Įkraunama...
Įkraunama...

Kriaušės figūra

Sveikos, panytes! smile.gif
Pasakysiu as jums viena - sportuoti reikia ir truputi sveikiau maitintis, tuomet ir ta pati kriause taps idealia figura. 4u.gif
Atsakyti
sveikos kriausytes 4u.gif oro_buckis.gif

as taip pat jungiuosi prie jusu ax.gif kartais uzeina ir man kompleksas del kriauses figuros,bet mane nuramina mano busimasis blush2.gif jam patinka mano figura bigsmile.gif po gimdymo tokia minkstute buvau,bet va po truputi stangreja mano uzpakaliukas ir leskos 4u.gif nenoreciau buti vien kaulu rinkinys schmoll.gif gossip.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif Lyg ir atitikčiau kriaušės figūros tipą ( 83-60-91) ,bet mano pečiai platūs,platesni už klubus .kažkokia hibridinė figūra lotuliukas.gif
Atsakyti
Labuka, pas mane irgi ta pati figūra :/ negana to, dar celiulitas :/ nors sportuoju jau apie metus, jis nedingsta:/ kaip manote, treniruoklis-dviratis padėtų sumažinti klubų apmti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(umbrellita @ 2011 01 21, 00:57)
Sveikos wink.gif Lyg ir atitikčiau kriaušės figūros tipą ( 83-60-91) ,bet mano pečiai platūs,platesni už klubus .kažkokia hibridinė figūra lotuliukas.gif


Jeigu pečiai platesni už klubus, tai realiai čia turėtų būt obuolio formos figūra g.gif

Aš esu kriaušė ir nelabai patenkinta... viršutinė dalis mane kaip ir tenkintų, rankos plonos, liemuo plonas, krūtinė nedidelė, bet šiokia tokia yra. Bet va kojos.. doh.gif užpakalio beveik neturiu, bet leškos neblogos, klubai platūs, o dar blauzdos - tikrai storos, neproporcingos. Jos man ir kelia daugiausia rūpesčio, nes negaliu sau leist nešiot suknelių, sijonų ar šortų, jei apačioj neužsimaunu pėdkelnių, jos šiek tiek aptempia viską doh.gif

Pagrindinis figūros minusas, mano akimis žiūrint, tas, kad svoris eina tik į apatinę kūno dalį, o eina tik iš viršutinės. Tiesa, prieš naujus metus man buvo toks gan stresuotas periodas ir labai mažai valgiau, tai nukrito ir nuo viršaus, ir nuo apačios. Bet paskui labai greitai vėl priaugo doh.gif
Atsakyti
nors siek tiek db prie tinginio sportui mazai laiko turiu bet man kriauses figura patinka, zinoma kriause kriausei, nelygu, bet tikrai musu figura turi pliusu, metus laiko intensyviai miniau dviratuka, ir daugiau pratimu ivairiu atlikau tai buvau idelios figurikes, va nustojus sportuoti po truputi figurike prarado forma, tad vel zadu imtis sporto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2005 11 14, 16:26)
norint gero rezultato (t.y. pakeisti savo figūrą iš esmės) reikia sportuoti 1-2 metus

taip man pasakė treneris rolleyes.gif


net noras dingsta sportuot kai tiek laiko uzima unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(instaliacijaaa @ 2011 03 29, 23:24)
nors siek tiek db prie tinginio sportui mazai laiko turiu bet man kriauses figura patinka, zinoma kriause kriausei, nelygu, bet tikrai musu figura turi pliusu, metus laiko intensyviai miniau dviratuka, ir daugiau pratimu ivairiu atlikau tai buvau idelios figurikes, va nustojus sportuoti po truputi figurike prarado forma, tad vel zadu imtis sporto  blush2.gif


svarbiausia gerai jaustis:) yra zmoniu, kuriems labai tinka apvalumai:)
Atsakyti
Sveikos,
gyvinu tema. As taip pat esu visiska, pastaruoju metu ir pakankamai didele kriause: 94-79-114. Pradejau pakankamai intensyviai sportuoti sporto klube. Dar tik maziau nei menuo, tad rezultatu jokiu nesitikiu. Butu labai idomu ir naudinga, kad mielos moterys ir merginos pasidalintumet savo patirtimi sportuojant, ir derinant mityba prie sporto. Kaip pavyko pakoreguoti kriausytes smile.gif .
Atsakyti
As irgi kriause, ir man tas visai patinka, kai nepriaugu daugiau svorio ant uzpakaliuko ir slaunu (tas nutinka kai apleidziu sporta ir nepriziuriu maisto). O sportai mano labai skirtingi, dazniausiai namuose kokia pogramele is interneto issitraukiu pagal nuotaika. kai truksta jegu rimciau pasportuot tai lengvai pasoku pilvo soki, tokiai figurai labai tinka ir graziai atrodo wink.gif. Butinai prisiziuriu pilvo raumenys. Kartais ant treniruoklio Leg Magico uzlipu. Su maistu labai skirtingai, sitoj srityj nusikalstu, bet manau cia kiekvienam pagal organizmo poreikius. Man labai padeda kai vakare(po 18 val.) nevalgau.
Ir dar man didelis tokios figuros pliusas, kad krutine nera didele. Nors siais papu didinimo laikais, tai atrodytu keistoka, bet man tai thumbup.gif . Nes per nestuma ir maitinimo laikotarpi patyriau sita dziaugsma, ir dabar savo nedidele krutine labai megstu smile.gif
Atsakyti
Na ir as pakomentuosiu. Sportuoju jau 10 metu (Fitness). Aisku, buvo pertrauku, kad ir neseniai-po gimdymo. Mano figura irgi kriause. Bet...Zinot, man geriau jau uzpakalis uz pecius platesnis, nei peciai uz uzpakali lotuliukas.gif Proporcija siokia tokia gali islaikyti, sportuodama, o ne sedint galvoti, kokia mano sikna didele. Jai praeina noras sportuoti, isgirdus, kad ta reikia kaip min 1-2 metus daryti, kad pasiekti kazko, nu tai tada atsiprasau....Sedekit ir nesiskuskit. Reikia dirbti, norint kazko pasiekti mirksiukas.gif Profesionalus treneriai klubuose patars kaip islaikyti proporcija. Yra daugybe pratymu virsutinej kuno daliai (peciams, krutinej ir pan.). Aisku, ir apatine dali nereikia pamirsti. Kai nesportavau po gimdymo, akivaizdziai matesi, kad krutine pasidare idubusi, tos vadinamos trapecijos nebelieka, peciai smulkus, o uzpakalis ne. Bet kai pradedi sportuoti, issitiesi, krutines lasta issipucia, peciukai pasidaro raumeningi ir viskas susinormalizuoja...Figura moteriska pasidaro....Ir taip zymiai graziau, negu plaukiko figura-su placiais peciais ir siauru uzpakaliu biggrin.gif Paklauskit vyru mirksiukas.gif
Sekmes norinciom ir netingincioms....!!!! 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

pasisakysiu ir as jei galima smile.gif 85/64/93 - kriausyte smile.gif na nera labai jau plati ir didele mano apatine kuno dalis, bet skiriasi skiriasi nuo virsaus. Problemu del to nematau, smagu gi pilvas visada plokscias, klubai kaip ir turi buti pas moteri - matomi lotuliukas.gif Nzn ar vyrai meluoja ar jiems tikrai labiau patinka toki sudejima turincios moterys, nei visai perkudusios smile.gif vienintelis minusas mano akimis - sunku apatine dali suplonint...kad ir kiek besportuociau, man kojos ne kudyn eina, o raumenais "apauga". Gal ne tokius pratimus pasirenku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ultra24: 09 vasario 2012 - 18:36
QUOTE(ultra24 @ 2012 02 09, 19:34)
sveikutes  4u.gif

pasisakysiu ir as jei galima smile.gif 85/64/93 - kriausyte smile.gif na nera labai jau plati ir didele mano apatine kuno dalis, bet skiriasi skiriasi nuo virsaus. Problemu del to nematau, smagu gi pilvas visada plokscias, klubai kaip ir turi buti pas moteri - matomi  lotuliukas.gif Nzn ar vyrai meluoja ar jiems tikrai labiau patinka toki sudejima turincios moterys, nei visai perkudusios smile.gif vienintelis minusas mano akimis - sunku apatine dali suplonint...kad ir kiek besportuociau, man kojos ne kudyn eina, o raumenais "apauga". Gal ne tokius pratimus pasirenku  blush2.gif

na, jusu kriause panasi i mano (t.y. skirtumas tarp virsuteines ir apatines dalies 8cm). mano 88 krutine ir 96 klubai mirksiukas.gif
Ziurint su kokiu svoriu dirbat. Jai nenorit, kad raumuo augtu, o tik rysketu, tada pratimus apatiniai kuno daliai darykit su mazesniu svoriu, bet daugiau kartu. Bei dazniau (ar greiciau, kaip cia pasakyti). O taip pat pertraukos tarp pratimu turi buti trumpos. Na, tokia intensyvi treniruote turi buti. Ir nepamirskit virsutines dalies, kad islaikyti proporcija mirksiukas.gif Beje, virsutinei kuno daliai priesingai-dirbkit su didesniu svoriu, ir leciau - kad augtu raumenukai mirksiukas.gif
Atsakyti