Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(pasisiutus @ 2011 11 20, 18:19)
Dekui uz pagalba - tik deja su rusu kalba bėdos... O kad iš rygos pigiau - tai žinau, tik vat kai dviese, tai klausimas ar kelionės išlaidos iki rygos atsipikrtų  g.gif O vat su tuo 4* tai ir visa bėda - nes kiek žiūrėjau kainas, kurias siūlo mūsiškiai, tai 4*+ jau gaunasi vos ne visa mūsų turima suma "tam" reikalui... Tai nebelieka pin papildomoms pramogoms.. Juo labiau kad tikrai neturiu tikslo tik papludimyje pagulėt ar viešbutyje pabūt - tokiu atveju man ir turkija tiktų (kalbu už save, nes vyrui tai jokio skirtumo į kokią šalį  biggrin.gif  lotuliukas.gif ). Egiptą ir pasirinkom būtent todėl, kad yra galimybės pamatyt piramides, visokias ten kapavietes ir panašiai... Tik vat neaišku kiek galėsim sau leisti  doh.gif

Pigesnė būtų kelionė į Hurgadą, be to iš ten galėtumėte nuvykti į Luksorą. Pati nebuvau, bet mano draugei Luksore ir Aleksandrijoje patiko labiau nei Kaire 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2011 11 20, 18:19)
Dekui uz pagalba - tik deja su rusu kalba bėdos... O kad iš rygos pigiau - tai žinau, tik vat kai dviese, tai klausimas ar kelionės išlaidos iki rygos atsipikrtų  g.gif O vat su tuo 4* tai ir visa bėda - nes kiek žiūrėjau kainas, kurias siūlo mūsiškiai, tai 4*+ jau gaunasi vos ne visa mūsų turima suma "tam" reikalui... Tai nebelieka pin papildomoms pramogoms.. Juo labiau kad tikrai neturiu tikslo tik papludimyje pagulėt ar viešbutyje pabūt - tokiu atveju man ir turkija tiktų (kalbu už save, nes vyrui tai jokio skirtumo į kokią šalį  biggrin.gif  lotuliukas.gif ). Egiptą ir pasirinkom būtent todėl, kad yra galimybės pamatyt piramides, visokias ten kapavietes ir panašiai... Tik vat neaišku kiek galėsim sau leisti  doh.gif



o angliskai kalbate?
Atsakyti
QUOTE(Marius ir Ramune @ 2011 11 20, 16:45)
tik Kaire kaip idomu turistiniuose miestuose? smile.gif



Jo, tik Kaire, bet vis tiek kazkaip nefaina, kai kelione laukia tik uz dvieju savaiciu. Tikekimes, kad nurims iki gruodzio, bet mes siaip ar taip i Kaira neplanavom vaziuoti, visa laika planuojam buti Sharme. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2011 11 20, 18:48)
Pigesnė būtų kelionė į Hurgadą, be to iš ten galėtumėte nuvykti į Luksorą. Pati nebuvau, bet mano draugei Luksore ir Aleksandrijoje patiko labiau nei Kaire  4u.gif


I Liuksora rekomenduoju: faraonu slenis, sventyklos, plaukimas Nilu thumbup.gif Pamatysit tikrai daug.
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2011 11 20, 18:48)
Pigesnė būtų kelionė į Hurgadą, be to iš ten galėtumėte nuvykti į Luksorą. Pati nebuvau, bet mano draugei Luksore ir Aleksandrijoje patiko labiau nei Kaire  4u.gif



Va va - būtent tokie mane ir traukia daug labiau nei piramidės biggrin.gif Ir jau pačiai teko suprast kad teks hurgadą rinktis biggrin.gif Nes kiek žiūrėjau, ten pigesni paziūlymai nei į kitus regionus.... Arba aš ieškoti nemoku blush2.gif doh.gif

QUOTE(Marius ir Ramune @ 2011 11 20, 18:50)
o angliskai kalbate?


Taip biggrin.gif Čia mažiausia bėda rolleyes.gif Su rusų kalba tai man problematiška su skaitymu (kaip ir vyrui.. Nors jis dar keli žodžius gali perksaityt lotuliukas.gif ) - o susikalbėt iš bėdos tai galiu, o ir suprantu neblogai manyčiau g.gif
Atsakyti
Taip ,i Hurgada tikrai bus pigiau smile.gif O ir 3* ,jei ruosiates daug keliauti,uztektu . Ir maitinimo pilno nereiktu imt (AI). Tad vel pigiau. Su vietiniais imdami keliones sutaupysit nemazai . Luksora verta aplankyt (man patiko ,kad net antra karta vaziavau ),ir piramides reikia pamatyt,ju didiji turgu,Kairo miesta ir jo siukslyna biggrin.gif Nardyti vaziavom ir su agentura ir su vietiniais-jokio skirtumo nejutau. Paskutini karta papuole nuostabus nardymas su vietiniais,kad tris dienas su jais ir nardem thumbup.gif
Jei Hurgadoje viesbutis (centre) nesunkiai tu vietiniu ir atrasite. Daznai buna,kad ir paciame viesbutyje ju apstu(reikia deretis mirksiukas.gif ). Tiesa,i Luksora ir Kaira as ,jei vaziuociau dar,tai vaziuociau su agentura. Yra cia pasisakiusiu,kad ir su vietiniais puikiai vaziavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GABUSKA @ 2011 11 21, 09:49)
Taip ,i Hurgada tikrai bus pigiau  smile.gif  O ir 3* ,jei ruosiates daug keliauti,uztektu . Ir maitinimo pilno nereiktu imt (AI). Tad vel pigiau. Su vietiniais imdami keliones sutaupysit nemazai . Luksora verta aplankyt (man patiko ,kad net antra karta vaziavau ),ir piramides reikia pamatyt,ju didiji turgu,Kairo miesta ir jo siukslyna   biggrin.gif   Nardyti vaziavom ir su agentura ir su vietiniais-jokio skirtumo nejutau. Paskutini karta  papuole  nuostabus nardymas su vietiniais,kad tris dienas su jais ir nardem  thumbup.gif 
Jei Hurgadoje viesbutis (centre) nesunkiai tu vietiniu ir atrasite. Daznai buna,kad ir paciame viesbutyje ju apstu(reikia deretis  mirksiukas.gif ). Tiesa,i Luksora ir Kaira as ,jei vaziuociau dar,tai vaziuociau su agentura. Yra  cia pasisakiusiu,kad ir su vietiniais puikiai vaziavo  smile.gif


Dėkui už info 4u.gif Kas liečia maitinimą - tia kažkaip jau iškart buvom nusprendę, kad pilnai turėtų užtekti mums pusryčių+vakarienės biggrin.gif O kas dėl piramidžių pamatymo, tuo pačiu ir kairo - nežinau kodėl. bet man visiškai neįdomu g.gif doh.gif Nors atrodo gi ir pasaulio stebuklas, ir sostinė šalies... bet vistiek lotuliukas.gif Beto, gerai pamasčius - ar nebus per daug ir į Kairą ir į Liuksorą? (ta prasme ar nepervargsim, nes kiek žinau tai gautųsi kad nespėji iš vienos pargryžti ir iškart į kitą, o trunka tai irgi ne kelias val. jos g.gif ).

Ir kas nors man atsakys kada šilčiau ten lotuliukas.gif Sausį ar gruodį? biggrin.gif Ar tarp šių mėnesių jokio skirtumo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasisiutus: 21 lapkričio 2011 - 11:19
vaziavau as su vietineis pries penkis metus, forumuose labai ta vyruka gyre kad nusotabiai biska organizuoja. Tai as galiu pasakyti kad buvau pakraupusi nuo jo organizavimo, as vis dar pazystamiems pasakoju savo anegdotiska kairo istorija. daugiau jokiu didesniu kelioniu su vietine fauna luksoras ir kairas tik su kelioniu organizatoriais.
Taip jau gavosi kad paskutine kelione buvo i kaira tai mus ir datr tris rusu poras sukiso i vietini tarpmiestini autika ir issiunte, autike smarve nereali matyt daugelis vietiniu nezino kas yra prausimasis, kondikes atsuktos iki galo salta ir sumegztuku tai viena ruse praso sumazinti salti autika aptarnaujantis vyrukas paeme sena prasmirdusi skudura ir uzkimso kondika ir tada klause ar nepucia reikejo pamatyti musu visu veidus jei pasakyti kad buvo istyse tai nieko nepasakyti, mes po pusvalandzio atsigavome ir tik tada galejome pradeti kalbetis. Puse valandos sedejome kaip transe is siaubo.
prisvaziavome kaira issodino mus degalineje ir sako laukite atvaziuos po pusvalandzio.Dekui dievui atvaziavo gidas kalbejo tokia lauzyta rusu kalba kad rusai rusu kalba suprato prasciau uz mane o ekskursija po kairo muszieju vyko panasei <<stai tutchankamono triusikai>> stai tutchankamono kardas , na tiek ir as nemokedama anglu sugebejau lapeliuose prie eksponatu perskaityti.
Gryzome mes su marsrutke, jei paskyti gryzome tai nieko nepasakyti, nes mes kogero su marsrutke parkridome tokiu greiciu as niekada gyvenime nesu vaziavusi.
Seis metais turkijoje jau sau prisiekeme kad i kapadokija tik su kelioniu org na ik ka sau galvojete nesuorganizavo novaturas tai vietinei turkijoje vel eilini syki apgavo issiunte mus su lenku grupe, o mes lenku kalba nemokame. Uztat po puses dienos supratau kad lenkiskai jau gerai suprantu. ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZAIKA2: 21 lapkričio 2011 - 12:53
na jo... Gerai pagalvojus su kelionių pirkimu iš vietinių gaunasi kaip rusiška ruletė biggrin.gif Arba pasiseks arba "amen". Nes va viena pažystama pasakojo (keliavo pernai žiemą) - tai kad pirko kelionę į kairą iš vietinių ir tikrai liko patenkinta (keliavo su šeima). Ir sakė, kad apsimoka ir gerokiai pigiau... Bet jaučiu geriau sumokėt daugiau bet bent jau šiokias tokias garantijas turėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pasisiutus @ 2011 11 21, 12:18)
Ir kas nors man atsakys kada šilčiau ten  lotuliukas.gif  Sausį ar gruodį?  biggrin.gif Ar tarp šių mėnesių jokio skirtumo?  g.gif


O kas atsakys kokia bus žiema LT ir kada iš vis ji bus? biggrin.gif Šiaip tuo laikotarpiu orai panašūs, bet gamta mėgsta siurprizus biggrin.gif Prieš kelis metus buvau Hurgadoj gegužės mėn, teko lietaus pamatyt, pusę savaitės buvo be saulės ir buvo šalta, vietiniai sakė, kad žiema pas juos šiltesnė buna nei šis gegužės mėnuo cool.gif
Papildyta:
QUOTE(ZAIKA2 @ 2011 11 21, 13:52)
Taip jau gavosi kad paskutine kelione buvo i kaira tai mus  ir datr tris rusu poras sukiso i vietini tarpmiestini ....


Dėja būna ir taip, yra tokių bisniuką papigiai sukančių cool.gif Tik turiu klausimą ar prieš pirkdamai išsiklausinėjot kaip vyks ekskursija, koks maršrutas, maitinimas, kada ir kur bus sustojimai ir kokiu transportu važiuosit? Normalioje agentūro atsako į tuos klausimus ir laikus pasako, net autobuso markę ir Nr. biggrin.gif
Atsakyti
Kai pirkau tai sake kad viskas bus ciki ir tikrai pirmos dvi kelones buvo normalios o paskutine (pas ji pirkau tris) buvo s. Cia lietuvoje novaturo pokalbiu svetaineje tada ji labai gyre ir buvo parasytas jo nr. Atsiliepimu apie ji buvo kokiu 10 ir tik vienas su miglotu prierasu kad nepatiko, radau jo nr internete ir atvaziavusi paskambunau. Na cia tipo pagal rekomendacijas.
Turkijoje kai buvau su vietineis tai man keliones su vietineis irgi nelabai patiko vienos parduotuves, pamukaleje buvau dvi valandas o uztat parduotuvese ketures praleidau. O seis metais dar geriau dvi paros lenkisku kalba eksursijos.
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2011 11 21, 18:28)
Kai pirkau tai sake kad viskas bus ciki ir tikrai pirmos dvi kelones buvo normalios  o paskutine (pas ji pirkau tris)  buvo  s. Cia lietuvoje  novaturo pokalbiu svetaineje tada ji labai gyre ir buvo parasytas jo nr. Atsiliepimu apie ji buvo kokiu 10 ir tik vienas su miglotu prierasu kad nepatiko, radau jo nr  internete ir atvaziavusi paskambunau. Na cia tipo pagal rekomendacijas.
Turkijoje kai buvau su vietineis tai man keliones su vietineis irgi nelabai patiko vienos parduotuves, pamukaleje buvau  dvi valandas o uztat parduotuvese ketures praleidau. O seis metais dar geriau dvi paros lenkisku kalba eksursijos.




Kiek buvome visur keliavome su vietiniais ir viskas buvo super tik reikia isiklausineti visko nuo a iki z ir manau viskas bus super jei kils abejoniu kai atsakines i klausymus tada zinoma geriau ieskoti patikimesnes... smile.gif
Atsakyti