Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(inrinke @ 2012 01 05, 19:45)
Gal nemoku žiūrėti, bet nerandu... Mes apie šį kalbame:
http://www.novaturas...EGHTITBESA/apie

Teztouras informuoja mirksiukas.gif , bet ir ne apie si viesbuti kalbam mirksiukas.gif mes vykstam i si...
http://www.teztour.l...34#block|prices
Atsakyti
QUOTE(renkyte @ 2012 01 06, 22:07)
Teztouras informuoja  mirksiukas.gif , bet ir ne apie si viesbuti kalbam mirksiukas.gif mes vykstam i si...
http://www.teztour.l...34#block|prices

Dėkui. 4u.gif Skaičiau atsiliepimuose, kad žmonės juos painioja. ax.gif
Atsakyti
Gal yra neseniai grizusiu is viesbucio SUNRISE GARDEN BEACH Hurgadoje. Domina naujausi atsiliepimai. ax.gif
Atsakyti
Norėtume vasario pradžioje su MB vykti į Šarm El Šeichą, aišku norėtųsi paskutinės minutės kelionės. Kažkaip nesiseka rasti, ar aš klystu, ar skrydžių iš LT į ten yra minimumas per savaitę, toks jausmas, kad geriau organizuotis kelionę net iš kitos šalies....

Pakutinės minutės pasiūlymų taipogi minimumas, arba nebelieka vietų jaučiu, arba nežinau, kas čia stringa... unsure.gif Arba nemoku ieškot biggrin.gif
Atsakyti
sveiki... sausio 21 diena skrendame i egipta seagull viesbuti:)
noreciau pasiteirauti gal kas gali pasakyti kas neseniai grizo is egipto kaip oras dabar buvo egipte:)
pernai kai tokiu metu buvome tai buvo tikra pasaka:) dekoju uz informacija
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2012 01 08, 16:09)
Norėtume vasario pradžioje su MB vykti į Šarm El Šeichą, aišku norėtųsi paskutinės minutės kelionės. Kažkaip nesiseka rasti, ar aš klystu, ar skrydžių iš LT į ten yra minimumas per savaitę, toks jausmas, kad geriau organizuotis kelionę net iš kitos šalies....

Pakutinės minutės pasiūlymų taipogi minimumas, arba nebelieka vietų jaučiu, arba nežinau, kas čia stringa...  unsure.gif Arba nemoku ieškot biggrin.gif



Man irgi nesiseka unsure.gif . Pries 10 dienu buvau nusiziurejusi kelione su vaiku i Sarma uz 3300, bet kol galvojau si kelione jau 3900 kainuoja verysad.gif
Nezinau ar dar laukti? Ar dar labiau viskas brangs? Ar cia tik kaina pakele, o poto nuolaida imes?
Atsakyti
QUOTE(Makleja @ 2012 01 08, 20:26)
Man irgi nesiseka  unsure.gif . Pries 10 dienu buvau nusiziurejusi kelione su vaiku i Sarma uz 3300, bet kol galvojau si kelione jau 3900 kainuoja  verysad.gif
Nezinau ar dar laukti? Ar dar labiau viskas brangs? Ar cia tik kaina pakele, o poto nuolaida imes?

O is Anglijos skristi per brangu? Nes is cia tai kiek nori tu kelioniu, vos ne kasdien gali skristi.
Atsakyti
QUOTE(Perrin @ 2012 01 08, 20:46)
O is Anglijos skristi per brangu? Nes is cia tai kiek nori tu kelioniu, vos ne kasdien gali skristi.


Man nepatogu butu is Anglijos.
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2012 01 08, 16:09)
Norėtume vasario pradžioje su MB vykti į Šarm El Šeichą, aišku norėtųsi paskutinės minutės kelionės. Kažkaip nesiseka rasti, ar aš klystu, ar skrydžių iš LT į ten yra minimumas per savaitę, toks jausmas, kad geriau organizuotis kelionę net iš kitos šalies....

Pakutinės minutės pasiūlymų taipogi minimumas, arba nebelieka vietų jaučiu, arba nežinau, kas čia stringa...  unsure.gif Arba nemoku ieškot biggrin.gif

lektuvuose vietu nera
geriau ziureti is Varsuvos,ten geru pasiulymu tikrai yra
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 08, 23:42)
lektuvuose vietu nera
geriau ziureti is Varsuvos,ten geru pasiulymu tikrai yra

jei be vaiku, tai jo... o kai mes planuojam su savo atzalom, tai Varsuva netinka schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2012 01 08, 17:09)
Norėtume vasario pradžioje su MB vykti į Šarm El Šeichą, aišku norėtųsi paskutinės minutės kelionės. Kažkaip nesiseka rasti, ar aš klystu, ar skrydžių iš LT į ten yra minimumas per savaitę, toks jausmas, kad geriau organizuotis kelionę net iš kitos šalies....

Pakutinės minutės pasiūlymų taipogi minimumas, arba nebelieka vietų jaučiu, arba nežinau, kas čia stringa...  unsure.gif Arba nemoku ieškot biggrin.gif


galiu pasakyt truputį apie paskutinės min keliones - kadangi sumažintas skrydžių skaičius - tia jie labai sėkmingai tas vietas užpildo ir tada nebemeta paskutinės min. kelionės. Tą matėm patys, kai pirkomės kelionę, o ir agentūros darbuotoja pasakė, kad pastaruoju metu paskutinės min, kelionių praktikos bandoma atsisakyti. Nes tiesą sakant ir mes kai žiūrėjom tai tarkim sausio 12 (čia gruodzio mėn, paskutinę darbo dieną prieš kalėdas buvo) - tai vietų buvo per akis, 14 d irgi, o va jau 19d. nebebuvo. Kol su vyru galvojom (nes irgi kainos pakilusios buvo, lyginant su gruodžio mėn. kelionėm) ir nusprendėm pirkt (tai buvo jau gal kokią 28d gruodžio) - lėktuve sausio 12d. bebuvo likę tik 2 vietos, o 14d irgi ne per daugiausia. Bent jau su Tez tour, bet nemanau kad kitaip ir su kitom agentūrom...
Atsakyti
Gal kas zinot, kaip paziuret skrydzius ir viesbucius i Hurgada (Madinat Makadi) is Rygos?
Atsakyti