru toki durnizma biggrin.gif plokstes pagal faktura tokios pat, tik spalvos skirtingos, galvoju o gal surizikuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2015 04 23, 15:39)
Ar kas nors kur nors mate, kad durys dvieju duru spintoje butu skirtingu spalvu, sugalvojom su vyru toki durnizma  biggrin.gif  plokstes pagal faktura tokios pat, tik spalvos skirtingos, galvoju o gal surizikuot  g.gif



mačiau kaip atrodo, man patiko smile.gif
Atsakyti