Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(KTK @ 2011 11 25, 15:35)
Papildyta:
Girdejau apie antakius,kad buna,kad prasiplecia po oda dazai ir antakiai praplateja,ar tas tiesa  biggrin.gif ?

man taip nebuvo.pirma kart girdziu....
Atsakyti
Aš šiandien taip pat po pasigražinimo smile.gif Antakiai laaabai ryškūs, bet turėtų pablukti, juo labiau, niekad neturėjau ryškesnių antakių, tai man ypatingai krenta į akis. Forma labai gera.
Dariausi pas Šarūnę (Kaunas), labai labai rekomenduoju. Formą paišė, derinom apie valandą, bet gavosi tikrai gerai. Labai maloni. Džiaugiuosi biggrin.gif Foto įkelsiu (jei nepatingėsiu blush2.gif ), kai pabluks.
Atsakyti
QUOTE(KTK @ 2011 11 25, 17:35)
As pries kelias dienas dariausi pravedima permanentini,tai patinimas ir tai labai nedidelis,buvo tik  ta pacia diena,bet jau vakare namo grizus nieko nesimate  smile.gif ,kolkas labai patenkinta  smile.gif .

Tik dabar galvoju,ar visada reikia korekcijos?Ar ja daro nemokamai?Nes dabar labai juodas pravedimas,pasivale jis siek tiek,bijau,kad nublanks,kol apsivalys dazai,ar nereikes kartoti procedura  g.gif ?
Papildyta:
Girdejau apie antakius,kad buna,kad prasiplecia po oda dazai ir antakiai praplateja,ar tas tiesa  biggrin.gif ?

Korekcijos reikia beveik visada. Daznai klientems atrodo, kad viskas gerai, bet paziurejus atidziau yra spalvos nevienodumai, truksta riskumo.

Antakiai tik ka po proceduros atrodo net platesni, negu uzigjus, nes yra siek tiek patine, tik nelabai tai matoma. Kad pasidarytu platesni veliau tokio negirdejau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 11 25, 22:38)
Korekcijos reikia beveik visada. Daznai klientems atrodo, kad viskas gerai, bet paziurejus atidziau yra spalvos nevienodumai, truksta riskumo.

Antakiai tik ka po proceduros atrodo net platesni, negu uzigjus, nes yra siek tiek patine, tik nelabai tai matoma. Kad pasidarytu platesni veliau tokio negirdejau.  smile.gif

Dabar apziurejau,tai matau,kad reikes g.gif ,nejaugi vel teks tiek pat moketi unsure.gif ?
Aciu,nuraminot thumbup.gif .

Kokios spalvos antakiai tiktu blondinems?Mano naturalus pilki i tamsesne puse.
Atsakyti
QUOTE(KTK @ 2011 11 25, 23:44)
Dabar apziurejau,tai matau,kad reikes  g.gif ,nejaugi vel teks tiek pat moketi  unsure.gif ?
Aciu,nuraminot thumbup.gif .

Kokios spalvos antakiai tiktu blondinems?Mano naturalus pilki i tamsesne puse.

Korekcijos kaina tikrai ne kaip pirmos proceduros. Dazniausiai buna 100lt.

Pilksvi, rudi. Priklauso ir nuo Jusu isvaizdos , makiazo sakyciau irgi. Kartai blondines nori tamsiu, net beveik juodu antakiu.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 11 25, 22:51)
Korekcijos kaina tikrai ne kaip pirmos proceduros.  Dazniausiai buna 100lt.

Pilksvi, rudi. Priklauso  ir nuo Jusu isvaizdos , makiazo sakyciau irgi. Kartai blondines nori tamsiu, net beveik juodu antakiu.

Maziau,nei puse kainos turbut ax.gif .

Oi ne,tamsiu labai nenoriu,visiskai juodu irgi,nemegstu ryskiai ir daug dazytis,tik noriu bruozus paryskinti ir tiek smile.gif .Tik pati dar nezinau,kokiu prasyti,ateisiu be nuomones,paskui padarys pagal save biggrin.gif ,del to ir klausiu,kokie tiktu.
Atsakyti
QUOTE(Eglius87 @ 2011 11 18, 23:30)
Jusu pavyzdys mane ikvepe, vadinasi ir as turiu vilties  bigsmile.gif


Na, ka buvau pas Ella del lupu korekcijos. Kadangi norejau pakeisti forma ir galvojau, kad tai sunku, ejau su isankstine nuostata, kad apreks ir formos nenores keisti. Ieskojau kitos meistres, kad padetu susitvarkyti.
Taciau pataikiau, kad ji geros nuotaikos buvo. Parodziau jai, ka noriu pataisyt (o norejau kampucius-kad lupos butu didesnes, "istemptos).
Tai jinai pabraize, parode forma-jinai man pasirode labai grazi (tokia as ir isivaizdavau ir kiekviena diena dasipiesdavau).
Tai patvarke ji man. Dabar labai graziai atrodo.
Netgi pateisino, kad turbut labai skausmo bijojau, kad su pirmine forma sutikau.
Be reikalo tiek daug panikavau doh.gif doh.gif doh.gif
Lupos nei tamsios, nei ryskios. Netgi gal noreciau ryskesniu, bet tai gal uzteks.

Didelis aciu Lisai, kuri pasisiule padeti. 4u.gif Tik kad negalejau jai atrasyti-kelias dienas bandziau-pasto dezute perpildyta...

Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2011 11 25, 19:38)
Aš šiandien taip pat po pasigražinimo smile.gif Antakiai laaabai ryškūs, bet turėtų pablukti, juo labiau, niekad neturėjau ryškesnių antakių, tai man ypatingai krenta į akis. Forma labai gera.
Dariausi pas Šarūnę (Kaunas), labai labai rekomenduoju. Formą paišė, derinom apie valandą, bet gavosi tikrai gerai. Labai maloni. Džiaugiuosi biggrin.gif Foto įkelsiu (jei nepatingėsiu blush2.gif ), kai pabluks.


as vakar pas ja antakius irgi pasidariau .Labai patiko,tik va nufotkint neturiu su kuo,gal veliau kada idesiu.Visai neskauda ir tas ryskumas,tai man ne toks baisus kaip tikėjau smile.gif. jokio tinimo,liuks
Atsakyti
Dar noreciau jusu paklaust ,kurios dares lupas i ka reik atkreipt demesi,kaip pvz pasakysiu apie antakius ,as eidama zinojau,kad noriu lenktu su pakeltu kampeliu, na tokiu:
My Webpage
o, va apie pacia antakio pradžia nieko nezinojau,pasirodo ji gali buti ale laso formos arba tokia uzkirsta tiesi, manes klausia kaip o as nezinau,bet eigoje pasideriau,tad butu gerai zinot lupu niuansus,gal kuri galit patart.Mano lupos siauros,tai as jas biskuti pastorinsiu ,o kaip toliau nezinau,o gal cia lupoms nera tokiu dideliu galimybiu,kaip su antakiais?
Atsakyti
Gal yra atsiliepimu apie Svetlana? Ji dirba Stirnų g. Vilniuje
Atsakyti
Labai noriu kiek pasiryskinti antakius, bet kad atrodytu kuo naturaliau. Perkaiciau tiek permanentinio, tiek konturinio temas, bet taip ir nesupratau, kuris man labiau tiktu... vienos vienaip raso, kitos kitaip doh.gif Kuri rekomenduotumet darytis, jei noriu kuo naturaliau, plaukiukai pas mane yra, tik i pabaiga pasvieseje ir kai pasidarau makiaza atrodo kiek per blankiai. Labiausiai bijau, kad is rudu nevirstu i ryzus ar oranzinius... Labai patiko sis variantas: http://img846.images...10611114612.jpg cia permanentinis ar konturinis? ir ar piesti plaukeliai ar tusuota?
Atsakyti
QUOTE(Millli @ 2011 11 28, 23:06)
Labai noriu kiek pasiryskinti antakius, bet kad atrodytu kuo naturaliau. Perkaiciau tiek permanentinio, tiek konturinio temas, bet taip ir nesupratau, kuris man labiau tiktu...  vienos vienaip raso, kitos kitaip  doh.gif  Kuri rekomenduotumet darytis, jei noriu kuo naturaliau, plaukiukai pas mane yra, tik i pabaiga pasvieseje ir kai pasidarau makiaza atrodo kiek per blankiai. Labiausiai bijau, kad is rudu  nevirstu i ryzus ar oranzinius... Labai patiko sis variantas: http://img846.images...10611114612.jpg cia permanentinis ar konturinis? ir ar piesti plaukeliai ar tusuota?

Sunku pasakyti, bet drysciau tvirtinti, kad permanentinis. Konturinio makiazo meistrai beveik nefotografuoja savo darbu. Visos foto pagrinde yra reklamines.
Naturalu ir grazu, man patinka. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 28 lapkričio 2011 - 21:24